ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



slawek | 2003-01-07 12:46:23 +0100

Niezła przyjaźń...
Czemu nie napiszesz, że za chwilę Sweep dźgnie Cię boleśnie tym długopisem pod żebrami, a Ty mu wyrwiesz pukiel włosów, co?
;)

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-01-07 12:47:44 +0100

Peace to You all!
Tak poza tym to LvL ma dzisiaj duuuuuzzzzzoooooo nowych mapek :)

semp2 | 2003-01-07 12:58:21 +0100

grzEs :D

slawek | 2003-01-07 13:02:44 +0100

Krypton - nie do wiary!!!!
Mnie też przynosisz pokój???

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-01-07 13:04:35 +0100

no a czemu nie? To takie pojednanie redakcyjne :)

freak | 2003-01-07 13:05:48 +0100

lol =D

myslałem że będzie to jakaś pornografia dzięcięca.. :P

frag | 2003-01-07 13:07:58 +0100

rofl :DDDDD
takie fotki odrazu poprawiaja mi hoomor ;DDD

MateoMartinezz | 2003-01-07 13:08:38 +0100

pogłoski o jakichkolwiek niesnaskach pomiędzy fpp a org to kompletna bzdura, nigdy do moich uszu nie dotarł nawet cień takiej informacji, czy też odczucia. sam niejednokrotnie wyrażałem swoją sympatię dla fpp, w kilku komentarzach do newsów bądź to w samych newsach podawałem informacje pochądzące z fpp.pl, bądź też informowałem o linkach które zamieściło fpp.pl. Chłopaków z Fpp.pl bardzo lubię, mają w redakcji kilka naprawdę niezłych osób (lecho - greetz :]). Nasze dwa serwisy jako jedyne cały czas stoją w sieci (szkoda gracza i xgamera) i zajmują się poważną robotą (a nie bzdurami - cześć xg.pl). Nasie redaktorzy wspólnie wypowiadają się na obydwu serwisach, czy to w komentarzach, czy też w postach, czy też na boardach. Ogólnie chyba nieźle się uzupełniamy i wspomagamy i pewnie gdyby jednemu coś się stało to drudzy by chętnie pomogli. A słowo konkurencja nie ma w naszym przypadku takiego stricte znaczenia jak z definicji. Tym słowem często zastępujemy nazwę drugiego serwisu, bo jak sami wiecie zasady poprawnej polszczyzny, w kwestii stylistyk,i nie zezwalają na wymienianie tej samej nazwy własnej dwa razy w jednym zdaniu :]. Teraz czekam jedynie na wspólny zjazd

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-01-07 13:15:05 +0100

Po prostu niektorzy redaktorzy nie daza sie sympatia, ale ogolnie redakcje sie wspieraja

Duncan | 2003-01-07 13:17:03 +0100

Dopóki się nie całują jest, ok X] .

MateoMartinezz | 2003-01-07 13:23:46 +0100

tjaaaa, a w poprzedniej wypowiedzi popełniłem więcej błędów stylistycznych niż jest dziur w dobrym serze :D, wybaczcie

MateoMartinezz | 2003-01-07 13:25:53 +0100

ale my sie Krypton lubimy, nieprawdaż? ale tego meczyku wtedy to nie daruję grrrr......... :DDD ja chcę rewanżu :D

Lucas_1 | 2003-01-07 13:35:11 +0100

A zapomnieli czyja to zasluga....

slawek | 2003-01-07 13:36:05 +0100

"A zapomnieli czyja to zasluga...."
...że się czasem kłócą?
;)

[STA]Koziou | 2003-01-07 13:38:57 +0100

A kto to wogóle jest na tym zdjęciu ??????????

semp2 | 2003-01-07 13:44:27 +0100

grzes z org i sweeper z fpp.pl :P

Ghost | 2003-01-07 14:12:55 +0100

niby dlaczego mielismy prowadzic z nimi wojne ja jestem ze wszystkimi PEACE :)

akir | 2003-01-07 14:58:36 +0100

qrde.. ktos usiadl mi na kompie w brzegu i zaczal wszystkie demka zrzucac na twardziela, przez co mecz chyba z salomonem mi sie opoznial.. i gdzie sa qrde teraz te demka wszystkie? :/

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-01-07 18:06:54 +0100

@#$% ;)
Mateo: ja sie teraz przerzucilem na 1.32 i rewanz musi byc. Ba, chcesz tamto demko z naszego meczu? Wrzucimy je tu? :)

MateoMartinezz | 2003-01-07 19:13:54 +0100

lepiej nie, bo mnie z redakcji wyrzucą :D a co do faktów to przegrałem sromotnie, chyba nawet do zera. Cóż, taka rola FUNplayera :D, przy rewanżu też bym pewnie przegrał, dobrze, że przynajmniej kochanki na sex nie narzekają, hihihihhi

ukojenie | 2003-01-07 19:39:32 +0100

ciekawe co sie nie zmiescilo w kadrze... gdzie kto reke trzymal:P hyhy zartuje nie bijcie:P

.gogi | 2003-01-07 19:54:00 +0100

ale z grzesia cham cchial sweeperwi rogi zrobic nie dobrze nie dobrze :P

grzEs | 2003-01-07 20:28:43 +0100

:) nic mu nie zrobilem =D

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-01-07 20:50:20 +0100

A jesli juz sie mowi o jakiejkolwiek wojnie miedzy redakcjami to nigdy takowej nie bylo. Przed przystapieniem do fpp pisalem na orgu i nic takiego nie pamietam. Czasami bylo nie mile nastawienie miedzy redaktorami ale ogolnie luzik.

Kiedy wspolny zjazd?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63