ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Q3 in Flash! Wow!

nie, 08 wrzesień 2002 19:50:56 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

To może być najbardziej czaderska gra jaką widzieliście! Mowa tutaj o naszym ukochanym Quake III Arena, ale wykonanym przy pomocy flasha! Wow! tylko to mogę wam powiedzieć. Tymczasowo dostępna jest tylko jedna mapa "Sinister Purpose", przygotowana przez Wiebo de Wit. Wymagania sprzętowe są bardzo wysokie: maszyna z prockiem 800+ Mhz, conajmniej 16 MB na karcie graficznej oraz tryb 32 bitów dla Z buffora. Poniżej macie screena, więcej informacji i demo znajdziecie tutaj. Pamiętajcie aby wybrać rozdzielczość o jeden stopień mniejsza niż macie ustawioną.

Update: dodaje jeszcze bezposrednie linki, niestety ale ludzie sie gubią tam :D.

*M4STER* | 2002-09-08 21:34:41 +0200

ILe zajmuje ta giera :DDDDDD

SAI4H | 2002-09-08 21:46:33 +0200

a mi to nie dziala :/ shockwave player sie sciaga i nie chce sie sciagnac :/ cos jakby limit czasowy :( buuuuu...

SAI4H | 2002-09-08 22:01:26 +0200

:)))) sciagnelo mi sie :P teraz sie laduje :P

LaGranda | 2002-09-08 22:10:04 +0200

zajmuje to cos okolo 2,8 mb, jest naprawde wypasik. Niestety nie mozna zrobic rocketjumpa ani zabic tej laski co tam biego. Jednak cala zabawa tkwi w tym, ze to jest flash, to co tam widac poprostu urywa glowe!

Rozz | 2002-09-08 22:21:44 +0200

Qpa z miesem. U mnie wystuka pare linijek initializing input po czym pojawia sie monit cos tam movie file error shockwave cannot continue.

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-09-08 22:34:41 +0200

a u mnie chodzi w 30 fps (800x600) i jestem pod niemałym wrażeniem :) Widziałem juz duzo gier we flaszu, ale ta przebija wszystkie =]
Mam nadzieje ze projekt sie rozwinie i bedzie se mozna zaniedługo pograć na informie w q3 (wszystkie cdromy poblokowane :)

tix | 2002-09-08 22:36:06 +0200

mi tez wyskakuje bład po zaladowaniu FLASHA :/

LaGranda | 2002-09-08 22:54:09 +0200

tTza znalesc jakies rozwiazanie na ten problem z movie cos tam i inne, jak juz wykumacie o co biega, dajcie cynk to update zrobie.

Gravatar

StaryOrgowicz_340 | 2002-09-08 23:19:44 +0200

ta mi tez sie identiko jebje jak rozzowi

Gravatar

StaryOrgowicz_340 | 2002-09-08 23:28:12 +0200

tak juz ok jest tez mam 30 klatek poprostu nie uruchamialem na pelnym ekranie (f11) i gre jebnolem w rozdzialke o 2 mniejsze a nie o 1

LaGranda | 2002-09-08 23:30:51 +0200

To pewno sek tkwi w tym kto jaki ma sprzet i w jakiej rodzialce komu odpali, mnie tam smiga w 1024x768 :).

Rozz | 2002-09-08 23:49:25 +0200

This ain't workin' !
Fuck.

Gravatar

monja | 2002-09-09 00:23:55 +0200

qrdebele ale zajefajne :)

zet | 2002-09-09 00:58:28 +0200

ta 'gra' zrobiona jest przy uzyciu shockwave'a a nie flasha

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-09-09 07:33:59 +0200

tak czy siak jest wyjebista :P

Gravatar

StaryOrgowicz_340 | 2002-09-09 07:46:17 +0200

no ja mam d1200 256ddr gf3 to chyba nie wina sprzetu :P

Gravatar

monja | 2002-09-09 08:06:07 +0200

tylko czemu w GL nie ma granatnikow ??? :D

LaGranda | 2002-09-09 09:03:34 +0200

Demonia, bo granatów zabrakło w sklepie i dali tylko pusty :D

MateoMartinezz | 2002-09-09 09:05:03 +0200

ale jazda, super !!!

umf | 2002-09-09 15:30:41 +0200

niechcie sie chwalic ale robie lepsze :D

*M4STER* | 2002-09-09 16:24:50 +0200

spoko giera tylko tego bociaka cos nie dało sie zabic :P
chodiz w 2 strony ale cos nie reaguje na moje strzaly :P

cOijN | 2002-09-09 16:43:25 +0200

heh rozz tez mam to co ty ale mozliwe ze moj komp jest na to za cienki co mnie wsumie dziwi, bo czemu niby soft ktory ma raptem 2.5MB niechce odpalisc engine'a ktorego kod to pewnie kilkaset kilo a grafiki kolo 1MB?:/
ale po kolei sprawdze wszystkie rozdzielczosci- moze ktoraz "chyci":]

*MR.GOD* | 2002-09-09 17:46:28 +0200

heh ja powiem wam moje 2 słowa odpalilem gierke po 1h :DDDDD cos zainstalowalo tam (nie wiem co) hehe zaczoelm se grac ni ma gl :( szkoda rl nawet fajne a znalazlem przejscie ponad mape :DDDDDDDDD na mulit bym byl mistrz swiata :DDDD bueheheh jak jest wyskocznia (tam 1 hyba jest) to dalej jest zolte trzeba przesoczyc jumpada i wskoczyc dalej postrzelac rakietami i do przodu :DDDDDDDD wtedy wychodzisz za plansze :DDDDDDDDDD zajebiocha smiesznie wyglada niedorobka graficzna taka :DDDDDDDD heiheie gl hf :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63