Q3 ECT 2v2: wciąż jedno miejsce wolne! jutro koniec zapisów!
nie, 20 listopad 2005 12:50:16 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Kolejna edycja turnieju 2v2 organizowanego przez team ECT zapowiada się bardzo ciekawe. Do tej pory zapisało się 15 teamów, które niewątpliwie dadzą popis wspaniałej gry drużynowej. Już jutro nastąpi zamknięcie zapisów, a wciąż pozostało jedno wolne miejsce, także chętnym do pokazania swoich umiejętności w TDM 2v2 teamom radzę nie zwlekać i czym prędzej dołączyć do grona uczestników, ponieważ pozostało już naprawdę niewiele czasu!
Linki, które mogą się przydać:
Miejmy nadzieję, że będziemy śledzić dużo bardzo wyrównanych i bogatych w piękne fragi pojedynków! Życzę powodzenia, zarówno graczom, jak i organizatorom!





bryan | 2005-11-20 14:57:56 +0100
zapisywać się ! :-)
#729473
Pawuj | 2005-11-20 15:07:04 +0100
no ja sie wczoraj z marm4nem zapisalem ;)
#729475
d00mer | 2005-11-20 15:35:10 +0100
za to niewiem po jaką cholere ja sie zapisalem :P
będa wyniki 100:10 ale co tam :P
#729477
Pawuj | 2005-11-20 21:54:21 +0100
d00mer... 4fun :)
#729500
d00mer | 2005-11-21 06:47:15 +0100
no w sumie racja :)
#729509
bryan | 2005-11-21 08:42:09 +0100
i o to chodzi , gl chlopaki , zaczynajcie grac !:)
#729515
SL4VE | 2005-11-21 09:08:09 +0100
Ale to jak to tak? Z kim mamy grać pierwszy mecz? Od razu drabinke gramy (jest pusta)?
#729522
Pawuj | 2005-11-21 09:51:47 +0100
nie no to chyba bryan rozlosuje jeszcze ;D
#729526
d00mer | 2005-11-21 17:16:41 +0100
no to ruszy ktos tyłek i wystawi jeden zespół jeszcze no :)
#729564
SAI4H | 2005-11-21 19:37:56 +0100
Chyba na nic te apele. ;P
#729574
.morfeo | 2005-11-21 22:04:27 +0100
dołączy jeszcze jedna drużyna - chlopaki nie zdarzyli bo na PGA byli :P
#729583
Pawuj | 2005-11-22 14:55:39 +0100
bryan co jest? ja wczoraj patrze a tu @#$% mam ze my gramy z PI end EM w poniedzialek (20.11.2005) czyli przedwczoraj, super :F
#729625
d00mer | 2005-11-22 16:11:17 +0100
ja mam mecz na wczoraj :D i to jeszcze z hoolsami :asd
#729632
.morfeo | 2005-11-22 16:30:18 +0100
To data rozpoczęcia pierwszej kolejki. Swoja propozycje rozegrania meczu podaje się w "aktywne mecze -->potwierdz mecz", a nastepnie rywal ja zatwierdza, badz podaje swoja. czas na rozegranie meczy pierwszej kolejki to tydzien... z reszta dzis Bryan poinformuje w newsie o wszystkim :]
#729634
d00mer | 2005-11-22 16:57:57 +0100
ufff :D
tylko dlaczego hools? :ASdsadas
#729635
.morfeo | 2005-11-22 19:16:12 +0100
hehe, rozdzielanie par bylo zupelnie losowe ;p
#729637
Zaloguj się by dodać komentarz.