ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Q IV MP

czw, 11 sierpień 2005 01:47:17 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Już jutro (a w zasadzie dzisiaj) rozpocznie się kolejny QuakeCon. Impreza będzie trwała od 11 do 14 sierpnia i rozgrywane będą na niej jak zwykle turnieje gier multiplayer wydanych przez id software. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że właśnie na tej edycji QCon Activision i id mają oficjalnie zaprezentować demo multiplayer Quake'a 4. Byćmoże zostaniemy więc już na dniach uraczeni możliwością ściągnięcia dema kolejnej części legendy ? Byłoby to napewno dobrym pomysłem, gdyż wypuszczenie wczesnej wersji Quake'a 3 (q3testu) wpłynęło bardzo pozytywnie na poprawę grywalności tytułu dzięki opiniom doświadczonych graczy. Takie posunięcie firmy z pewnością ucieszyłoby rzeszę graczy z całego świata, a tymczasem czekamy z niecierpliwością na materiał prasowy z imprezy (zapewne narazie będą to zdjęcia i filmiki).

EDIT:

Film Quake4 : [ klik ]
Nowszy filmik Quake4 : [ klik ]
Relacja z QuakeCon : [ klik ]
Inne pliki związane z q4 : [ klik ]

Gravatar

edix | 2005-08-11 02:24:27 +0200

Raven juz nie nic wspulnego z q4 ?

Mav_8217 | 2005-08-11 03:42:48 +0200

no właśnie, przecież to raven wszystko robi

[M]aniek | 2005-08-11 07:35:50 +0200

www.quakecon.org/video.php

o 20:30 jutro chyba bedzie mozna na zywca obadac tego quake 4 :U

furi | 2005-08-11 07:40:28 +0200

Juz mam nowe pamiatki ale bede napieral omg @.@

[M]aniek | 2005-08-11 07:45:48 +0200

a ja to czuje ze wyznacze nowe standardy w podkrecaniu athlona =))))

furi | 2005-08-11 08:00:27 +0200

Pawuj bedzie na niego sikal a ty bedziesz podkrecal :F

SpOOnman | 2005-08-11 10:14:39 +0200

Oby CTF byl :D

Gravatar

_riper_ | 2005-08-11 10:22:40 +0200

"...puki co czekamy jednak..."
dopóki, doputy, do pupy...:P -zmien orta^^

Pawuj | 2005-08-11 10:48:48 +0200

maniek zamontuje korbke i bedzie podkrecal :ASD:D

wishoza | 2005-08-11 10:50:41 +0200

Nie wiem czemu, ale news wydaje sie byc napisane w 1 min, do tego to "puki" ;p Pozatym to co ja moge powiedziec ... Everything clear :P

rav | 2005-08-11 11:01:30 +0200

dokreci mocniej srubki :D:D:D

gr. | 2005-08-11 11:29:56 +0200

czarno widze tego Q4 ale obym sie mylil..

amir | 2005-08-11 11:53:03 +0200

no dobra, zaczyna sie qcon - jakies gtv, rozpiska meczy, wiadomosci? ;o

freak | 2005-08-11 12:09:43 +0200

www.hardtechreviews.com/albums/album14/aca.sized.jpg

btw pochwale sie ze za tydzien bede mial na scianie plakat z q4 ;)

[M]aniek | 2005-08-11 12:29:37 +0200

freeeq co to za link? co to za gra? : )

Vymmiatacz | 2005-08-11 12:39:14 +0200

O w mordę, będzie się działo :D

bryan | 2005-08-11 15:43:58 +0200

filmik wyglada calkiem przyjemnie , taka krzyzowka q3 z q1 z grafika z ut2004 :)

hanti | 2005-08-11 15:48:45 +0200

www.hardtechreviews.com/albums/album14/aca.sized.jpg

jak to jest q4 to juz sie nie martwie ze to domowate bedzie :p a pozatym link do filmu nie dziala :/

Gravatar

psich1cer | 2005-08-11 16:17:36 +0200

Spodziewalem sie ze bedzie gorzej. W zasadzie to za wiele nie widadc bo koles nawet nie strejfuje, bronine jakies takie jak z kubusia puchatka, grafika troche cukierkowa. Mam nadzieje ze da sie wylaczyc ligtmap i bedzie cos w rodzaju vortexa. Przypomina to troche mieszanke q3 z q2. Ciekawe jak sie prezentuje fizyka. Ogolnie jesli dobrze to wykoncza to moze bedzie calkiem spoko do pogrania - w koncu w calej histori quake-a nie bylo jeszcze wtopy - mam nadzieje ze sie to nie zmieni.

