ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Puchar Dialogu 2

śro, 04 luty 2004 19:49:51 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena

Organizatorem tak jak w pierwszej edycji jest klan Wr0.
A teraz więcej szczegółów:
Termin: 14-15 luty
Tryb gry: 3v3; mod osp; ca|pm
Mapy: jeszcze nie uzgodnione
System rozgrywek: DE (do dwóch wygranych - drabinka).

Lista zaproszonych klanów: Wr0, nWo, s2k, kat, UVM, cB, ss i Rc.

k3m | 2004-02-04 20:02:00 +0100

Mapy jeszcze nie uzgodnione? ;o spox ;]
Niech wygra najlepszy.

move | 2004-02-04 20:04:21 +0100

do dwoch przegranych powiadasz... czyli ten kto przegra szybciej 2 mapy przechodzi dalej! fajna liga :D

sYnth|Bubu | 2004-02-04 20:12:32 +0100

A jakies inne clny moga sie zapisac ?

raszke | 2004-02-04 20:50:17 +0100

eh .... tym razem to ss zadebiutuje :]

gemi | 2004-02-04 20:55:32 +0100

a gdzie jest napisane ze jak przegrasz 2 to przechodzisz dalej ? :>
Co do ilosci klanow... To jest tylko dla zapproszonych niestety. Jak widac sa tam klany tylko z Polski i tylko te ktore grajac w ca zasluzyly na to ( nie ma klanow co dawaly w/o w xlidze i plca) :> Nie ma tez roznych "dywizji".

Mam nadzieje ze ten puchar bedzie conajmnoej tak udany jak poprzedni. :)

move | 2004-02-04 21:02:57 +0100

Gemi, tu: "System rozgrywek: DE (do dwóch przegranych - drabinka)."

lolowe :o

ARS | 2004-02-04 21:25:42 +0100

hehe fhantom zes tego newsa jakos tak niewyraznie napisal ty leniu :PTrzeba bylo dokladnie napisac o co chodzi bo tu ludzie nie kumaja za bardzo bazy ;]
Bubu jak chcesz wziasc udzial w jakiejs lidze na trybie ca/pm to zapraszam na stronke xligi - znajdziesz tam namiary na organizatorow i dowiesz sie co robic i na pewno twoj klan bedzie mogl wziasc udzial.Jak by bylo wiecej klanow to ja bym sie nawet cieszyl .Wiecej mieska :D hehe

btw. W xlidze bira udzial juz 2 niemieckie klany ca/pm.Jest naprawde ciekawie :D

|nWo|ARS|dT!

wishoza | 2004-02-04 21:50:29 +0100

eee no to looz jestem zaproszony ;p

SAI4H | 2004-02-04 21:50:47 +0100

fhantom: jako dzialacz sceny CA powinienes pokazac, ze jestes w temacie i napisac troche wiecej.. To juz ja, nie interesujacy sie scena Clan Arena napisalbym 5 razy wiecej.. Postaraj sie.

Gravatar

scar | 2004-02-04 22:02:03 +0100

ars.... jak dla Ciebie sYnth to mieso to chyba Cie przy porodzie lekarz na glowe upuscil : DDD gl clan arenowcy!

zab9kakaigla | 2004-02-04 22:16:50 +0100

buahhah Apc jedzie polowe z tych klanow ale nie jest zaproszone... ZONK

eng | 2004-02-04 23:27:50 +0100

dsfgfd ASR polski wyraz "wziaść" piszemy jako wziąć ! grr

amir | 2004-02-05 10:31:49 +0100

czemu nie ma PoweR na tej liscie?!

gemi | 2004-02-05 10:47:25 +0100

hehee ... a wiecie co to puchar dialogu ?
Puchar dialogu to puchar organizowany przez klan Wr0. Dlatego jest taki a nie inny sklad... Poprostu jak sie podobasz nam to jestes tam :P

Btw: moim zdaniem lista uczestnikow jak na ta edycje jest perfekcyjna... (juz pisalem ze bralismy pod uwage to czy ktos dawal w/o, to czy cos osiafnal, jakie miejsce ma w rkca i w koncu czy jest z naszym klanem zaprzyjazniony... kazdy z tych aspektow mial wplyw na wybor jakiegos klanu!). Mysle ze juz wszystko jasne, bo nie chce mi sie tego w kolko powtarzac.

