ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Q4: Fear Factory Tournament - po 1 dniu.

sob, 12 listopad 2005 15:26:18 | Autor: move | Quake 3 Arena

Wczoraj o godzinie 18:00 wystartował pierwszy polski turniej 1v1 w Quake'a 4. Wszyscy zapisani gracze (124!!!) zostali rozstawieni do drabinki Single Elimination 128 - tak zwanego etapu odsiewu, ponieważ przewidywał on grę na jednej mapie i nie dawał szansy w koszyku przegranych, bo jeszcze takiego nie było. Śmiesznym faktem jest, a może i smutnym, że na 57 meczów w pierwszej rundzie SE128, było podyktowanych aż 20 w/o! Głównie dlatego, że ludzie nie wiedzieli co to IRC i czekali na GG na jakiekolwiek info... Chciałoby się podsumować, ale tym razem sobie daruję, żeby nie użyć wulgarnych słów. W drugiej rundzie drabinki SE było o wiele lepiej, jedynie w 2 meczach na 32, zostały podyktowane walkowery. Rezultatem wczorajszych rozgrywek jest drabinka Double Elimination 32 wyglądająca następująco (kliknij w obrazek):

Już w pierwszej rundzie WB, szykuje się kilka szlagierowych spotkań tj.: Pentagram|Grumx vs KaZi, xzan vs Pentagram|Xts czy Pentagram|mess vs SKY|scar. Każdy gracz będzie miał nóż na gardle, bo przegrana w meczu oznacza spadnięcie do koszyka przegranych (dopiero od 3 rundy WB i 5 LB, gra się systemem best of 3 - do 2 wygranych). Pozostaje nam żałować, że Q4 nie doczekało się jeszcze czegoś fajnego o nazwie "GTV", ale organizatorzy obiecali to zrekompensować demkami z każdego ze spotkań (pod warunkiem, że uczestnicy turnieju będą grzeczni i włączą nagrywanie).
Jeśli chcecie śledzić na żywo wydarzenia podczas drugiego dnia turnieju, zapraszam na kanał ircowy #ff.org @irc.quakenet.org. Poniżej przedstawiam plan dzisiejszych rozgrywek:

  • 18:00 - 18:30: I runda (pierwsze 8 par)
  • 18:30 - 19:00: I runda (pozostałe 8 par)
  • 19:00 - 19:30: II runda WB (8 par)
  • 19:30 - 20:00: II runda LB (8 par)
  • 20:00 - 20:30: III runda LB (8 par)
  • 20:30 - 21:00: IV runda LB (4 pary)
  • 20:30 - 22:00: III runda WB (4 pary)
  • 21:00 - 22:30: V runda LB (4 pary)
  • 22:00 - 23:30: IV runda WB (2 pary)
  • 22:30 - 00:00: VI runda LB (2 pary)

Zapraszam do odwiedzenia źródła newsa - strony domowej FF.

150|l3wY | 2005-11-12 16:12:05 +0100

Powodzenia wszystkim życze. FF good job. :)

Edit:
Czemu komentarze są pisane taką jasną czcionką? Nie widać co jest napisane na tym tle. ;)

move | 2005-11-12 16:20:05 +0100

Też chciałbym to wiedzieć Siara...
Już od dłuższego czasu administracja próbuje coś zdziałać bez powodzenia, ratuje CTRL+A.

Razor | 2005-11-12 17:10:11 +0100

uzywajcie IE to bedziecie miec wszystko ok :)

move | 2005-11-12 17:26:03 +0100

Raziu: Sorry, ale wolę naciskać ctrl+A niż mieć zasyfiony dysk dzięki IE.

Mav_8217 | 2005-11-12 17:40:58 +0100

Raziu, chyba byłeś na ciężkiej bani pisząc te bluźnierstwa =)

mess | 2005-11-12 17:43:23 +0100

ZASTANAWIAM SIE CO ZA IDIOTA USTAWIL TEN KOLOR CZCIONKI DLA KOMENTARZY :|

move | 2005-11-12 17:49:17 +0100

mess: Ktoś zrąbał sprawę w css swego czasu i nie chce się przyznać, że to on i co takiego zrobił dokładnie, żeby to odkręcić. Bryan starał się to naprawić, ale w rezultacie tylko w IE wszystko wygląda jak trzeba, a w pozostałych przeglądarkach nadal jest kiszka pasztetowa. Jedynie CTRL+A pozwala cokolwiek rozczytac :/.

sYnth|baal | 2005-11-12 17:49:43 +0100

IMO wygra XTS

SiD | 2005-11-12 17:52:37 +0100

napisałem na forum jak naprawić to.

Razor | 2005-11-12 17:54:54 +0100

no ciezkie noce to ja mam caly czas bo praktycznie mieszkam u kobietki :) wybaczcie mi moje bluznierstwa na temat IE :DDDDDD

move | 2005-11-12 17:54:56 +0100

SiD: Podałbyś linka gdzie?:)
Edit, ok znalazłem.

jarq. | 2005-11-12 20:09:55 +0100

movek stwierdzeniem "Głównie dlatego, że ludzie nie wiedzieli co to IRC i czekali na GG na jakiekolwiek info..." troche chyba zlałeś ten problem co?

Nie bede sie rozpisywal bo to co mysle napisalem juz na stronie FF www.fearfactory.pl/index.php?site=news_comments&newsID=233

Dodam tylko ze w takich turniejach jak np. Kuhliga na porzadku dziennym jest informowanie playerow via mail o byle bzdurze jaka ma wplyw na rozgrywki ... tam chyba jest wiecej graczy niz 124? Poza tym logiczne jest ze skoro bylo 20 w/o to nie trzeba bylo pisac do pozostalych (jak dobrze licze 104) ktorzy byli wtedy na ircu, right?

I ciul - nie ma co gadac ... chcialem wziac udzial w historycznym 1 turnieju q4 w Polsce i sie nie udalo - uda sie next time.

k3m | 2005-11-12 21:13:43 +0100

Drabinka fearfactory.pl/drabinka/drabinka.png
Warto wrzucić do newsa.

move | 2005-11-12 21:24:59 +0100

k3m: Kliknij w obrazek :). A jeśli chodzi Ci o aktualizację - zrobię to po zakończeniu drugiego dnia rozgrywek.
PS: jarq, napisałem jedynie to co powiedział mi ognos w sprawie w/o. Po przeczytaniu tego co mi wkleiłeś stwierdzam, że organizatorzy dali ciała, ale gracze też nie byli bez winy.

lucas131 | 2005-11-12 22:12:55 +0100

ej nie ma tu kogos kto moglby w css zmienic kolor czcionek bo to strasznie wqrwia!!!!

GaD | 2005-11-13 03:16:55 +0100

japa

hanti | 2005-11-13 14:38:40 +0100

szkoda ze zaraz na poczatku trafilem na xtsa i to byl koniec mojego udzialu w tym turnieju ;p a tak moze by jeszcze z 3-4 meczyki do przodu bylo ;p

edit: aha a co do tego kto wygra to ja myslalem ze to bedzie fur1 oO no ale trudno ;p

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63