ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Q4: Nowy polski serwer

wto, 07 luty 2006 19:18:07 | Autor: Lukin | Quake 3 Arena

W sieci zaistniał kolejny polski serwer dla sympatyków "Quake'a 4". Swoim patronatem objął go zaprzyjaźniony serwis dla maporobów Maposfera.org, co oznacza tyle, że stosunkowo często będą na tymże serwerze pojawiać się nowe mapy. Na razie jednak "oferta" omawianego serwera jest w tym względzie "standardowa" (pro-blip, Galang, Phrantic, TMP02), więc bez obaw i konieczności ściągania ton rozmaitych plików można wejść, rozejrzeć się, sprawdzić pingi i oczywiście pograć. O wszystkich zmianach na liście poziomów można przeczytać na (specjalnie na tę okazję stworzonej) podstronie Maposfery.
Po przekazie od sponsora czas na szczegółowe dane techniczne:
adres: 193.222.135.245:28005

  • mod: Q4MAX 0.71
  • maksymalna ilość graczy: 4
  • cała reszta wybierana zgodnie z regułami demokracji (chyba, że na serwer wpadnie admin ;))

Jeszcze jedna sprawa: twórcy map (w tym ja) liczą, że cała akcja z serwerem skłoni graczy do testowania nowych map i przesyłania swoich uwag (albo nawet demek) autorom. Jeśli idea nie wypali to raczej nie damy rady dokładać do interesu. Jeśli natomiast się przyjmie to bardzo możliwe, że np. zwiększymy ilość slotów. Tak więc wszystko w Waszych rękach, drodzy gracze.

w1n | 2006-02-07 20:16:17 +0100

Mam wszystkie mapy,a i tak na jaki kolwkiej server wchodze pisze mi, że brakuje mi plików.

Mapy które mam:
map_l4dm1.pk4
map_l4dm2.pk4
bliptourney1.pk4
map_swq4dm1.pk4
map_tmp01.pk4
map_tmp02.pk4
map-q4dade1.pk4
methtourney1.pk4
pak013.pk4
pro_bliptourney1.pk4
Te wywalilem, ale i tak nic nie dało.

edit: Już rozwiązałem problem, okazało się, że miałem starą wersje swq4dm1. Pozdro
fps-mappack.pk4
drach-fps-mappack.pk4
map_q4tdmpack01-beta.pk4

voodoo|norad | 2006-02-07 23:18:35 +0100

ŁAŁ 4 sloty :D

PS. pomysł z mapami bardzo dobry, miejmy nadzieję, że sie przyjmie i nie będzie one mapers PL : D

sYnth|Bubu | 2006-02-08 00:16:45 +0100

w1n porownaj rozmiar tych plikow na stronach z Twoim. Nazwa ta sama waga inna.

Requiem | 2006-02-08 00:24:32 +0100

Serwer stoi z włączonym "pure". Nie można mieć zatem żadnych innych packów/folderów niż standardowe w czystym q4 + te wymienione przez Lukina. Wersja to 1.0.5.

Oczywiscie warto zessac poszczegolne mapki na nowo, możecie mieć stare wersje.

Lukin | 2006-02-08 00:42:55 +0100

Można mieć inne paki - wiem bo sprawdziłem przed chwilą i wszystko działało. Czasem "Q4" nie chce wejść "bo nie" i pomaga tylko reinstalacja.

dAde | 2006-02-08 09:26:26 +0100

Dzięki. Jak tylko skończą mi się egzaminy i zrobię q4dAde2, to postaram się dokończyć ten level.

Vymmiatacz | 2006-02-08 22:20:35 +0100

No właśnie to jest ten ból... q4 dość uporczywie stara się utrudnić życie graczowi i rzuca się najwyraźniej bez powodu o jakieś brakujące pliki...

voodoo|norad | 2006-02-09 22:49:13 +0100

Swoją drogą Voodoo również ma serwer i oczywiście możecie z niego korzystać, gramy na nim my czyli warunki są ok.

b4l.mine.nu:28005 - Voodoo Szwecja

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63