ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Q3: Polska vs Słowacja

pon, 06 luty 2006 17:13:18 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena


Pierwsza bitwa wygrana. Po tym jak nasi gladiatorzy pokazali na co ich stać, z Wielkiej Brytanii niewiele zostało. Ekipa, która zawsze po meczu oczyszcza mapę z gibów, miała problemy z zeskrobywaniem ciał naszych przeciwników. Jednym słowem coś pięknego. Jednak niczym jest przeszłość w porównaniu z dniem dzisiejszym. Dzisiaj nasza armia stawi czoła Słowacji. Biada temu, kto dziś na gtv przyjść nie zdoła. Zapowiada się fascynujące spotkanie. Gwiazdą wieczoru będzie niewątpliwie zik, tak ten zik! Wieść niesie, jakoby nie stracił on nic ze swej cudowności, więc widowisko gwarantowane. Pozostali gracze również nie zamierzają łatwo oddawać skóry. I tak oprócz zik’a wystąpią: eQuador, tox1c, oraz uksz. Naszą mapą będzie najprawdopodobniej q3dm7. Nie chciałbym uprzedzać faktów, ale szykuje się masakra. Każdy zna wspaniały aim zik’a, ostatni występ uksz’a na wspomnianej mapie również niesamowicie pobudza wyobraźnię. Dodajmy do tego tox1c’a i eQuador’a, a wyjdzie nam mieszanka zaiste wybuchowa. Jeżeli Słowacy będą grać taktyką: 20 minut na RA, to wynik może być rekordowy. Coś mi jednak mówi, że nasi przeciwnicy zastosują taktykę wojny podjazdowej i tylko sporadycznie będą nękać polski obóz. Cokolwiek się stanie trzeba to zobaczyć!

Polska vs Słowacja

2 : 0 (w/o)

Godzina: 21:30

GTV: hunter.splatterworld.de

irc: #team-pol.q3

Gravatar

Mani | 2006-02-06 17:25:03 +0100

Mam nadzieje, że pokażą chociaż przez chwilę pov zik’a. GL TEAM POLAND :-D

coolfon | 2006-02-06 17:30:51 +0100

niech ktos bedzie tak mily i nagra demka, chocbyz gtv i wrzuci jeszcze dzisiaj wieczorem na orga. z gory dzieki.

SAI4H | 2006-02-06 19:02:48 +0100

Jak zdążę to wpadnę. :)

Gravatar

den | 2006-02-06 20:27:05 +0100

Manieksoad, czy ty przypadkiem nie podniecasz się za mocno? :]]
gl pol

Gravatar

Mani | 2006-02-06 21:00:58 +0100

Nie :P

ff7 | 2006-02-06 22:45:15 +0100

Zastanawia mnie jedna rzecz ... kapitanem TP jest Lecho i mysle ze to nie jest jakis zwykly turniej dla plebsow wiec troche kultury by sie przydalo i pokazanie ze polacy to nie zadne wsioki ... a chodzi mi o to ze dzisiaj zamiast lecho wejsc i pogadac z madem czy tam kapitanem slowacji na temat tego przelozenia itp to straszna wies sie zrobila wszyscy pr0 z tp zaczeli sie wtracac (od czego jest kapitan ? :Asd) nic sie czytac nawet nie dalo lecho cos napisal a tam spam naszych pr0 co swoje uwagi wypisuja mysle ze do nich nalezy granie a kapitan zajmuje sie organizacja moze sie myle i tam wszyscy moga podjac decyzje o w/o itd ... no offence po prostu troche kultury nie zawadzi

Vymmiatacz | 2006-02-06 23:26:07 +0100

Z tego co słyszałem, to zastosowali taktykę tchórza :)

k3m | 2006-02-06 23:32:41 +0100

2:0 i po meczu, z orga standardowo dem nikt nie nagrał i na esp pewnie są.

gr. | 2006-02-07 00:18:55 +0100

niemozliwe dzis org ladnie dziala
T_T

sYnth|Bubu | 2006-02-07 01:17:57 +0100

whatever
Z tego co wyczytalem mecz sie rozpoczal + mielismy duza przewage na dm7. Wiec nie rozumiem skad Twoje pretensje ze nasi chca wygrac za wszelka cene? Rozumiem jakby sie przed meczem nie zgodzili na przelozenie czy cos ale skoro mecz sie rozpoczal i mielismy mega przewage a tu akis typ nagle stwierdza ze musi isc to : DDDDDDDDD
Zaloze sie ze jakby Slowacy chcieli przelozyc (przed meczem) to by sie lecho zgodzil ale w takiej sytuacji to ni *uja.
Zreszta @#$%ć madopodobnych.

voodoo|norad | 2006-02-07 01:43:43 +0100

Skoro gra zik to chyba nie trzeba dyskutować o wyniku.

[M]aniek | 2006-02-07 08:35:59 +0100

No i co komu po zlagowanym demku z gtv, z ciagle zmieniajacym sie povem?

kaboom | 2006-02-07 12:33:56 +0100

mogłby ktos chociaz wynik wpisac :P

Gravatar

JaraCz | 2006-02-07 14:21:49 +0100

narobione larma a dupa z tego wyszła :D

Gravatar

Mani | 2006-02-07 15:56:02 +0100

Szkoda, że Team PL nie zgodziła sie na przełożenie meczu. I tak by wygrali

null | 2006-02-07 18:24:54 +0100

Ile razy można przekładać terminy ? Też bym się wkurzył i wziął w/o, przynajmniej na tą jedną mapę.

voodoo|norad | 2006-02-08 10:40:51 +0100

rofl wystraszyli sie zika ;x

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63