ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



PTC TOURNAMENT

wto, 20 styczeń 2004 15:36:30 | Autor: PTC|Faketa | Quake 3 Arena

Informuję, iż news ten rozpoczyna PTC Freestyle TOURNAMENT

Dane dotyczące I etapu PTC TOURNAMENT:
Obowiązująca mapa - Lick-freestyle ...:::Download
Maksymalna długość dema - 3.5 minut;
Fizyka gry - VQ3; PM;
Obowiązujące ustawienia:

  • sv_cheats 1

  • timescale 1

  • g_synchronousClients 1

  • pmove_fixed 0

  • pmove_msec 8

  • sv_fps 125

  • com_maxfps 125

  • g_speed 320

  • g_gravity 800

  • g_knockback 1000
    Dodatkowe opcje:

  • możliwość używania wszelkich dostepnych broni

  • możliwość używania wszelkich dostepnych powerups oraz items

  • możliwość użycia komendy /kill
    Ostateczny termin nadsyłania dem - 10.02.2004;
    Format pliku dema - ptc_tournament_nick.dm_xx;
    Adres, na który nadsyłamy dema - [email protected]

eXe|R.W.G. | 2004-01-20 15:41:16 +0100

:D:D:D Zapowiada sie fajnie :)

MsT | 2004-01-20 15:58:39 +0100

po co tej pani na screenie ten stanik ?????? :/

PTC|Faketa | 2004-01-20 16:03:37 +0100

wejdz na mapke i się jej spytaj ;-)

dinh|linx | 2004-01-20 16:04:35 +0100

dema nadsylamy na adres... @poczta.onet.pl hmm ciekawe jak to bedzie wygladac... ja bym nie chcial zeby mi demka cala poczte zapchaly :ASD

Gravatar

igor9k | 2004-01-20 16:39:22 +0100

CPMa czy OSP: PM ?

MsT | 2004-01-20 16:56:15 +0100

igor.. defrag: vq3/cpm

edit: chyba :DD

L1ghtn1ng | 2004-01-20 17:08:37 +0100

Chyba raczej KONKURS, a nie TURNIEJ.... Zazwyczaj w turnieju przeciwnicy walcza ze soba "twarza w twarz", natomiast w konkursie wygrywa najlepszy "produkt".

nxs.mlk | 2004-01-20 17:22:18 +0100

juz juz tylko sciagne defraga :asd

ziel1na | 2004-01-20 18:06:41 +0100

news bardzo treściwy bez zbędnego owijania w miękką zbędność języka d:-P

damndog | 2004-01-20 18:24:07 +0100

heh, faket oszczedza klawiature ;)

na skreenie jest szakalka jakby ktos nie wiedzial ;)

Gravatar

lysy2k4 | 2004-01-20 18:48:00 +0100

bind 2 "sv_cheats 1; timescale 1; g_synchronousClients 1; pmove_fixed 0; pmove_msec 8; sv_fps 125; com_maxfps 125; g_speed 320; g_gravity 800; g_knockback 1000"
Bedzie dzialac :)?

PTC|Faketa | 2004-01-21 09:34:18 +0100

ej linux.... poznałem już polską scene q3 w treści nadsyłania jakichkolwiek dem na cokolwiek - bieda to mało powiedziane... nietety takie są nasze nudne realia

Turniej! spojrzałeś na to dobrze jednak krótkowzrocznie - wiedz że ten TOURNAMENT składa się z 3 etapów...komentowany teraz jest I

hmmm....po co ten bind>?

propo - jak wam się screen podoba ;-)

Gravatar

*VBS*MADdog | 2004-01-21 23:04:05 +0100

cze all ! ma pytanko jak widze na filmach z trickami to najczęsciej gosic staje gdzies wysoko i skazce na ziemie i sie odbija jak to zrobic z gory thx

Gravatar

VerbiT | 2004-01-22 16:56:06 +0100

jak ja mam robić triki jak tam niema żadnych broni ,pomocy podajcie jakąs komende czy co zeby były wszystkie bronie.zgóry dzieki

Prosektor | 2004-01-22 20:37:40 +0100

/sv_cheats 1
/give all

Nigdy na cheatach nie jechales ?!? :D

PTC|Faketa | 2004-01-23 08:49:12 +0100

propponuje jeszcze: /god 1
albo użyj mod - defrag
ponadtow w razie problemów zapraszam na naszą strone PTC albo nasze forum

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63