Q IV MP
czw, 11 sierpień 2005 01:47:17 | Autor: bryan | Quake 3 Arena
Już jutro (a w zasadzie dzisiaj) rozpocznie się kolejny QuakeCon. Impreza będzie trwała od 11 do 14 sierpnia i rozgrywane będą na niej jak zwykle turnieje gier multiplayer wydanych przez id software. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że właśnie na tej edycji QCon Activision i id mają oficjalnie zaprezentować demo multiplayer Quake'a 4. Byćmoże zostaniemy więc już na dniach uraczeni możliwością ściągnięcia dema kolejnej części legendy ? Byłoby to napewno dobrym pomysłem, gdyż wypuszczenie wczesnej wersji Quake'a 3 (q3testu) wpłynęło bardzo pozytywnie na poprawę grywalności tytułu dzięki opiniom doświadczonych graczy. Takie posunięcie firmy z pewnością ucieszyłoby rzeszę graczy z całego świata, a tymczasem czekamy z niecierpliwością na materiał prasowy z imprezy (zapewne narazie będą to zdjęcia i filmiki).
EDIT:
Film Quake4 : [ klik ]
Nowszy filmik Quake4 : [ klik ]
Relacja z QuakeCon : [ klik ]
Inne pliki związane z q4 : [ klik ]





edix | 2005-08-11 02:24:27 +0200
Raven juz nie nic wspulnego z q4 ?
#723739
Mav_8217 | 2005-08-11 03:42:48 +0200
no właśnie, przecież to raven wszystko robi
#723741
[M]aniek | 2005-08-11 07:35:50 +0200
www.quakecon.org/video.php
o 20:30 jutro chyba bedzie mozna na zywca obadac tego quake 4 :U
#723742
furi | 2005-08-11 07:40:28 +0200
Juz mam nowe pamiatki ale bede napieral omg @.@
#723743
[M]aniek | 2005-08-11 07:45:48 +0200
a ja to czuje ze wyznacze nowe standardy w podkrecaniu athlona =))))
#723744
furi | 2005-08-11 08:00:27 +0200
Pawuj bedzie na niego sikal a ty bedziesz podkrecal :F
#723745
SpOOnman | 2005-08-11 10:14:39 +0200
Oby CTF byl :D
#723749
_riper_ | 2005-08-11 10:22:40 +0200
"...puki co czekamy jednak..."
dopóki, doputy, do pupy...:P -zmien orta^^
#723750
Pawuj | 2005-08-11 10:48:48 +0200
maniek zamontuje korbke i bedzie podkrecal :ASD:D
#723751
wishoza | 2005-08-11 10:50:41 +0200
Nie wiem czemu, ale news wydaje sie byc napisane w 1 min, do tego to "puki" ;p Pozatym to co ja moge powiedziec ... Everything clear :P
#723752
rav | 2005-08-11 11:01:30 +0200
dokreci mocniej srubki :D:D:D
#723753
gr. | 2005-08-11 11:29:56 +0200
czarno widze tego Q4 ale obym sie mylil..
#723754
amir | 2005-08-11 11:53:03 +0200
no dobra, zaczyna sie qcon - jakies gtv, rozpiska meczy, wiadomosci? ;o
#723755
freak | 2005-08-11 12:09:43 +0200
www.hardtechreviews.com/albums/album14/aca.sized.jpg
btw pochwale sie ze za tydzien bede mial na scianie plakat z q4 ;)
#723756
[M]aniek | 2005-08-11 12:29:37 +0200
freeeq co to za link? co to za gra? : )
#723757
Vymmiatacz | 2005-08-11 12:39:14 +0200
O w mordę, będzie się działo :D
#723758
bryan | 2005-08-11 15:43:58 +0200
filmik wyglada calkiem przyjemnie , taka krzyzowka q3 z q1 z grafika z ut2004 :)
#723762
hanti | 2005-08-11 15:48:45 +0200
www.hardtechreviews.com/albums/album14/aca.sized.jpg
jak to jest q4 to juz sie nie martwie ze to domowate bedzie :p a pozatym link do filmu nie dziala :/
#723763
psich1cer | 2005-08-11 16:17:36 +0200
Spodziewalem sie ze bedzie gorzej. W zasadzie to za wiele nie widadc bo koles nawet nie strejfuje, bronine jakies takie jak z kubusia puchatka, grafika troche cukierkowa. Mam nadzieje ze da sie wylaczyc ligtmap i bedzie cos w rodzaju vortexa. Przypomina to troche mieszanke q3 z q2. Ciekawe jak sie prezentuje fizyka. Ogolnie jesli dobrze to wykoncza to moze bedzie calkiem spoko do pogrania - w koncu w calej histori quake-a nie bylo jeszcze wtopy - mam nadzieje ze sie to nie zmieni.
#723764
RauL | 2005-08-11 16:37:40 +0200
16:40 a streamu nie ma :/
#723766
CvX | 2005-08-11 16:50:22 +0200
Ktoś zap******ił kamery. :P
#723767
hanti | 2005-08-11 16:55:27 +0200
e tam chyba polakow tam nie ma :PP
#723768
GaD | 2005-08-11 17:02:37 +0200
mam nadzieje ze wypuszcza wersje q4 pod durona 800 ;as
#723769
Soulbringer | 2005-08-11 17:28:59 +0200
Patrząc na screeny broni i wyglądu map juz go zaczynam kochać.Czekam tylko z niecierpliwością i ciekawością na to czy bedzie lg i jak bedzie wyglądał.
