ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Przygotowania TeamPoland trwają!

pon, 03 listopad 2003 17:22:29 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Naprawdę aż miło popatrzeć na chęć do dobrego występu w tegorocznym Nations Cup naszej rodzimej drużyny. TeamPoland nie próżnuje rozgrywając co chwilę nowe treningi. Ostatnio nasi gracze rozegrali drugi mecz i trzeci mecz z klanem sYnthesis. Suma sumarum sYnth, po dobrych meczach, uległo naszym reprezentantom 2:1 przegrywając na pro-q3dm6 (ok. 30-ma fragami), ospdm5 (ok. 40-ma fragami) i wygrywając na ospdm6 (ok. 10-ma fragami) Demo z wygranego przez sYnth meczu na ospdm6 od kilku dni do ściągnięcia z ORGa:

.: TeamPoland vs. sYnth @ ospdm6 [pov: sYnth|Bubu*]*

Po tym spotkaniu kolejnym przeciwnikiem zostało Fear Factory. Nasi reprezentanci rozegrali dwa mecze, na mapach: q3dm7 i ospdm5. Poniżej demo z dm7 + screeny do oblookania:

TeamPoland ?:? Fear Factory
* TeamPoland vs Fear Factory @ q3dm7 - [demo - follow powerup]

  • TeamPoland vs Fear Factory @ ospdm5

  • XX:XX @ q3dm14tmp - nie znam wyniku, ale z relacji bryana wynika, że, zanim matka zabrała mu klawiaturę :D, TP wygrywało 30-ma fragami.

Jak widzicie nasi reprezentanci rozegrali bardzo wyrównany mecz z FF, nieznacznie przegrywając na pierwszej mapie - dm7 i minimalnie wygrywając na ospdm5. Jeśli nawet FF wygrało 3-cią mapę to faktem jest, że FF'ki to już bardzo zgrany, przyzwyczajony do gry ze sobą team, a nasze TP stawia dopiero pierwsze kroki, dlatego też - nie wiem jak Wy - ale póki co bardzo jestem zadowolony z tego, że TeamPoland naprawdę chce pokazać, że stara się solidnie przygotować do NC po prostu solidnie trenując.

Życzę sukcesów!

bfr_aka_pablonzo | 2003-11-03 17:51:05 +0100

gl...

Gravatar

igor9k | 2003-11-03 17:58:49 +0100

z tego co widze to TP wygralo na osp5 :)

sYnth|Bubu | 2003-11-03 18:13:59 +0100

no a jak :P
TP z tego co widze to niezle gra na ospdm5 :>

ash | 2003-11-03 18:15:18 +0100

ta blad jest w mpaach . zamiast dm7 osp5, i zamiast osp5 dm7:>

SAI4H | 2003-11-03 18:15:28 +0100

thx igor, pomylka. :)

obni | 2003-11-03 18:28:29 +0100

w tym roku miło sie będzie oglądac mecze TP jak będa wygrywac :)

Gravatar

PYTON | 2003-11-03 18:36:31 +0100

racja good [hi bruce =d]

dinhkertal | 2003-11-03 19:02:08 +0100

hmmmm to tak:
na dm14 z ff bylo ok. 60-35 po tym jak sie mecz "skonczyl"
Oprocz tego rozegralismy jesio 3 mecze z synth:
Sqady:
tp:zik(lesio),detal,kertal,vendor
synth: riq,c-load,bubu,fazzi(sama)

Tp vs Synth:
pro6: ok. 30 fragow przewagi tp ale pewien nie jestem
cpm4: ok. 140-90
dm14: ok. 160-50

ogolem 3:0

Proponuje potrenowac z polskimi klanami na jakims powiedzmy BOOMTOWNS zeby sie do pingu przyzwyczaic (dzieki za rade slv :)

Logitech|kar | 2003-11-03 19:27:08 +0100

nie dali mayhem'owi zagrać na ospdm5?! :)

dinhkertal | 2003-11-03 19:39:45 +0100

o ile wiem mayhem narazie nie gra w tp (lacze)
:((((((((((((((

obni | 2003-11-03 19:54:43 +0100

Kiedy będzie pierwszy mecz TP ?

