ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Q3: Polska vs Wielka Brytania

śro, 01 luty 2006 10:08:26 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena


Ponieważ trwa zima, każda okazja do rozgrzania się jest dobra. Już dziś wieczór będziemy mieć taką właśnie sposobność. Oto bowiem Polska zmierzy się z Wielką Brytanią w ramach rozgrywek NationsCup.Q3. Przypomnijmy, że do spotkania miało dojść tydzień temu. Polacy oczekiwali w pełnej gotowości na swoich rywali. Przygotowali swe miecze oraz rumaki, odśpiewali nawet Bogurodzicę, w ostatniej chwili wrogowie się jednak wycofali. Nasi bynajmniej nie rzucili się w pogoń za uciekinierami, a jedynie spokojnie czekali w swym obozie, niczym Jagiełło w 1410r. Dzisiejszego ranka przybył jeździec z wiadomością, jakoby od południa ściągały wrogie oddziały. Piszę te słowa siedząc w jednym z obozowych namiotów, wokół panuje spory gwar, przygotowania do bitwy trwają. Generałowie lecho oraz sting postanowili nie ryzykować i wytoczyli cięższe działo, nie mylicie się, legendarny p0gr0m weźmie udział w dzisiejszym starciu. Ta maszyna do zabijania wsławiła się w wielu bitwach, a jej imię sławione przez narody po wsze czasy będzie. Na tym nie koniec. Specjalnie z Chin sprowadzono niezwykłe miecze tzw. eQuador’y. Krążą opowieści, jakoby owy oręż zdolny był jednym cięciem posłać kilku przeciwników do Krainy Wiecznych Łowów, gdzie nie ma już bólu ani cierpienia. Nie ma litości dla zdrajców ani obłudników, którzy ojczyznę naszą i dziady nasze, okrutną mocą swą przez lat wiele palić i grabić raczyli. Nasi generałowie są w tej kwestii zgodni, dlatego też posłali specjalny oddział, którego celem było zdobycie okrutnej trucizny. Ów oddział dotarłszy do grodu zwanego Ostróda, truciznę ową odnalazł, a jej imię o przeraźliwym wydźwięku: tox1c, na licach tubylców strach wzbudzało. W dzisiejszym starciu wezmą udział również bardziej zaawansowane technicznie istoty. Zwróciliśmy się bowiem do Gwiezdnej Federacji z prośbą o pomoc. Dwie rasy odpowiedziały na wezwanie. Pierwsza z nich to rasa zwana krop. To właśnie Kropowie wsławili się w ostatniej międzygalaktycznej wojnie, której echa obiegły cały wszechświat. Druga rasa zwana jest uksz, są to bliscy sąsiedzi Ziemian, zamieszkują ciemną stronę Księżyca. Gatunek swoistych geniuszy, którzy wygrali wiele bitew dzięki swojej zaawansowanej technologii. Jeszcze słowo o naszych dowódcach. Generał lecho, uważany jest przez wielu za reinkarnację samego Piłsudskiego. Generał sting natomiast ma niejasną przeszłość. W obozie krążą plotki, jakoby za młodu porwany został przez obcą rasę, która to wszczepiła mu geny Kazimierza Górskiego, jakby przeczuwając, że wielki dowódca będzie potrzebny temu światu. Nasi zwierzchnicy wsławili się w wielu bitwach, dzisiejsza jest dla nich zatem jedną z setek podobnych. Niestety o składzie Wielkiej Armii Brytyjskiej nie wiadomo zbyt wiele. Nasi deszyfranci nie zdołali na czas odkodować wszystkich przekazów. Znamy jedynie imiona tych, którzy w dzisiejszych walkach udziałem swym się wsławią: fragma, Slu, style, rob, Vorv. Jestem dobrej myśli, od rana przy naszych łączach stoją straże, więc o sabotażu tychże mowy być nie może. Każdy, kto dziś wieczór walkę obserwować zamierza, flagę z napisem GL przynieść powinien, co by wojowników naszych do walki zagrzewać.

Polska vs Wielka Brytania

2 : 0

**Q3DM7: 256:157

OSPDM6: 188:85**

DATA: 1.02.2006

GODZINA: 22:00

GTV: hunter.splatterworld.de (prawdopodobnie)

[M]aniek | 2006-02-01 10:09:28 +0100

Uprzedzajac komentarze, nie chcialem nikogo tym newsem obrazic :)

Gravatar

Slepy | 2006-02-01 10:39:02 +0100

Troche zmieszałeś klimaty i musze przyznać że nieźle Ci to wyszło, newsa czyta sie ciekawie... z drugiej strony osobiście nie chciałbym żeby każdy news był utrzymany w tym klimacie. Btw, ile spaliłeś żeby to spłodzić? :P

P.S. Skopcie dupy tym zarozumiałym angolom ! ’BOLZGA KUROM!’ juhu

Mav_8217 | 2006-02-01 10:49:57 +0100

o @#$%... kiedy doszedłem do tego fragmentu o wszczepieniu genów Górskiego już dosłowni padłem na podłogę i dostałem ataku padaczki odmiany polewczej ;ooooo

t1| | 2006-02-01 11:13:00 +0100

[M]aniek.. :D widac duzy wklad pracy w tego newsa, to sie ceni i pamieta :). pozdro

d00mer | 2006-02-01 11:47:26 +0100

[M]aniek :DDDDDDDDDDDD
na qotd tego newsa :ASD

sYnth|Bubu | 2006-02-01 12:05:27 +0100

Equadory : DDD

lecho | 2006-02-01 12:38:40 +0100

lol dobre nie ma co swietny news :)) polecam tez newsa stinga z teampoland.owned.pl jak ktos lubi takie klimaty, tez jest sie z czego posmiac, ja zginlem z obu :))

shiv | 2006-02-01 13:42:45 +0100

[M]anius rozjebales mnie xD
Faktycznie caly news nadaje sie na qotd :)

nergal | 2006-02-01 13:50:49 +0100

sorry ale te miecze? polamia sie przy pierwszym starciu n/c słabe ogniwo

TrapH | 2006-02-01 13:51:22 +0100

[M]ańkowi należy sie jakaś nagroda za tego news’a :)
gj [M]aniek

[M]aniek | 2006-02-01 13:53:41 +0100

rotfl, to nie sa jakies tam mieczyki za 10zl z biedronki, tylko EQUADORY! wyrob chinskich samurajow n/c

Gravatar

h00lsfanat1c | 2006-02-01 17:21:22 +0100

Fajny newsik ;-)

Gravatar

Mani | 2006-02-01 17:39:06 +0100

No w koncu jakis fajny news !! Gj

Gravatar

Mani | 2006-02-01 17:42:54 +0100

Bedzie mozna obejrzec ten mecz na zywo ? :>

sYnth|Bubu | 2006-02-01 17:55:07 +0100

Manieksoad tak: GTV: hunter.splatterworld.de (prawdopodobnie)

SL4VE | 2006-02-01 21:13:49 +0100

Equadorki! Oficjalne cukierki reprezentacji Polski w kłejka trzy.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63