ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Q3A - coś dla fanów cpma

pią, 11 październik 2002 07:57:50 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Dobra wiadomość dla fanów CPMA, speakeasy otwiera kilka nowch portów. Poniżej macie liste, głównie skierowane zostaną na rozpoczynającą się lige Q3 Alliance. Powiedzcie jeszcze jak wam się podoba taki oto obrazek (ten pod spodem). Acha jeszcze zasady ligi! 90 sec quad, 180 sec bs, i 150 ra pickup. Grane będą 2 mapy, potem zmiana w następnym tygodniu na dwie inne. Teamy nie mogą wybierać map, są one losowane. Oto namiary na porty:

Taki obrazek pokazują chlopaki z Q3A

sea2.games.speakeasy.net:27961, sfo2.games.speakeasy.net:27961,

lax2.games.speakeasy.net:27961, chi2.games.speakeasy.net:27961,

den2.games.speakeasy.net:27961, dfw2.games.speakeasy.net:27961,

phl2.games.speakeasy.net:27961, nyc2.games.speakeasy.net:27961,

bos2.games.speakeasy.net:27961, wdc2.games.speakeasy.net:27961.

Liga rozpoczyna się w niedziele 20 października, jednak przedsezonowe boje zaczną się już 18 w piątek. Zagrają takie oto zestawienia.

Abuse VS Gumshoes

*69 VS MOB

MOG VS RedRum

Mohawk VS Core43

Aop VS SU

VPC VS Y

3g VS CHK

SNB VS CCCP

Darkside VS ASS

Zanene są też grupy:

Grupa A

  • Abuse

  • MOB

  • Gumshoes

  • SS

  • *69

Grupa B

  • Core 43

  • MOG

  • Red Rum

  • Mohawk

  • Alliance of Pain

Grupa C

  • Styles Unkown

  • VPC(France)

  • Y (Germany)

  • 3rd Generation

  • CCCP

Grupa D

  • Track5

  • Darkside

  • Chat killers

  • Snot Nosed Brats

  • ASS

uNload | 2002-10-11 08:04:54 +0200

screen spoko ;d

nsx | 2002-10-11 09:06:13 +0200

wcale nie taki spoko ;d

SAI4H | 2002-10-11 14:30:33 +0200

Promode! to zbot :D

freak | 2002-10-11 14:31:36 +0200

czy mi sie wydaje czy ja jastem dalton czy wy poprostu zaczelista ostatnio only czarno-biale zdjecia zamieszczac ??

log | 2002-10-11 15:05:21 +0200

co za smierdzacy zbociarski screen.
To sajt o Quake3 czy o jakims pyromodzie?
Nie zdziwilbym sie na fpp.pl go ujrzec bo to o pm strona, ale u Was?

nita | 2002-10-11 15:28:31 +0200

log dlaczego dyskryminujesz nas ? chetnie bym ci nawrzucal ale ze nei moge to [mowie brzydkie slowa]
nikt tobie z nas nie mowi ze vq3 [mowie brzydkie slowa] szanuj nas tak jak my ciebie. Co fpp.pl to promodowy sajt ? ogladanij aktualnego newsa i mow bo zle mi sie robi gdy czytam takei komentsy jak twoj. Wejdz na foroom flm to sobie pogadamy :P

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2002-10-11 17:29:08 +0200

ahaha to juz moj kot wiecej damage potrafi zadac...

Gravatar

StaryOrgowicz_259 | 2002-10-11 18:10:35 +0200

Eee... nawet nie wiadomo kto z kim grał i na jakiej platformie, rowniez dobrze moglbym wziasc jakies dziecko z piaskownicy i dac mu nick Vanillia Quake 3 i powiedziec zeby ze mna pogral, zreszta te celnosci sa jakies za rowne wszedzie okolo 60%, jeszcze nigdy sie nie spotkalem z tak rownymi celonosciami, no mozeee 20% ;). Zreszta nie wiadomo kto z kim gral i na jakiej mapie. Zreszta nie wiem co tez screen ma pokazac. promodowcy mają jakiś kompleks niższości. vq3 jest gra ludzi myslalącyh - chodzi o taktyke, jakbyscie nie kojarzyli, taktya w vq3 ma wikesze znaczenie niz z cpm przez co trzeba wiecej mysles a nie biegac na chama...

nita | 2002-10-11 20:57:02 +0200

dobra szkoda sie zniazac do tego pulapu...

*M4STER* | 2002-10-11 20:57:35 +0200

dalczego promodowcy?
My pisalismy tego newsa ??

btw: i tak jest sp0x :D

LaGranda | 2002-10-11 21:21:58 +0200

wojne numer 178 pomiedzy pm vs vq3 czas zaczac :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gravatar

StaryOrgowicz_259 | 2002-10-12 11:48:25 +0200

LaGranda sam ja zaczoles tym screenem...
Nita - wytlumacz mi dlaczego?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63