ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Q3A CTF SummerCup 2005 - Zapisy

czw, 16 czerwiec 2005 18:17:38 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Wiele osób czeka z niecierpliwością na rozpoczęcie nowych lig, turniejów, pucharów w ClanBase. Jeśli chodzi o q3 to nie ma zbyt dużego wyboru. Większość zawodów już się skończyło, a za jakiś czas dobiegną końca kolejne. Organizatorzy jednak stają na wysokości zadania i biorą się za następne ligi i turnieje. Tym razem mamy coś na wakacyjne granie dla fanów CTFa - Q3A CTF SummerCup 2005. Jest to puchar, w którym liczy się dobra zabawa i miłe spędzanie czasu przed komputerem.

W "Letnim Pucharze" obowiązują zasady podobne do innych pucharów. W innych ligach/turniejach CTF, rozgrywane były mecze z udziałem pięciu graczy w jednym teamie. Tym razem spotkania będą rozgrywane w czteroosobowym squadzie - 4on4. Może być to jakąś odmianą w porównaniu, np. do Fall czy EuroCup. Warto także wspomnieć, iż w tym pucharze nie będzie można wygrać żadnych kasiury :) Przypominam, że gramy tylko 4 fun ! Nie będzie żadnych wyróżnień, ani odznaczeń dla zwycięskiego klanu. Organizatorzy jeszcze nie wiedzą, jak będzie wyglądało rozgrywanie meczów - czy będzie to szybki puchar z "mniejszymi" grupami, czy też dłuższy z mniej licznymi grupami, ale z ich większa ilością. Wszystko będzie zależało od liczby drużyn, które mają czas na zapisanie się do 27.06.2005r. ! Faza grupowa oraz playoffy-finały muszą być zakończone do końca września, więc nie ma zbyt dużo czasu na zastanawianie się "a co będzie, gdy..." . Wiele osób nalegało, aby grać po cztery osoby. Powodem jest czas, w którym puchar będzie rozgrywany. W końcu są wakacje i większość graczy wyjeżdża odpocząć. Ogólnie zasady będą podobne do normalnego pucharu CB. A oto inne informacje :

..:: Mapy:

q3w2

ospctf2

q3wcp9

q3wcp15

q3wcp18

+ 2 dodatkowe ( ctf2, q3w3, q3w7 i q3wcp14 )

..:: Regulamin

Zasady SummerCupa są podobne do innych rozgrywanych w CB pucharów - [ rules ]

..:: Zapisy:

Tutaj możesz zapisać swój klan do SummerCupa 2005 - [ click ]. Zapisy będą trwały do 27 czerwca !

Jak widać mapy są standardowe, natomiast dwie dodatkowe będą wybierane przez zapisujące się teamy. Po prostu w mailu nadesłanym do CB należy oddać głos na mapę. Te które zdobędą najwięcej głosów, zostaną dołączone do listy. Poszukiwane są również osoby, które pełniłyby rolę adminów - click. Jak na razie do pucharu zapisało się 27 drużyn z całej Europy - w tym dwie z Polski - Polish Power Pack oraz Death Kings. Mamy nadzieję, że inne polskie teamy również będą chciały zapisać się do SC. Czasu nie pozostało za dużo... Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie pucharu oraz na ircu CB - #clanbase.q3.

SpOOnman | 2005-06-16 23:13:59 +0200

Dzieki za nesa MaS. Polskie klany zapisywac sie i dac czadu! :)

THRAWN | 2005-06-17 00:51:23 +0200

jak sie /// nei zapisze to zrobie im budyniowa wojne :DDDD

coolfon | 2005-06-17 08:51:01 +0200

ale tu cicho ostatnio... raptem jeden news na dzien :/ a komentarzy tyle co kot naplakal.

lidek | 2005-06-17 10:19:47 +0200

ale za to jak sie ||||| nie zapisze to bedzie skandal !

RZELKY | 2005-06-17 10:24:25 +0200

he?

SpOOnman | 2005-06-17 10:48:08 +0200

News ani o TDM ani o CA to rekordow popularnosci nie pobije ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63