Q3 Duel Cup renamed to Tour through Europe
czw, 08 styczeń 2004 14:39:20 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Jakiś czas temu miałem okazję napisać o zapisach do kolejnego turnieju - tym razem spod znaku 1v1 - organizowanego przez ClanBase. Mowa oczywiście o Q3 Duel Cup, jednym z większych ostatnio przedsięwzięć na scenie duela. Poniżej kilka świeżych informacji.
Pierwszą i dosyć sprawą jest zmiana nazwy turnieju.
HellSpaWN - multiadmin turniejów CB, uznał, że dotychczasowa nazwa turnieju jest po prostu zbyt banalna i zaproponwał nową, ambitniejszą nazwę
Tour through Europe, co po polsku możemy odczytać jako "podróż po Europie". Nazwa daje nam jasno do zrozumienia, że turniej będzie przeznaczony jednak wyłącznie dla Europejczyków, choć, jak pamiętamy, wsród uczestniczących panśtw pojawiły się także
USA i
Republika Południowej Afryki. Powodem wycofania z zawodów krajów spoza Europy był fakt, iż nie zgłosiło się wystarczająco dużo graczy na stworzenie specjalnej dywizji. Mimo braku tych dwóch państw, do turnieju zgłosiło się aż 28 innych, wsród których jest oczywiście i
Polska, co sprawia, że w TTE wystartuje ogromna ilość graczy - aż 636!
Początkowo, zapisani będą rozgrywać swoje mecze na krajowych serwerach, mierząc się ze swoimi rodakami. Najlepsi natomiast będą mieli okazję zmierzyć się ze zwycięzcami z innych państw - w playoffach.
Tour through Europe wystartuje za około 2 tygodnie, a więc czasu pozostało już niewiele! Jestem ciekaw, co uda się zwojować na międzynarodowej scenie naszym rodakom...
Jako ciekawostkę dodam, że adminem Polaków został
mad, obecnie gracz Elite Mates.
Życzę powodzenia.





ognos | 2004-01-08 14:43:22 +0100
oj saiek saiek, /a sie zapomnialo :d
#668487
bryan | 2004-01-08 15:02:39 +0100
czyli co my odc traktujemy jako te eliminacje czy nastepny turniej bedzie?;0p
#668494
ognos | 2004-01-08 15:27:24 +0100
nastepny bedzie o_O
adminem polskiej edycji jest mad ;d
#668499
Bs0d | 2004-01-08 18:03:20 +0100
Szczescie ze vendor zdazyl sie zapisac, bo inaczej to cienko bysmy sie zaprezentowali juz w meczach miedzynarodowych :D Powodzenia dla wymienionego wyzej vena i tysika z cD ofkoz :D
#668510
rutt | 2004-01-08 18:58:51 +0100
mad jest graczem 3M, a nie dioxide.
#668520
d4widoV | 2004-01-08 20:03:06 +0100
ano wlasnie, in byl w dx jak 3m sie rozpadlo , a teraz jest lederem dywizji q3 3m
#668531
SAI4H | 2004-01-08 20:22:56 +0100
yeah, right, anyway... ;D
#668532
sYnth|Bubu | 2004-01-08 20:28:40 +0100
sai n00b
#668534
eH* | 2004-01-08 23:26:40 +0100
buhahaha .. przeciez Mad to ten ... Papi :D hahhahhahahhaa no lol po calosci :D
#668565
Mad | 2004-01-09 15:10:43 +0100
no ja nie wiem czy taki lol jezeli admini cb mnie wybrali a pozatym zlewam na ciebie
#665754
sYnth|Bubu | 2004-01-09 15:48:12 +0100
dobrze ze ci admini sie nie interesuja twoimi poczynaniami na naszej scenie bo raczej watpliwe zeby cie wybrali :o
whatever gl :P
#668573
Mad | 2004-01-09 18:10:16 +0100
ye sure
#668599
eH* | 2004-01-09 21:17:24 +0100
ty zlewasz na mnie, a na ciebie zlewam ja + prawie cala polska scene :D
#668624
Mad | 2004-01-09 22:11:42 +0100
dobra nie wazne wogole po co ja do ciebie cokolwiek pisze, kim ty wogole jestes ?
#668636
hanti | 2004-01-10 07:31:44 +0100
bubu a co takiego mad zrobil zlego na naszej scenie ?
#668657
Zaloguj się by dodać komentarz.