Q3 w CPL Oslo
wto, 20 sierpień 2002 13:45:35 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Jak podaje Cache, topic kanału IRC CPL Europe głosi, że na najbliższej imprezie CPL jednak będzie q3 - drużynowo. Ta informacja nie jest jednak oficjalna ani też potwierdzona. Cache obiecał, że jak się czegoś dowie to uaktualni post...
Jeśli tak się stanie, to będziemy mieli jeszcze wielki event q3, akurat pomiędzy QuakeCon a WCG. Ktoś mówił, że q3 umiera? :)





StaryOrgowicz_24 | 2002-08-20 14:03:22 +0200
Ktoś mówił, że q3 umiera? :)
nie wiem nie wiem... ale napewno :P
#618624
StaryOrgowicz_3 | 2002-08-20 14:07:03 +0200
A kto to ten q3?
#618626
BobeK | 2002-08-20 16:13:31 +0200
Taki lodziarz "q3" - q (qpofil) 3(trzeci).
#618639
bryan | 2002-08-20 17:07:37 +0200
na scenie prawie nie ma newbies wiec q3 powoli umiera ,ale nigdy nie padnie na dobre bo tak jak w q1 czy q2 zostanie kilka(nascie) klanow ktore nadal beda robic nad czym pracowaly kilka lat , czyli grac dobrze w q3 :)
#618644
Zaloguj się by dodać komentarz.