#723772
eng | 2005-08-11 18:08:12 +0200
powodzenia przy zakupie/modernizacji sprzetu na ta gierke :)
#723774
[M]aniek | 2005-08-11 18:20:50 +0200
jest przewidziana wersja super low detal bez tekstur i geometrii =)
#723775
gr. | 2005-08-11 19:29:01 +0200
nie no zwracam honor Q4MP zapowiada sie slodziutenko aczkolwiek znacznie na szczescie rozni sie od SP ktore to totalnie mi sie nie podoba
#723776
fredi | 2005-08-11 20:13:52 +0200
Gad mówisz że nie pogramy w Q4 na swoich demonach prędkości?:)
#723777
GaD | 2005-08-11 20:52:34 +0200
Super low detal = grafa jak w pakmanie ;z
#723778
niufel | 2005-08-11 20:58:39 +0200
pfy r_picmip 5 !
#723779
plej | 2005-08-11 21:22:57 +0200
LOL: www.nofrag.com/images/000a28.jpg
btw. jest też nowy filmik @ here: www.planetquake3.net/download.php?op=fileid&lid=2207
Hf ;)
#723783
loki_ | 2005-08-11 22:11:58 +0200
ciekawe ile bedzie kosztowal:P
#723788
plej | 2005-08-11 22:20:44 +0200
59$ :>
#723792
bryan | 2005-08-11 22:22:35 +0200
plej skorzystalem z twoich linkow , nie obrazisz sie ?:)
#723793
plej | 2005-08-11 23:03:42 +0200
Obraziłem się (foch mode: on) :P
#723797
jabol | 2005-08-12 00:23:42 +0200
www.planetquake3.net/download.php?op=fileid&lid=2207
#723805
jabol | 2005-08-12 01:03:21 +0200
le wyglada jak lepsze q3, zamiast cos nowego ;/ ciekawe nowy enemy tylko bez lg jak widac
#723809
zik | 2005-08-12 01:21:37 +0200
nowoczesne polaczenie q2 z q3, scena powinna byc ogromna, tak jak za czasow poczatkow q3, czas zbierac na kompa ;)
#723815
kos | 2005-08-12 03:00:03 +0200
qrde ale nie ma spawarki ani shotguna? czy mi sie wydaje? za to jest nailgun i jeszcze jakaś dziwna broń =o ale w sumie widać że podobe do q3, tylko w skórce dooma ;p
edit: o shit zobaczcie na to zdjęcie i luknijcie fps
www.hardtechreviews.com/albums/album14/aca.sized.jpg
qwa pograłem..
#723817
[M]aniek | 2005-08-12 09:17:21 +0200
to zdjecie nie dziala, ale pewnie chodzi Ci ze tam koles mial 56 czy iles fps, na moje oko to jest ograniczenie do 60, tak jak w q3 kazdy ma po 200-300 a gra na 125
zaraz sobie dam komentarz zika na tapete :D
#723819
fredi | 2005-08-12 09:20:49 +0200
ciekawe jak bedzie wygladal nowy
cg_enemymodel tankjr/pm
cg_enemycolor 22ii :)
ale chlopaki chyba nie ucieknicie wszyscy z q3? ja tutaj bede siedzial bo nie bedzie mnie stac narazie na dołączenie do sceny q4 :(((
#723821
loki_ | 2005-08-12 09:29:32 +0200
mam nadzieje ze bedzie mozna odpalic q4 na linuxie;q
#723824
MateoMartinezz | 2005-08-12 10:17:40 +0200
no to jestem już spokojny o przyszłość Q4 - filmik zapowiada niezłą zabawę - menu bardzo podobne jak w Q3, więc spodziewam się że reszta "głębszych" opcji będzie w podobnym układzie. Jeżeli ktokolwiek instalował Q3A:TA to zobaczy że menu jest bardzo podobne, bowiem to z TA też zawiera opcje vote’owania.
Poza tym przedstawiona mapa zdecydowanie rozwiewa wszelkie podejrzenia że Q4 będzie doomowaty - oby tylko jakiegoś badziewia w stylu tybu Onslaught z UT2k4 nie dali.
#723826
*Luk4S* | 2005-08-12 11:08:49 +0200
Hmm po obejrzeniu tych filmikow odnosze wrazenie ze jest to styl UT doom3 PK czyli brak strefejupma tylko skok do przodu albo fizyka gry pm czy jak tak bedzie to sporo graczac z vq3 nie bedzie odpowiadolo poruszanie sie po mapie ale nie chce ocenac pochopnie ale tak raczej bedzie ale zaczekam i sie okaze ok pozdro pa
#723828
jabol | 2005-08-12 12:50:02 +0200
wiec tak
widzialem z multi playera ze jest shut gun :D wiec moze lg tez bedzie :D
#723849
Zaloguj się by dodać komentarz.