ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Puchar Polski NoGhost 2007 grupy oraz mecze

czw, 05 lipiec 2007 00:05:01 | Autor: n1kon | Quake 3 Arena

Puchar Polski Quake III Arena NoGhost 2007 - Roztawienia Grup oraz Pierwsze mecze turnieju

Do turnieju zapisało się 25 drużyn w związku z czym podzielone zostały na pięć grup, w każdej po pięć zespołów. Dwa najlepsze klany w grupie dostają się do kolejnej fazy konkursu.
Dnia 03.07.2007 zostały rozlosowane grupy Pucharu Polski NoGhost 2007. Cała procedura losowania została uwieczniona na filmie, który dostępny jest pod tym linkiem. Film zapisany jest w formacie **.mov, do odtworzenia go wymagany jest program **QuickTime Player* bądź kodeki QuickTime Alternative.
Poniżej prezentuję rozstawienie grup:

}"> Grupy

Grupa A
1. Nice Team
2. Elisha Cuthbert`s Fans
3. Stars Team
4. System of Terrible Death
5. Nup

Grupa B
1. Team NetGamer
2. Quake Team Power
3. Never Walk Alone
4. Immortal Street Shooter`s
5. Kościelni

Grupa C
1. Poczta Polska Klan
2. The Team
3. Best Manufactured Army
4. Takeshi Kitano Team
5. Offensive Team Quakers

Grupa D
1. Polak Potrafi
2. Fox Drinkers Forever
3. Ultra Freeze Crew
4. High Volt
5. Fun Masters

Grupa E
1. Black Roses
2. c4
3. Hooligans Boys
4. 1.32cpm
5. Max Revelation

Kolejną sprawą organizacyjną jaką poruszam są mecze grupowe. Każda kolejka trwa tydzień, a mecze zostały tak dopasowane by każdy klan miał tydzień na rozegranie jednego spotkania. Rozpiska spotkań dostępna jest pod tym adresem: Mecze oraz zostaną opublikowane w dziale terminarz. Po każdej kolejce wyniki zostaną opublikowane na stronie głównej Pucharu NG oraz zostaną podliczone punkty. W celu umówienia się na mecze, zapraszam na forum Pucharu Polski NoGhost 2007 - Mecze grupowe oraz do Instrukcji.

Ostatnim problemem są gracze, których nie zostały dostarczone numery ip do organizatorów turnieju. Proszę dostarczyć je przed rozegraniem pierwszego meczu, gdyż w innym przypadku gracze nie będą mogli w nim uczestniczyć. Oto lista graczy, których numery ip powinny zostac dostarczone przez „szefów” ich klanów do n3wbiego, który tymczasowo zastępuje noxusa - [email protected]:

}"> Lista zawodników

NG
- frantic
- notic
uFc
- esos
ECF
- Miurek
- Rabbit
- Nazgul
1.32CPM
- piwoszeq
- dzah

BR

  • exe qTp
  • http
  • brOo bma
  • Dvd ST
  • oSSsa
  • Reaper MR
  • Parodix
  • Grim ISS
  • cały team c4
  • cały team HB
  • SoKoL
  • Gatts
  • disturbed
  • Ygrek
  • flash

Przypominam o obowiązku kręcenia dema podczas spotkania przez każdego gracza, poniżej podaję bind:

}"> Bind

bind X "g_synchronousclients 1; record ppng1; g_syncronousClients 0"
W celu zakończenia dema wystarczy wpisać stoprecord w konsoli.

To na tyle ze spraw organizacyjnych, życzę GL&HF w rozgrywanych meczach pierwszej kolejki, których termin upływa 15 lipca 2007 r.

RauL | 2007-07-05 10:17:57 +0200

ye, ye,ye hf!

furi | 2007-07-05 12:57:12 +0200

Wiela tych nupow oj wiela O.o

Gravatar

bizar | 2007-07-05 17:24:22 +0200

Ciekawe ilu cheaterow bedzie tam gralo :]

MaKLeR | 2007-07-06 00:34:02 +0200

Za to tutaj widzę sami pro-gamerzy. A pewnie żaden z was nigdy nie wygrał nic większego.

extrim | 2007-07-06 09:04:26 +0200

makler? ty to masz nasrane we łbie :D

jam | 2007-07-06 18:07:05 +0200

  1. Hooligans Boys

jakos znajomo brzmi ta nazwa klanu =]

RauL | 2007-07-07 00:49:48 +0200

gg hb ^^

Gravatar

bizar | 2007-07-07 09:12:08 +0200

O co Ci typie o nicku makler chodzi ?

THRAWN | 2007-07-07 11:33:32 +0200

ip :DDDDDDDDD

MASTERK | 2007-07-07 12:37:30 +0200

a tak przy okazji czy czasem użytkowincy neostrady nie maja zmiennego adresu ip a co za tym idzie przy rozłączeniu i po ponownym połączeniu adres sie zmieni co wykluczy danego zawodnika z rozgryweczki...

RauL | 2007-07-07 13:52:13 +0200

tez poruszalem ta kwestie. ale przynajmniej po 83.xx mozna poznac z jakiego chociaz miasta jest gracz.

Gravatar

bizar | 2007-07-07 15:43:20 +0200

dlatego .11&.16 smierdzi :-D

FRANT!C | 2007-07-07 21:04:37 +0200

hmm moje ip :D

extrim | 2007-07-07 23:55:14 +0200

no właśnie nie bardzo z typ ip już jest jedna afera na forum ligi :D

avalon | 2007-07-09 09:33:55 +0200

Nie no Makler czasami twoje teksty sprawiaja ze pies mi ze stresu robi pod siebie....

Gravatar

n1kon | 2007-07-09 10:15:48 +0200

ex ale juz rozwiazana, nieprawdaz?;) moze i 1.11&1.16n smierdzi, ale wystarczy troche checi i zapału i mozna cos porzadnego zrobic ;)

extrim | 2007-07-09 10:33:07 +0200

rozwiązana bo zdrowe podejście do sprawy ;)

Gravatar

n1kon | 2007-07-09 12:52:04 +0200

i tak powinno byc ;)

MaKLeR | 2007-07-10 15:03:54 +0200

Mi o nic nie chodzi. Śmieszy mnie tylko podejście niektórych graczy do innych graczy. Extrim dzisiaj mam nasrane a jutro msg me "m4kler Sprawa jest !" ;)

extrim | 2007-07-10 23:48:18 +0200

no jest sprawa i nigdy nie można dojść do porozumienia

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63