RauL | 2005-08-11 16:37:40 +0200

16:40 a streamu nie ma :/

Gravatar

CvX | 2005-08-11 16:50:22 +0200

Ktoś zap******ił kamery. :P

hanti | 2005-08-11 16:55:27 +0200

e tam chyba polakow tam nie ma :PP

GaD | 2005-08-11 17:02:37 +0200

mam nadzieje ze wypuszcza wersje q4 pod durona 800 ;as

Soulbringer | 2005-08-11 17:28:59 +0200

Patrząc na screeny broni i wyglądu map juz go zaczynam kochać.Czekam tylko z niecierpliwością i ciekawością na to czy bedzie lg i jak bedzie wyglądał.

eng | 2005-08-11 18:08:12 +0200

powodzenia przy zakupie/modernizacji sprzetu na ta gierke :)

[M]aniek | 2005-08-11 18:20:50 +0200

jest przewidziana wersja super low detal bez tekstur i geometrii =)

gr. | 2005-08-11 19:29:01 +0200

nie no zwracam honor Q4MP zapowiada sie slodziutenko aczkolwiek znacznie na szczescie rozni sie od SP ktore to totalnie mi sie nie podoba

fredi | 2005-08-11 20:13:52 +0200

Gad mówisz że nie pogramy w Q4 na swoich demonach prędkości?:)

GaD | 2005-08-11 20:52:34 +0200

Super low detal = grafa jak w pakmanie ;z

niufel | 2005-08-11 20:58:39 +0200

pfy r_picmip 5 !

plej | 2005-08-11 21:22:57 +0200

LOL: www.nofrag.com/images/000a28.jpg
btw. jest też nowy filmik @ here: www.planetquake3.net/download.php?op=fileid&lid=2207

Hf ;)

loki_ | 2005-08-11 22:11:58 +0200

ciekawe ile bedzie kosztowal:P

plej | 2005-08-11 22:20:44 +0200

59$ :>

bryan | 2005-08-11 22:22:35 +0200

plej skorzystalem z twoich linkow , nie obrazisz sie ?:)

plej | 2005-08-11 23:03:42 +0200

Obraziłem się (foch mode: on) :P

jabol | 2005-08-12 01:03:21 +0200

le wyglada jak lepsze q3, zamiast cos nowego ;/ ciekawe nowy enemy tylko bez lg jak widac

Gravatar

zik | 2005-08-12 01:21:37 +0200

nowoczesne polaczenie q2 z q3, scena powinna byc ogromna, tak jak za czasow poczatkow q3, czas zbierac na kompa ;)

kos | 2005-08-12 03:00:03 +0200

qrde ale nie ma spawarki ani shotguna? czy mi sie wydaje? za to jest nailgun i jeszcze jakaś dziwna broń =o ale w sumie widać że podobe do q3, tylko w skórce dooma ;p

edit: o shit zobaczcie na to zdjęcie i luknijcie fps
www.hardtechreviews.com/albums/album14/aca.sized.jpg

qwa pograłem..

[M]aniek | 2005-08-12 09:17:21 +0200

to zdjecie nie dziala, ale pewnie chodzi Ci ze tam koles mial 56 czy iles fps, na moje oko to jest ograniczenie do 60, tak jak w q3 kazdy ma po 200-300 a gra na 125

zaraz sobie dam komentarz zika na tapete :D

fredi | 2005-08-12 09:20:49 +0200

ciekawe jak bedzie wygladal nowy
cg_enemymodel tankjr/pm
cg_enemycolor 22ii :)

ale chlopaki chyba nie ucieknicie wszyscy z q3? ja tutaj bede siedzial bo nie bedzie mnie stac narazie na dołączenie do sceny q4 :(((

loki_ | 2005-08-12 09:29:32 +0200

mam nadzieje ze bedzie mozna odpalic q4 na linuxie;q

MateoMartinezz | 2005-08-12 10:17:40 +0200

no to jestem już spokojny o przyszłość Q4 - filmik zapowiada niezłą zabawę - menu bardzo podobne jak w Q3, więc spodziewam się że reszta "głębszych" opcji będzie w podobnym układzie. Jeżeli ktokolwiek instalował Q3A:TA to zobaczy że menu jest bardzo podobne, bowiem to z TA też zawiera opcje vote’owania.

Poza tym przedstawiona mapa zdecydowanie rozwiewa wszelkie podejrzenia że Q4 będzie doomowaty - oby tylko jakiegoś badziewia w stylu tybu Onslaught z UT2k4 nie dali.

*Luk4S* | 2005-08-12 11:08:49 +0200

Hmm po obejrzeniu tych filmikow odnosze wrazenie ze jest to styl UT doom3 PK czyli brak strefejupma tylko skok do przodu albo fizyka gry pm czy jak tak bedzie to sporo graczac z vq3 nie bedzie odpowiadolo poruszanie sie po mapie ale nie chce ocenac pochopnie ale tak raczej bedzie ale zaczekam i sie okaze ok pozdro pa

jabol | 2005-08-12 12:50:02 +0200

wiec tak
widzialem z multi playera ze jest shut gun :D wiec moze lg tez bedzie :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63