I jeszcze jedno... Scar.. CA to nie TDM - jesli sadzisz ze Synth przyjdzie na CA i bedzie ownowal wszystkich to mylisz sie grubo... Juz kilka klanow z TDM probowalo i sie przejechali bardzo szybko :)
Jasne... jak sobie pocwiczycie i pogracie dluzej to napewno cos tam bedziecie znaczyc :), ale to samo moge powiedziec o naszym klanie jesli chcielibysmy grac TDM :]

sab | 2004-02-05 11:08:04 +0100

bynajmniej Gemi

k3m | 2004-02-05 11:30:03 +0100

"buahhah Apc jedzie polowe z tych klanow ale nie jest zaproszone... ZONK"
Odsylam do rkca.sopee.net - Aps jest na 14 miejscu.
Dlaczego PoweR nie bierze udzialu w Pucharze Dialogu? Bo jest na 19 miejscu ;o.

cry | 2004-02-05 11:51:44 +0100

Nic dodac, nic ując Gemi .

Gravatar

gadu | 2004-02-05 13:56:29 +0100

Rozumie , jak sie wlazi w dupe tym z wro to mozna sobie pograc lige !

zalosc ?

cry | 2004-02-05 15:22:34 +0100

LOL
Przeczytaj na spokojnie komentarz Gemiego. Póżniej wejdz na xLige i przeczytaj info i zastanów się co napisałeś w swoim kometarzu.
Osatnia sparwa to, że to nie LIGA a TURNIEJ !
Każdy klan może pograć w licznych ligach CA jak np. xLiga CA 3v3, 2v2 lub PLCA 4v4.

psc | 2004-02-05 16:12:28 +0100

ehhh.. zalosne.. nie kumam w ogole tych komentarzy.. jezeli ktos ma to ta scene w dupie to po co sie tu w ogole wypowiada? jak dla mnie to wszyscy mozecie byc zajeebisci w q3 i co z tego??

wuder | 2004-02-05 16:30:16 +0100

eeee @#$% rozumiem, że TDM jest zajebisty wszystko ok. Ale ludzie którzy grają TDMa nie wiem może sie myle ale uwarzają się za lepszych, jacy to wy nie ejsteście zajebiści =///// @#$% MATOŁY to tylko głupia gierka @#$% z tego, że jsteś w nią zajebisty, jak w życiu mozesz być totalną łajzą =]]]]pozdro dla wszystkich graczy i życzę powodzenia ekipie WrO w orgnizacji II edycji pucharu =]]]

log | 2004-02-05 19:29:24 +0100

zrobcie CA ale na fizyce baseq3 a nie jakies promode, i wtedy zapiszemy sie wszyscy z czolowki TDM'a w Polsce. Z PM to zupelnie inna gra. Nie Q3 napewno

fhantom | 2004-02-05 20:59:31 +0100

tak promode to nie q3 ja wiem =] a już ca uhuhuh - załość / więcej informacji o tym turnieju w newsie trochę powyżej

log | 2004-02-05 22:44:30 +0100

mylisz niestety tryb gry z fizyką gry, ktora jest podstawowym elementem odrozniającym dane gry.
Więc CA (proba namiastki moda RocketArena) ktora weszla razem z ktoryms starszym OSP - jest trybem tak samo jak CTF TDM czy 1vs1 a promode - jest modem zmieniającym całkowicie fizyke gry, sposob poruszania sie, skokow, strzalow, posiada zupelnie inne ustawienia odnosnie wlasciwie wszystkiego i stad ta innosc gry, po prostu zbyt wiele roznic. Poprzez granie na mapie The Campgrounds 2003 (remake q3dm6) w ut2003, nie gramy w Q3 tylko dlatego ze mapa jest z q3, a dalej w ut2003
To jest bardzo proste, rozumiesz?

fhantom | 2004-02-06 13:22:30 +0100

nie traktuj mnie kolego z góry to raz a dwa gdzie ja napisałem że tak nie jest ??? możesz mnie zacytować ? z twojej wypowiedzi wynikało że traktujesz promode za syf który nie ma nic wspólnego z "prawdziwym" q3 dlatego napisałem taki komentarz a nie inny - rozumiesz?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63