Przypomnienie
śro, 12 listopad 2003 17:46:05 | Autor: ash | Quake 3 Arena

Ponieważ już za około godzinę rozpocznie się audycja w radiu Radiosfera, poświecona grom komputerowym, a raczej w dużej mierze wydarzeniu które już niedługo będzie miało miejsce na naszej scenie Quake3, mianowicie nowemu turniejowi organizowanemu przez serwis ODC. Audycji będzie można słuchać klikając tutaj, za pośrednictwem WinAmp’a. Radia można tez słuchać poprzez inne playery, linki dostępne są na stronie głównej www.Radiosfera.pl, na samej górze.
Dodam także że na antenie pojawia się terminy zapisów, jednak zapisywać się do turnieju będzie można tylko przez stronę ODC. Także wszelkie najważniejsze informacje które usłyszycie w radiu będą w dniach późniejszych podane do publicznej wiadomości na rożnej maści serwisach, w tym także tu i na serwisie ODC.
Także wszelkich nowym informacji możecie uzyskać na kanale irc: #ODC @ quakenet .
Tak wiec zapraszam na 19:00 na Radiosfere.





Luk4S | 2003-11-12 18:03:09 +0100
hehe fajne radyjko bo akurat leci " Love Committee" :D:D =)
#660546
bfr_aka_pablonzo | 2003-11-12 18:34:31 +0100
taa techno rulz ! :p
#660553
MaxDamage | 2003-11-12 18:54:17 +0100
Jeszcze zeby puszczali techno hardcore :]
#660556
Luk4S | 2003-11-12 18:58:18 +0100
ta techciawka co leci jest spox :D
#660558
Yaboll | 2003-11-12 19:06:34 +0100
19.05 wiesci nie ma... ide w cholere bo 5 min sluchania techno zle na mnie podzialalo.
#660563
slay3r | 2003-11-12 19:09:34 +0100
yy prawie 10 po a tu nic nie ma :(
yy techno :|
#660565
bryan | 2003-11-12 19:12:33 +0100
:9 sie zaczelo :)
#660567
Luk4S | 2003-11-12 19:15:11 +0100
pozdro dla fanow TECHNO :)
#660568
bfr_aka_pablonzo | 2003-11-12 19:30:36 +0100
techno own ! :D
#660569
riv | 2003-11-12 20:17:12 +0100
Techno sucks... :/ a to co jeszce tam slyszalem to mi sie kichy skręcały wstydzilibyscie sie a ty luciu najbardziej :P (pozadny chlop a techno slucha) a co do audycji o ODC to sie spoznilem wiec nic nie napisze
#660575
furi | 2003-11-12 20:18:48 +0100
Napiszcie tutaj bo oni w huja wala :P
#660576
MaxDamage | 2003-11-12 20:31:25 +0100
Hardcore , Gabba , Speedcore OWN :!
#660579
davep | 2003-11-12 21:51:07 +0100
nagral ktos ta audycje ?
#660587
Luk4S | 2003-11-12 22:58:23 +0100
ej suchajcie oni nic nie mowili nowego tylko to kiedy ruszaja zapisy i ze warto grac w q3 bo 2 pierwsza miejsca w polsce graja w rozgrywkal europojskich wiec nic nowego nie powiedzieli :D:D gadal moze ze 3 min nie wiecej
#660593
ash | 2003-11-12 23:21:21 +0100
Chyba mapy tez podali jak sie nie myle:)
Wspomnieli tez jakie etapy rozgrywek beda, oraz wymienili 6tke rozstawionych zawodnikow
#660596
JarlB | 2003-11-13 02:00:17 +0100
powtorze pytanie dave'a. Nagral to ktos ?
#660606
z1p | 2003-11-13 22:17:41 +0100
www.xtreme-fm.net jak reklama to reklama ale chociaz cos dobrego a nie jakas radiosfera!!
#660703
Zaloguj się by dodać komentarz.