ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Q3Test 1.07

śro, 09 marzec 2005 13:39:36 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

Pewnie każdy z Was wie kto to Thresh - żyjąca legenda QW i Q2. Dalszą kerierę też znacie bo chłopak się sporo udziela. Ja jednak chciałem Wam przybliżyć jeden z jego artykułów napisanych już poand 5 lat temu, a dotyczący wchodzącego właśnie wtedy na rynek Quake 3:Arena. Recenzję tę naprawdę świetnie się czyta (jeżeli ktoś posiada odpowiednie talenty językowe), przedstawione screeny bardzo wyraźnie pokazują drogę jaką przeszedł Wstrząs do chwili obecnej. Thresh juz wtedy dokładnie analizował każdy aspekt gry na wysokim profesjonalnym poziomie, a jego spostrzeżenia zawarte w recenzji Q3 1.07 Test do dzisiaj są ważne. Szczególnie nowe wtedy spostrzeżenia, jak chociażby to o granicy 100 FPS wynikającemu z tego tytułu "błędowi" (sic!) :

There is now a 100fps framerate cap. Apparently, very fast framerates caused some **strange physics bugs.* We weren't sure if the cap was applied just to solve gameplay issues, or to also "level the playing field."*

Chciałem Wam wszystkim przybliżyc rozwój samej gry od jej początków, Rozz pewnie opowiedziałby do tego masę anegdot i ciekawostek. Ze swojej strony dorzucę może link do wersji Q3:Test - Alpha 4.01, którą możecie ściągnąć z naszego serwera - [klil!]
Miłej zabawy

freak | 2005-03-09 13:46:29 +0100

jeeee mateo!

ile ja sie tej wersji naszukałem :- p

MateoMartinezz | 2005-03-09 13:52:00 +0100

elo Freeeeku

lidek | 2005-03-09 20:55:46 +0100

Gralem na 1.07 na modemie :)
Jest 1.32 a ja dalej mam cos jakby modem :/

klops | 2005-03-09 21:34:48 +0100

ekhm... co tu sie milo czyta? jest tu raptem pare zdanek... w dodatku nic konkretnego... ale link do starej wersji to dobra rzecz :D

porrky | 2005-03-10 08:54:23 +0100

kul C):-A

bfr_aka_pablonzo | 2005-03-10 10:47:24 +0100

link dobra rzecz, ale nie odpalisz tego za chuja...:/ przynajmniej ja;o

MaxDamage | 2005-03-10 11:04:23 +0100

Łezka sie w oku kreci, nie mialem wtedy neta :) Cale noce w kafei , aaa yeah, kurdee ale fajne wspomnienia, thx :)

Panplayer1 | 2005-03-10 11:36:09 +0100

czemu to nie dziala, wywala tylko ’creating sd buffers’ i stoi

Gravatar

azek8 | 2005-03-10 12:28:40 +0100

clan =hSf= szuka naprawde dobrych graczy i sponsora ktury postawi serwa piszcie pod nr gg 7743214

davep | 2005-03-10 14:36:30 +0100

azek8:
haha ale to gracie na q3test ? :

gr. | 2005-03-10 16:49:20 +0100

ladnie pieknie ale od wczoraj to te pare literowek i przecinkow to ktos jednak winien poprawic ale jak zwykle jak co do czego to nikt tego nie robi

Gravatar

avek | 2005-03-11 07:23:44 +0100

napiszcie juz jakiegos newsa :D

fen1x. | 2005-03-11 07:56:39 +0100

A JA MAM DZIS URODZINKI ;D

UVM-Maluszek | 2005-03-11 09:53:24 +0100

Jeżeli ktoś z Was potrzebuje dema gierek poniższych
Quake
Quake 2
Quake 3
Quake 3 Team Arena
Quake Abyss of Pandemonium
Quake X-Men The Ravages of Apocalypse

lub wszystkich nowości to polecam link

www.gamershell.com/download_demo.shtml

Pozdrowionka

Gravatar

qwe | 2005-03-15 10:15:45 +0100

thx maluszek
masz u mnie piwo :D

UVM-Maluszek | 2005-03-21 13:25:29 +0100

thx

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63