ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Q3 Duel Cup renamed to Tour through Europe

czw, 08 styczeń 2004 14:39:20 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Jakiś czas temu miałem okazję napisać o zapisach do kolejnego turnieju - tym razem spod znaku 1v1 - organizowanego przez ClanBase. Mowa oczywiście o Q3 Duel Cup, jednym z większych ostatnio przedsięwzięć na scenie duela. Poniżej kilka świeżych informacji.

Pierwszą i dosyć sprawą jest zmiana nazwy turnieju. HellSpaWN - multiadmin turniejów CB, uznał, że dotychczasowa nazwa turnieju jest po prostu zbyt banalna i zaproponwał nową, ambitniejszą nazwę Tour through Europe, co po polsku możemy odczytać jako "podróż po Europie". Nazwa daje nam jasno do zrozumienia, że turniej będzie przeznaczony jednak wyłącznie dla Europejczyków, choć, jak pamiętamy, wsród uczestniczących panśtw pojawiły się także USA i Republika Południowej Afryki. Powodem wycofania z zawodów krajów spoza Europy był fakt, iż nie zgłosiło się wystarczająco dużo graczy na stworzenie specjalnej dywizji. Mimo braku tych dwóch państw, do turnieju zgłosiło się aż 28 innych, wsród których jest oczywiście i Polska, co sprawia, że w TTE wystartuje ogromna ilość graczy - aż 636!

Początkowo, zapisani będą rozgrywać swoje mecze na krajowych serwerach, mierząc się ze swoimi rodakami. Najlepsi natomiast będą mieli okazję zmierzyć się ze zwycięzcami z innych państw - w playoffach.

Tour through Europe wystartuje za około 2 tygodnie, a więc czasu pozostało już niewiele! Jestem ciekaw, co uda się zwojować na międzynarodowej scenie naszym rodakom...

Jako ciekawostkę dodam, że adminem Polaków został mad, obecnie gracz Elite Mates.

Życzę powodzenia.

.:: Tour through Europe Cup page

ognos | 2004-01-08 14:43:22 +0100

oj saiek saiek, /a sie zapomnialo :d

bryan | 2004-01-08 15:02:39 +0100

czyli co my odc traktujemy jako te eliminacje czy nastepny turniej bedzie?;0p

ognos | 2004-01-08 15:27:24 +0100

nastepny bedzie o_O
adminem polskiej edycji jest mad ;d

Bs0d | 2004-01-08 18:03:20 +0100

Szczescie ze vendor zdazyl sie zapisac, bo inaczej to cienko bysmy sie zaprezentowali juz w meczach miedzynarodowych :D Powodzenia dla wymienionego wyzej vena i tysika z cD ofkoz :D

Gravatar

rutt | 2004-01-08 18:58:51 +0100

mad jest graczem 3M, a nie dioxide.

d4widoV | 2004-01-08 20:03:06 +0100

ano wlasnie, in byl w dx jak 3m sie rozpadlo , a teraz jest lederem dywizji q3 3m

SAI4H | 2004-01-08 20:22:56 +0100

yeah, right, anyway... ;D

sYnth|Bubu | 2004-01-08 20:28:40 +0100

sai n00b

Gravatar

eH* | 2004-01-08 23:26:40 +0100

buhahaha .. przeciez Mad to ten ... Papi :D hahhahhahahhaa no lol po calosci :D

Mad | 2004-01-09 15:10:43 +0100

no ja nie wiem czy taki lol jezeli admini cb mnie wybrali a pozatym zlewam na ciebie

sYnth|Bubu | 2004-01-09 15:48:12 +0100

dobrze ze ci admini sie nie interesuja twoimi poczynaniami na naszej scenie bo raczej watpliwe zeby cie wybrali :o
whatever gl :P

Mad | 2004-01-09 18:10:16 +0100

ye sure

Gravatar

eH* | 2004-01-09 21:17:24 +0100

ty zlewasz na mnie, a na ciebie zlewam ja + prawie cala polska scene :D

Mad | 2004-01-09 22:11:42 +0100

dobra nie wazne wogole po co ja do ciebie cokolwiek pisze, kim ty wogole jestes ?

hanti | 2004-01-10 07:31:44 +0100

bubu a co takiego mad zrobil zlego na naszej scenie ?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63