ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



PWC - kolejne starcia

czw, 10 luty 2005 12:12:32 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Polish Winter Cup powoli wkracza w decydującą fazę rozgrywek. Jak dotąd, większość spotkań jest rozgrywana bez problemu a nie liczne problemy są bardzo szybko rozstrzygane. Dzisiaj na moim mailu znalazła się kolejna, cotygodniowa porcja informacji dla wszystkich graczy, prosto od Av3ka:

Kolejna runda Polish Winter Cup dobiega końca. Oto wyniki poszczególnych spotkań:

Winners Brackets:
* Av3k vs Prox - zwycięzcą tego pojedynku jest Av3k
* Gosti vs LeSzNy - zwycięzcą tego pojedynku jest Gosti
Loosers Bracets:

  • g0ral vs v1n5 - zwycięzcą tego pojedynku jest g0ral
  • xenophob vs shogun - zwycięzcą tego pojedynku jest xenophob
  • Pawuj vs seRious - zwycięzcą tego pojedynku jest seRious
  • Bubu vs coh - narzucam im termin: Niedziela, 13.02.05 r. Godzina 21:00

Rozgrywki kolejnej rundy Polish Winter Cup 2004-2005

Winners Bracets:

  • Av3k vs Gosti
    Loosers Bracets:

  • Ave vs G0ral

  • tox1c vs xenophob

  • Psychic vs seRious

  • Pionier vs Bubu/coh

W Drabince Wygranych jest już rozgrywany mini finał, z kolei w Loosers Bracket jest dopiero 1/8 finału. Jest to już daleki etap rozgrywek. ProX oraz LeSzNy czekają 2 kolejki, ponieważ w Winners Bracket był już rozegrany ćwierćfinał a w Loosers Bracket jest dopiero 1/8.

Tak więc jeszcze raz życzę wszystkim zawodnikom Good Luck i High Frags w nadchodzących rozgrywkach. Niech wygra najlepszy!

Gravatar

StaryOrgowicz_722 | 2005-02-10 12:17:47 +0100

go go go go go go go go go go go go go go go xenoooo! itak od sera dostaniesz ;)

Gravatar

Zm0rA | 2005-02-10 13:34:07 +0100

av3k skop im pupy :)

Pawuj | 2005-02-10 13:36:44 +0100

Bubu jazda :D

kaboom | 2005-02-10 13:46:57 +0100

bóBó jeszcze to wygrasz :D

Gravatar

LeSzNy | 2005-02-10 14:00:28 +0100

e ja nie gram jush ;/ ta geierka zjada za duzo czasu

move | 2005-02-10 14:04:43 +0100

Gosti wielki come back? Lubię jego styl gry :) GL 4 U Gostyx!

freak | 2005-02-10 14:04:53 +0100

nie mogę się już doczekać następnej edycji, wystartuje sobie :D

MaS | 2005-02-10 14:06:17 +0100

Psych i ProX jak przegracie to Was oskalpuje :P

plej | 2005-02-10 14:23:15 +0100

ProX und Avek suczki wy moje GL :)

Gravatar

ProXima | 2005-02-10 14:37:08 +0100

szkoda ze musialem sie wycofac z powodu braku neta w domu =[ no coz gl all!

Gravatar

ProXima | 2005-02-10 14:58:06 +0100

btw. my z lesznym sie wycofalismy i nie bedziemy prawdopodobnie grac PWC

pepz | 2005-02-10 15:11:04 +0100

pawój @#$% :d

kood | 2005-02-10 15:30:00 +0100

Gosti sieje zło po 0,7l Finlandii :o

Pawuj | 2005-02-10 15:54:39 +0100

Co pepz? :D z serem prawie na hubie wygralem wiec mnie nie przezywaj :)

v1n5 | 2005-02-10 16:19:52 +0100

ser ma METR PIECDZIESIAT wiec z czego sie cieszysz? :>

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-02-10 16:37:18 +0100

z quadem mam METR SZEŚĆDZIESIĄT :D

gg pawuj jestes wielki :)

sYnth|Bubu | 2005-02-10 17:06:21 +0100

Pawuj pamietaj tak jak zawsze sedziujesz moje spotkanie a na ts mowisz ile przeciwnik ma hp i kiedy jest megas.

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-02-10 18:06:01 +0100

bub oszuście ;)

btw. do kiedy mamy zagrac te mecze ? do 2012 ?

Mad | 2005-02-10 23:09:45 +0100

gosti wygral przez w/o ? :p czy objechal leszniastego ?

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-02-10 23:15:30 +0100

btw.

napisaliscie juz Serious
pozniej tzn teraz SeRious

a do @#$% nedzy ma byc seRious!

tylko wtedy jest pro :D

Mav_8217 | 2005-02-10 23:46:11 +0100

Cicho serek, ja tylko cytowałem Avka :)

A tak btw, jak mam to odmieniać - Avka czy Aveka? :)

eng | 2005-02-10 23:56:07 +0100

4v3k4
oO

tofu | 2005-02-11 04:50:40 +0100

dem z pova gostiego zapewne nie będzie ?

Gravatar

[w]xEn | 2005-02-11 12:11:08 +0100

kurcze.. chlopaki ;-) chcialem sie z wami podzielic pewna refleksja ;-] granie ff q3 ma sens, ale zajmowanie sie scena juz nie! wiec przestancie komentowac cos co jest przerostem formy nad trescia
pzdr

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63