Q3 in Flash! Wow!
nie, 08 wrzesień 2002 19:50:56 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
To może być najbardziej czaderska gra jaką widzieliście! Mowa tutaj o naszym ukochanym Quake III Arena, ale wykonanym przy pomocy flasha! Wow! tylko to mogę wam powiedzieć. Tymczasowo dostępna jest tylko jedna mapa "Sinister Purpose", przygotowana przez Wiebo de Wit. Wymagania sprzętowe są bardzo wysokie: maszyna z prockiem 800+ Mhz, conajmniej 16 MB na karcie graficznej oraz tryb 32 bitów dla Z buffora. Poniżej macie screena, więcej informacji i demo znajdziecie tutaj. Pamiętajcie aby wybrać rozdzielczość o jeden stopień mniejsza niż macie ustawioną.

Update: dodaje jeszcze bezposrednie linki, niestety ale ludzie sie gubią tam :D.





*M4STER* | 2002-09-08 21:34:41 +0200
ILe zajmuje ta giera :DDDDDD
#619330
SAI4H | 2002-09-08 21:46:33 +0200
a mi to nie dziala :/ shockwave player sie sciaga i nie chce sie sciagnac :/ cos jakby limit czasowy :( buuuuu...
#619331
SAI4H | 2002-09-08 22:01:26 +0200
:)))) sciagnelo mi sie :P teraz sie laduje :P
#619333
LaGranda | 2002-09-08 22:10:04 +0200
zajmuje to cos okolo 2,8 mb, jest naprawde wypasik. Niestety nie mozna zrobic rocketjumpa ani zabic tej laski co tam biego. Jednak cala zabawa tkwi w tym, ze to jest flash, to co tam widac poprostu urywa glowe!
#619335
Rozz | 2002-09-08 22:21:44 +0200
Qpa z miesem. U mnie wystuka pare linijek initializing input po czym pojawia sie monit cos tam movie file error shockwave cannot continue.
#619337
StaryOrgowicz_9 | 2002-09-08 22:34:41 +0200
a u mnie chodzi w 30 fps (800x600) i jestem pod niemałym wrażeniem :) Widziałem juz duzo gier we flaszu, ale ta przebija wszystkie =]
Mam nadzieje ze projekt sie rozwinie i bedzie se mozna zaniedługo pograć na informie w q3 (wszystkie cdromy poblokowane :)
#619338
tix | 2002-09-08 22:36:06 +0200
mi tez wyskakuje bład po zaladowaniu FLASHA :/
#619339
LaGranda | 2002-09-08 22:54:09 +0200
tTza znalesc jakies rozwiazanie na ten problem z movie cos tam i inne, jak juz wykumacie o co biega, dajcie cynk to update zrobie.
#619340
StaryOrgowicz_340 | 2002-09-08 23:19:44 +0200
ta mi tez sie identiko jebje jak rozzowi
#619344
StaryOrgowicz_340 | 2002-09-08 23:28:12 +0200
tak juz ok jest tez mam 30 klatek poprostu nie uruchamialem na pelnym ekranie (f11) i gre jebnolem w rozdzialke o 2 mniejsze a nie o 1
#619346
LaGranda | 2002-09-08 23:30:51 +0200
To pewno sek tkwi w tym kto jaki ma sprzet i w jakiej rodzialce komu odpali, mnie tam smiga w 1024x768 :).
#619347
Rozz | 2002-09-08 23:49:25 +0200
This ain't workin' !
Fuck.
#619348
monja | 2002-09-09 00:23:55 +0200
qrdebele ale zajefajne :)
#619349
zet | 2002-09-09 00:58:28 +0200
ta 'gra' zrobiona jest przy uzyciu shockwave'a a nie flasha
#619350
StaryOrgowicz_9 | 2002-09-09 07:33:59 +0200
tak czy siak jest wyjebista :P
#619353
StaryOrgowicz_340 | 2002-09-09 07:46:17 +0200
no ja mam d1200 256ddr gf3 to chyba nie wina sprzetu :P
#619355
monja | 2002-09-09 08:06:07 +0200
tylko czemu w GL nie ma granatnikow ??? :D
#619356
LaGranda | 2002-09-09 09:03:34 +0200
Demonia, bo granatów zabrakło w sklepie i dali tylko pusty :D
#619360
MateoMartinezz | 2002-09-09 09:05:03 +0200
ale jazda, super !!!
#619361
umf | 2002-09-09 15:30:41 +0200
niechcie sie chwalic ale robie lepsze :D
#619373
*M4STER* | 2002-09-09 16:24:50 +0200
spoko giera tylko tego bociaka cos nie dało sie zabic :P
chodiz w 2 strony ale cos nie reaguje na moje strzaly :P
#619381
cOijN | 2002-09-09 16:43:25 +0200
heh rozz tez mam to co ty ale mozliwe ze moj komp jest na to za cienki co mnie wsumie dziwi, bo czemu niby soft ktory ma raptem 2.5MB niechce odpalisc engine'a ktorego kod to pewnie kilkaset kilo a grafiki kolo 1MB?:/
ale po kolei sprawdze wszystkie rozdzielczosci- moze ktoraz "chyci":]
#619383
*MR.GOD* | 2002-09-09 17:46:28 +0200
heh ja powiem wam moje 2 słowa odpalilem gierke po 1h :DDDDD cos zainstalowalo tam (nie wiem co) hehe zaczoelm se grac ni ma gl :( szkoda rl nawet fajne a znalazlem przejscie ponad mape :DDDDDDDDD na mulit bym byl mistrz swiata :DDDD bueheheh jak jest wyskocznia (tam 1 hyba jest) to dalej jest zolte trzeba przesoczyc jumpada i wskoczyc dalej postrzelac rakietami i do przodu :DDDDDDDD wtedy wychodzisz za plansze :DDDDDDDDDD zajebiocha smiesznie wyglada niedorobka graficzna taka :DDDDDDDD heiheie gl hf :D
#619386
Zaloguj się by dodać komentarz.