ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Q4: Galang - mapa do 1v1, trzecia beta

pią, 25 listopad 2005 23:10:53 | Autor: cocaine | Quake 3 Arena


W dniu dzisiejszym, światło dzienne ujrzała trzecia już wersja beta, bardzo dobrej duelowej mapki ‘Galang’.Jej twórcą jest Lukin, nasz rodzimy mapper i jednocześnie redaktor naszego serwisu. Poprawił on masę rzeczy w porównaniu z wcześniejszą wersją. Znikło wiele wystających półek, co stanowiło nieraz przeszkodę w dynamicznej grze, zabrano także kilka apteczek, shardów, i spawn pointów. W całkiem innych miejscach znajdziemy teraz bronie i armory. Dodano także kilka ścian, eliminując tym samym ‘kamperskie miejsca’ na tej jakże dynamicznej mapie. Ułatwiono dostęp do MH, a niektóre ściany zostały wyprofilowane w taki sposób, aby maksymalnie uprościć nasz movement na tym levelu. Wszystkie te zmiany, wychodzą tej mapce na dobre, lecz jeszcze kilka rzeczy należy poprawić. Miejmy nadzieję, że w finalnej wersji ‘Galanga’ zostaną usunięte drobne niedociągnięcia (małe bugi, niepotrzebne tekstury).
Reasumując... ta mapa to kawał dobrej roboty, gorąco polecam !

Mapkę zasysamy tutaj [1.48MB]

psst ! to mój pierwszy news, jestem tu nowy, także dajcie mi chwilkę na zaaklimatyzowanie się, oswojenie z 'redaktorskim piórem' i wszystko bedzie ok...pozdrawiam ;)

dAde | 2005-11-25 23:30:31 +0100

Hmm... takie przewrotne pytanie - a kto jest autorem tego dzieła? :D
I jeszcze to mnie zastanawia - źródło: q4.euro.com, ale pewnie się czepiam :D.

Requiem | 2005-11-25 23:37:43 +0100

HALO! ta mapa jest na orgu od jakiegos... tygodnia? W BETA CORNER!

ps. witamy :P

k3m | 2005-11-25 23:46:21 +0100

eL O eL
cze i gl. Oby to nie był słomiany zapał.

Requiem | 2005-11-25 23:58:05 +0100

Po pierwsze: mapke mozna zessac i komentowac tu,
po drugie: autorem jest rodzimy mapper, Lukin,
po trzecie: popraw linka do mapki, bo polaczyl ci sie z targetem...

Ja wiem, ze jestes poczatkujacy, ale wypadaloby zrobic porzadna robote, rozeznac sie troche, a nie byle byl news.

edit: oczywiscie no offence :) ale w przyszlosci przyloz sie bardziej, GL!

cocaine | 2005-11-26 00:21:56 +0100

wiecej sie to nie powtórzy.. bo zrobiłem błąd ze nie popatrzyłem wczesniej/dokladniej co i jak.. poprostu dostałem link do tej mapy na q4.euro.com i kazano mi o niej napisac... takze sorki jeszcze raz... i dzieki za krytyke :) błędy te nie powtórzą sie wiecej :P

Requiem | 2005-11-26 00:25:42 +0100

Ok.

Nadal masz zwalony link do mapki w BC. Wstaw go od nowa, wklejajac sam adres www.quake3.imro.pl/?id=33&akcja=mapd&idm=267 bez dodatkowych znakow na jego koncu. Masz w edycji przycisk wstawiania linka, sam wszystko robi :)

cocaine | 2005-11-26 00:34:43 +0100

done... wynikało to z tego, że po raz pierwszy miałem do czynienia z takims czymś :P:P:P pierwszy raz był fatalny :D, ale myśle ze z biegiem czasu naucze sie wszystkiego, i bedzie całkiem przyzwoicie :) thx req :]

bryan | 2005-11-26 09:53:39 +0100

dodalem ci miniaturke ktora wczoraj zrobilem ... :) spojrz jak jest wstawiona i na przyszlosc z tego korzystaj :)
A poza tym jak na pierwszy raz moze byc ;)

castor | 2005-11-26 10:38:03 +0100

hehe Wiki redaktorem ;) powodzenia dude ;*** tylko pisz czesto ! : D

cocaine | 2005-11-26 10:41:24 +0100

sie wie bejbe :***

f3*stOna | 2005-11-26 10:42:41 +0100

Wiktoria redaktorem... news nawet spoko, fajnie sie czytało, jak na 1 raz pozytywnie ale wiem ze Wiki potrafisz pisac o wiele lepiej... niektóre twoje newsy ’z dawnych czasów’ potwierdzają moje słowa... pzdr i powodzenia **

m1ru | 2005-11-26 10:55:41 +0100

rofel omfg ! ;asdasd

coolfon | 2005-11-26 11:08:38 +0100

pierwszy news ogolnie ok ale... PLEASE zmien to "podsumowywując" bo az boli jak sie na to patrzy. texty pisz w wordzie:)

w1n | 2005-11-26 11:16:23 +0100

nowy nowy!

biedronka] | 2005-11-26 11:30:10 +0100

co za bezsensowny news, kto tego clowieka w ogole pryjal do grona redaktorow ;/// Zartuje :D:D:D good job.

Vymmiatacz | 2005-11-26 12:36:06 +0100

Taka sobie ta mapa... kolejna z serii plastik-metal-fantastik :(

SAI4H | 2005-11-26 13:12:55 +0100

Nie łam się i pisz dalej. :) Będzie good, mam nadzieję. Pozdro i powodzenia!

Gravatar

^xF.Lag | 2005-11-26 13:41:30 +0100

Gl nie daj sie tym sepom:), dasz rade. Nius tez daje rade, wiec bez zalamki.

Lukin | 2005-11-26 19:07:57 +0100

Mam prośbę, żeby ewentualne opinie o mapie wrzucać jednak do beta corner. Potem się w tym wszystkim pogubię i być może jakąś celną uwagę przegapię. Dzięki.

cocaine | 2005-11-27 10:04:21 +0100

ok bejb, niema sprawy :) next time tak zrobimy :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63