ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Psycho 2.0 - polski mod!

sob, 20 lipiec 2002 01:17:51 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Dziś ujrzała światło dzienne pierwsza beta polskiej modyfikacji q3 o nazwie PsychoMod, w wersji 2.0, autorstwa Rzadzins'a. Polecamy w każdym przypadku ściągnąć mod i go przetestować - właśnie dlatego, że jest to produkcja polska. Ideę modu najlepiej oddają słowa autora:
"To jest odwrotność Urban Terrora, dla ludzi, którym skradanie się, kamperiada i snajpowanie obrzydziły już cale życie. Liczy się zręczność, celność i szybkość myślenia. Inna fizyka, trochę mi to podobne wyszło do promode czy CPMA, ale mniej festyniarski."
Wszystkie właściwości modu znajdziemy na jego stronie domowej, a tu wymienię kilka najważniejszych:
* fizyka zbliżona do CPMA

  • zwiększona szybkość gry

  • zmieniona siła wszystkich broni prócz bfg

  • własne mapy

  • polski interfejs graficzny!

  • własny HUD

  • zmienione niektóre modele broni i dźwięki
    W jakis sposób zostały zmienione bronie pozostawiam Wam do sprawdzenia. Autor chętnie przyjmuje Wasze zastrzeżenia, uwagi i pomysły pod adresem drfaustus@ultra.linux.pl.

Polski mod ściągnięcie z naszego serwera:
* * * Ściągnij PsychoMod 2.0 beta1 ! * * *

sxl | 2002-07-20 01:41:23

O ja piernicze, to jest totalna zajeboza. hehe to lepszeniz freezetag, mozna sie tak siekac i usmiac ze nie znajdzie sie lepszego moda, oby sie tylko nie nudzil!

polecam!

kl1pa | 2002-07-20 02:59:22

Nie bede sie rozpisywal ale ta fizyka gry jest troche przesadzona . Reszta jest dojechana w kosmos "ta predkosc i te mapy poprostu qwa super" paru textow po polsku brakuje ale ogolnie jest 56 :D

Gravatar

StaryOrgowicz_239 | 2002-07-20 12:50:18

ahahhahashashashashasdashasdas!!
rotfl nieno zajebisty mod..
i ta predkosc.....

sxl | 2002-07-20 13:02:51

heh, o to w tym lata w koncu ;p

LaGranda | 2002-07-20 13:29:06

No modzik przejebisty, glownie jezeli chodzi o speed, mapy srednie, na normalnych mapach nie da sie grac (p6, 17 itd). No latam jak w kosmosie, to zmienic! Ogolnie to fajna jazda jest! Ten model miecza, czy tam pily troche skopany jest, poprawic!

JBTW - jak bedzie jakis update, to niech plik ma mniejsze rozmiary ;).

Gravatar

StaryOrgowicz_239 | 2002-07-20 13:45:41

wlasnie wynalazlem recepte na kurwice ;p
wlaczcie sobie psychomod/cpma4/ffa8botow
jak nie wypierdolicie kompa przez balkon to znaczy ze macie silna wole :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  2. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  3. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  4. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026
  5. Magus napisał post: mape znalazlem :) jak odpale to posle jakiego screena / szukam starej mapy: M-City
  6. Szczawson napisał post: panie chooy i Martinez, macie jakieś foty z judgement night? / O By cię chuj jak mnie tu dawno nie było
  7. Requiem napisał post: Przeszukałem swoje zbiory i płytki, ale niestety nie posiadam tej m... / szukam starej mapy: M-City
  8. Magus napisał post: inna nazwa pliku to MLM_08.bsp / szukam starej mapy: M-City
  9. Magus stworzył temat: szukam starej mapy: M-City
  10. Szczawson napisał post: Czołem martinezu. Daj znać, pogadałbym. Na GG cię nie ma. Może what... / Wielkie plany, wielka iluzja i wielkie... rozczarowanie?
  11. Szczawson napisał post: Trójmiasto to daleko. Wszyscy siedzą na Śląsku albo małopolskie / Piwo w Krakowie
  12. Requiem napisał post: A czy ktoś z Was rezyduje albo bywa w Trójmieście albo okolicy? :D / Piwo w Krakowie
  13. MateoMartinezz napisał post: hej - i jak tam Wasze wnioski po latach? Gdzie jesteście i czy jes... / Wielkie plany, wielka iluzja i wielkie... rozczarowanie?
  14. MateoMartinezz napisał post: cholera - 10 lat się spóźniłem na tego browarka :) / Piwo w Krakowie
  15. MateoMartinezz napisał post: @^M^: Czasy były piękne, nie zaprzeczę - z kilkoma osobami mam nada... / O By cię chuj jak mnie tu dawno nie było
  1. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  2. Requiem zaktualizował newsa: Mieszkanie w Quake III: Proces tworzenia + sekretne lokacje
  3. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  4. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  5. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026
  6. Magus napisał post: mape znalazlem :) jak odpale to posle jakiego screena / szukam starej mapy: M-City
  7. Szczawson napisał post: panie chooy i Martinez, macie jakieś foty z judgement night? / O By cię chuj jak mnie tu dawno nie było
  8. Requiem napisał post: Przeszukałem swoje zbiory i płytki, ale niestety nie posiadam tej m... / szukam starej mapy: M-City
  9. Magus napisał post: inna nazwa pliku to MLM_08.bsp / szukam starej mapy: M-City
  10. Magus stworzył temat: szukam starej mapy: M-City
  11. Requiem dodał newsa: QLIP Bravo League & Pickup
  12. Szczawson dodał newsa: Reaktywacja Quake
  13. Szczawson napisał post: Czołem martinezu. Daj znać, pogadałbym. Na GG cię nie ma. Może what... / Wielkie plany, wielka iluzja i wielkie... rozczarowanie?
  14. Szczawson napisał post: Trójmiasto to daleko. Wszyscy siedzą na Śląsku albo małopolskie / Piwo w Krakowie
  15. Requiem napisał post: A czy ktoś z Was rezyduje albo bywa w Trójmieście albo okolicy? :D / Piwo w Krakowie

Pokaż więcej »

Gracze

  1. Requiem +49 - 153 pkt
  2. scisek - 71 pkt
  3. Szczawson - 59 pkt
  4. Magus - 20 pkt
  5. MateoMartinezz - 8 pkt
  6. Czarna_Bakłażana - 3 pkt
  7. Vymmiatacz - 2 pkt
  8. Yaboll - 1 pkt
Zobacz cały »
Zobacz wszystko »

Statystyki graczy ogółem:

  • Wygranych / przegranych: 163276 / 170973
  • Trafień / strzałów: 97258977 / 322570048
  • Fragów / zgonów: 5029245 / 4356508

Więcej statystyk już wkrótce...

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 57