Puchar Polski NoGhost 2007 grupy oraz mecze
czw, 05 lipiec 2007 00:05:01 | Autor: n1kon | Quake 3 Arena

Do turnieju zapisało się 25 drużyn w związku z czym podzielone zostały na pięć grup, w każdej po pięć zespołów. Dwa najlepsze klany w grupie dostają się do kolejnej fazy konkursu.
Dnia 03.07.2007 zostały rozlosowane grupy Pucharu Polski NoGhost 2007. Cała procedura losowania została uwieczniona na filmie, który dostępny jest pod tym linkiem. Film zapisany jest w formacie **.mov, do odtworzenia go wymagany jest program **QuickTime Player* bądź kodeki QuickTime Alternative.
Poniżej prezentuję rozstawienie grup:
}">
Grupy
Grupa A
1. Nice Team
2. Elisha Cuthbert`s Fans
3. Stars Team
4. System of Terrible Death
5. Nup
Grupa B
1. Team NetGamer
2. Quake Team Power
3. Never Walk Alone
4. Immortal Street Shooter`s
5. Kościelni
Grupa C
1. Poczta Polska Klan
2. The Team
3. Best Manufactured Army
4. Takeshi Kitano Team
5. Offensive Team Quakers
Grupa D
1. Polak Potrafi
2. Fox Drinkers Forever
3. Ultra Freeze Crew
4. High Volt
5. Fun Masters
Grupa E
1. Black Roses
2. c4
3. Hooligans Boys
4. 1.32cpm
5. Max Revelation
Kolejną sprawą organizacyjną jaką poruszam są mecze grupowe. Każda kolejka trwa tydzień, a mecze zostały tak dopasowane by każdy klan miał tydzień na rozegranie jednego spotkania. Rozpiska spotkań dostępna jest pod tym adresem: Mecze oraz zostaną opublikowane w dziale terminarz. Po każdej kolejce wyniki zostaną opublikowane na stronie głównej Pucharu NG oraz zostaną podliczone punkty. W celu umówienia się na mecze, zapraszam na forum Pucharu Polski NoGhost 2007 - Mecze grupowe oraz do Instrukcji.
Ostatnim problemem są gracze, których nie zostały dostarczone numery ip do organizatorów turnieju. Proszę dostarczyć je przed rozegraniem pierwszego meczu, gdyż w innym przypadku gracze nie będą mogli w nim uczestniczyć. Oto lista graczy, których numery ip powinny zostac dostarczone przez „szefów” ich klanów do n3wbiego, który tymczasowo zastępuje noxusa - [email protected]:
}">
Lista zawodników
NG
- frantic
- notic
uFc
- esos
ECF
- Miurek
- Rabbit
- Nazgul
1.32CPM
- piwoszeq
- dzah
BR
- exe qTp
- http
- brOo bma
- Dvd ST
- oSSsa
- Reaper MR
- Parodix
- Grim ISS
- cały team c4
- cały team HB
- SoKoL
- Gatts
- disturbed
- Ygrek
- flash
Przypominam o obowiązku kręcenia dema podczas spotkania przez każdego gracza, poniżej podaję bind:
}">
Bind
bind X "g_synchronousclients 1; record ppng1; g_syncronousClients 0"
W celu zakończenia dema wystarczy wpisać stoprecord w konsoli.
To na tyle ze spraw organizacyjnych, życzę GL&HF w rozgrywanych meczach pierwszej kolejki, których termin upływa 15 lipca 2007 r.





RauL | 2007-07-05 10:17:57 +0200
ye, ye,ye hf!
#737779
furi | 2007-07-05 12:57:12 +0200
Wiela tych nupow oj wiela O.o
#737780
bizar | 2007-07-05 17:24:22 +0200
Ciekawe ilu cheaterow bedzie tam gralo :]
#737781
MaKLeR | 2007-07-06 00:34:02 +0200
Za to tutaj widzę sami pro-gamerzy. A pewnie żaden z was nigdy nie wygrał nic większego.
#737785
extrim | 2007-07-06 09:04:26 +0200
makler? ty to masz nasrane we łbie :D
#737788
jam | 2007-07-06 18:07:05 +0200
jakos znajomo brzmi ta nazwa klanu =]
#737790
RauL | 2007-07-07 00:49:48 +0200
gg hb ^^
#737793
bizar | 2007-07-07 09:12:08 +0200
O co Ci typie o nicku makler chodzi ?
#737794
THRAWN | 2007-07-07 11:33:32 +0200
ip :DDDDDDDDD
#737795
MASTERK | 2007-07-07 12:37:30 +0200
a tak przy okazji czy czasem użytkowincy neostrady nie maja zmiennego adresu ip a co za tym idzie przy rozłączeniu i po ponownym połączeniu adres sie zmieni co wykluczy danego zawodnika z rozgryweczki...
#737797
RauL | 2007-07-07 13:52:13 +0200
tez poruszalem ta kwestie. ale przynajmniej po 83.xx mozna poznac z jakiego chociaz miasta jest gracz.
#737798
bizar | 2007-07-07 15:43:20 +0200
dlatego .11&.16 smierdzi :-D
#737799
FRANT!C | 2007-07-07 21:04:37 +0200
hmm moje ip :D
#737801
extrim | 2007-07-07 23:55:14 +0200
no właśnie nie bardzo z typ ip już jest jedna afera na forum ligi :D
#737802
avalon | 2007-07-09 09:33:55 +0200
Nie no Makler czasami twoje teksty sprawiaja ze pies mi ze stresu robi pod siebie....
#737806
n1kon | 2007-07-09 10:15:48 +0200
ex ale juz rozwiazana, nieprawdaz?;) moze i 1.11&1.16n smierdzi, ale wystarczy troche checi i zapału i mozna cos porzadnego zrobic ;)
#737807
extrim | 2007-07-09 10:33:07 +0200
rozwiązana bo zdrowe podejście do sprawy ;)
#737808
n1kon | 2007-07-09 12:52:04 +0200
i tak powinno byc ;)
#737809
MaKLeR | 2007-07-10 15:03:54 +0200
Mi o nic nie chodzi. Śmieszy mnie tylko podejście niektórych graczy do innych graczy. Extrim dzisiaj mam nasrane a jutro msg me "m4kler Sprawa jest !" ;)
#737819
extrim | 2007-07-10 23:48:18 +0200
no jest sprawa i nigdy nie można dojść do porozumienia
#737824
Zaloguj się by dodać komentarz.