SL4VE | 2003-11-03 20:34:22 +0100

No mowie wam pograjcie na zagranicznych serwach, bo roznica jest odczuwalna, a z meczu na mecz sie nie przestawicie!

uksz | 2003-11-03 20:34:27 +0100

ja chce mecz TP vs Urinal

BobeK | 2003-11-03 20:39:44 +0100

urinal nie zasługuje (gl ...)
:P

t5-syn | 2003-11-03 20:46:30 +0100

nie wiem czy ja tez nie odejde bo neostrada dziala mi tak hujowo ze nie gadamy ;

dinhkertal | 2003-11-03 20:55:49 +0100

synek nie boj zaby, mi syfilo tez jakis czas ostatnio :/

BobeK | 2003-11-03 20:56:46 +0100

Zostali wybrani do reprezentacji Polski i jeszcze narzekaja. ;P

sYnth|Bubu | 2003-11-03 21:19:03 +0100

bobek by gral do upadlego jakby go powolano :P a nie podawal sie tak jak wy :>

dinhkertal | 2003-11-03 22:06:54 +0100

bobek the fallen warrior :)

BobeK | 2003-11-03 22:21:46 +0100

jakieś cztery mądre słowa po angielsku, oczerniające kertala

Zenith | 2003-11-03 22:29:08 +0100

uuu... chlopaki sie staraja... dobre i to ;) tylko szkoda ze jeszcze przegrywaja z jednym z klanow polskich - wydaje mi sie ze ten team powinien pokonywac wszyskite polskie klany, ale widocznie mi sie tylko tak wydaje ;P

wiem ze jak troche sie zgracie to pewnie tak bedzie, ale poki co to grac jeszcze =DD

akir | 2003-11-03 22:43:44 +0100

rofl !!

v1n5 | 2003-11-03 23:27:53 +0100

hehe, na osp6 na koniec bubu odtanczyl z kims taniec radosci :D:D:D:D

bfr_aka_pablonzo | 2003-11-03 23:49:53 +0100

ale bez kitu neo+ teraz ostro laguje :/ tylko na dialogu 25 pingu ...

nxs.rush | 2003-11-04 00:03:47 +0100

milo przeczytac kolejnego news'a o treningu naszego tp :) oby tak dalej... GL.

chrzomszcz | 2003-11-04 00:37:17 +0100

powinniscie sie tlumaczyc nie cieszyc

sYnth|Bubu | 2003-11-04 00:38:12 +0100

v1n5 ten taniec tesh mi sie podobal :D

move | 2003-11-04 12:04:58 +0100

"Proponuje potrenowac z polskimi klanami na jakims powiedzmy BOOMTOWNS zeby sie do pingu przyzwyczaic (dzieki za rade slv :)"

haha, a o tym to napisalem dawno w komentarzu pod kolumną lecho o TP na esports.pl, lepiej! zaproponowalem zebyscie trenowali z zagranicznymi klanami! jesli chcecie wiedziec wiecej --> www.esports.pl/?id=post&post_id=1879072022 (komentarz #4) :-D

dinhkertal | 2003-11-04 12:55:24 +0100

kurcze mof wybacz, zapomnialem ze na ta rade byly prawa autorskie :(

move | 2003-11-04 14:15:40 +0100

kertal nie badz smieszny, chodzilo mi calkiem o co innego, a ty porownujesz mnie do plebsow typu igor, ktorzy sie o zrodlo czepiaja w malo istotnej sprawie tylko po to zeby wypromowac swoj serwis.
No ale mniejsza.. chodzilo mi o to, ze dawno o tym napisalem, a nikt jakos nie zwrocil na to uwagi (niewiedziec czemu), a kiedy padl ten pomysl (mozliwe, ze slave nie czytal wczesniej mojego postu na esp) z ust slave'a, to od razu to podlapales, tak jak i pewnie pozostali z reprezentacji. mnie to nie interesuje szczerze mowiac, wasza sprawa. spiszcie sie jak najlepiej i wstydu Polsce nie przyniescie w Nations Cup.

dinhkertal | 2003-11-04 15:20:29 +0100

mofek tak to zrozumialem :) nie czytalem Twojego posta,nor slave ale uzyles mojego cytatu(w sumie to slejwa) wiec wychodzi na to ze doczepiles sie do mnie wiec Ci odpowiedzialem :) anyway nie ma co plebsic tylko trzeba dzialac...

akir | 2003-11-04 16:39:18 +0100

wstydu sie nie da uniknac asdfgd

dinhkertal | 2003-11-04 18:59:27 +0100

:d fakju :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63