ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Q3 TDM vq3 eXtreme competition w Krakowie

śro, 10 wrzesień 2003 11:16:00 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Klaruje się obsada turnieju, który odbędzie się już za niespełna dwa tygodnie i wstrząśnie naszą sceną TDM :) Wczoraj BobeK zaskoczył mnie na gg informacją, że tak! bedą w Krakowie i to w najsilniejszym składzie, a dzisiaj na esports.pl przeczytałem o kolejnych potwierdzeniach udziału i zmianach w obsadzie.

Mamy teraz wśród rozstawionej ósemki następujące załogi:
**t5

666

ff

3M

dx

gp

e-sYnth** za urinal
OST za hools

oraz osiem kolejnych klanów zatwierdzonych przez organizatorów do udziału w grach:
**cD

3M 2

e-sYnth 2

wroc

xf
RED

Chris

fatum**

Obsada bardzo mocna, nagrody dość wysokie, zapowiada się niezła impreza.

chwila prywaty: tajemniczy klan RED to klan REDaktorów, który ma zamiar powalczyć o najwyższe miejsce w turnieju. Niestety, na razie klan ma w składzie dwóch playerów. igor9k i slawek. Może i wystarczą na resztę lamek, ale ktoś musi pilnować YA na dm6. W związku z tym prośba do REDaktorów, zwłaszcza innych serwisów - skontaktujcie się z którymś z nas i weźcie udział w tym epokowym zdarzeniu ponadplatformowej, braterskiej walki przeciw mrocznym pro-siłom (raczej pro-słabom ;)

ciastek | 2003-09-10 11:22:32 +0200

Moglismy jechac, ale ostatnio duzo nei gralismy wiec sensu nie bylo :P.

Slawek gl :]

L3si0 | 2003-09-10 11:43:32 +0200

jestem cieakawy czemu ost wchodzi za h' skoro napisalem ze h' bedzie, ale w tym przypadku raczej nie przyjedziemy, bo po co ?

bolomanrsquoek | 2003-09-10 12:17:34 +0200

prosilem zebys odezwal sie na gg, jesli chcecie wpasc droga wolna ale daj znac ...nie mam czasu na podchody

Szczawson | 2003-09-10 12:35:51 +0200

ale lajtowa impreza sie szykuje. Niech ktos wezmie sole trzezwiace na wszelki wypadek:) bedzie milo bedzie!

putek | 2003-09-10 13:11:27 +0200

lol.. a uRinal mial jechac... :PPPP

slawek | 2003-09-10 13:21:40 +0200

O! Następny :D

sYnth|Bubu | 2003-09-10 13:24:23 +0200

L3sio nie raz pisal ze h bedzie !

bolomanrsquoek | 2003-09-10 14:06:17 +0200

od kerta uslyszalem ze niestety nie wpadniecie :(
Lesio pisal raz na orgu, skoro nie odpowiada na pytania na gadu, a podczas rozmowy przy hasle Krakow milczy rozumiem ze nie jada ... jakkolwiek jesli urinal i hoolsi beda chcieli przyjechac zapraszam na gg 5116297
slawek dzieki za newsa, wogole zyjesz na gadu ?;)

EDIT: klan APEIRON (@) jest 1 w kolejnosci w razie niestawienia sie ktorejs z w/w druzyn

SL4VE | 2003-09-10 14:40:44 +0200

no bo kertal nie jedzie pewnie :D.
Co za...
No to trudno, pogadamy i jak co to damy Ci znac.

zablotzky | 2003-09-10 15:08:52 +0200

moge do druzyny RED? :D

heh wiem, nie moge :_

Zenith | 2003-09-10 15:18:33 +0200

heh... sam sobie odpowiedziales =D

freak | 2003-09-10 16:21:20 +0200

pytanie retoryczne :-}

atOm_1 | 2003-09-10 16:42:10 +0200

Miłej zabawy życze wszystkim którzy jadą. Niestety mnie nie będzie co bardzo osłabi klan fatum na tym turnieju :P. Mam 450zł długu który musze jak najszybciej spłacić i w dodatku w ten dzien co jest turniej laska ma urodziny :(....

zablotzky | 2003-09-10 17:22:24 +0200

a ja juz nie tyle ze chce przyjechac, bo sie wbije na chamca jakby co, ale bym sobie zagral :D

w sumie przecierz jestem redaktorem!! na pd coprawda ale jestem :D

t3mplar | 2003-09-12 11:30:01 +0200

jest gdzies dostepna informacja o squadach druzyn?

obni | 2003-09-12 17:48:03 +0200

nie :P

zLoo | 2003-09-12 22:09:30 +0200

buuuuu pojachalby :/ transport jest ale nie ma z kim jechac jesli p2f nie jedzie :=/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63