ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Q4: Oficjalny mappack od Raven

wto, 20 grudzień 2005 21:39:06 | Autor: Lukin | Quake 3 Arena

Firma Raven przygotowała dla graczy prezent pod Choinkę - pierwszy z zapowiadanych kilku zestawów map do trybu mutliplayer. Znajdziemy w nim trzy poziomy: jeden do CTF ("Tremors"), jeden do 1v1 ("Railed") i jeden do DM ("Campgrounds Redux"), ale ten ostatni powinien nadawać się także do dueli. Tytuł coś Wam mówi? Tak, to przeróbka "The Camping Grounds", czyli q3dm6. Ta mapa zapewne wzbudzi najwięcej kontrowersji - pozmieniało się sporo, począwszy od grafiki, a skończywszy na układzie przedmiotów. "Znudzeni" oryginałem pewnie będą źli, fani pro-q3dm6 też mogą poczuć się rozczarowani, ale większość graczy zapewne przywita ten poziom z otwartymi ramionami. Mnie po pierwszym rzucie oka też przypadł do gustu.
Przejdźmy do kolejnej mapy: "Tremors" to dość spory poziom do CTFa. Za dekoracje służą tu rozmaite skały poprzelatane kablami, rurami i metalem. Trochę ciemno, ale nawet ładnie. Zmieści się na niej nawet 16 graczy.
Ostatnia mapa z zestawu to "Railed". Maleńki poziom do pojedynków jeden na jednego, raczej nic specjalnego. Grafika przyzwoita, ale też bez rewelacji.
Zestaw ważący 23,3 MB można pobrać z poniższego linka:

Download

Mózgowcy z Raven spakowali to w instalator do Windowsa. Mówi się trudno, trzeba poczekać na interwencje fanów i jakiegoś zipa z samym pk4. Jeszcze po screenshocie i newsa można zakończyć ;)


Aktualizacja: Dzieciaki, już można ściągać z ORGa :)

Vymmiatacz | 2005-12-20 22:38:59 +0100

Ten mappack (chociaż nieduży) to ostatnia nadzieja, bym uwierzył w tą grę. Zobaczymy jak to wypadnie.
EDIT: serwer przeciążony, hmm...

kos | 2005-12-20 23:22:19 +0100

link nie działa :( są inne źródła?

Ali | 2005-12-21 00:19:36 +0100

Muszą specjalnie przerabiać mapy które już w q3 odniosły sukces (ztn3tuorney1, pro-q3dm6) i znowu na serwerach będą grane 2 mapy :/

lidek | 2005-12-21 00:37:20 +0100

Stare ale jare ?:D

Logitech|kar | 2005-12-21 01:24:01 +0100

ja nie mam oryginala q4 przez co nie moge zainstalowac patcha, jako iz patcha nie mam nie moge rozpakowac tych map? musze czekac do polowy stycznia na q4.pl czy jest jakas opcja?:)

chr1st | 2005-12-21 01:30:05 +0100

ja tez nie mam, mam wszystkie patche (1.0.5 tez) i nowe mapki ;)

MateoMartinezz | 2005-12-21 09:37:56 +0100

kaar - niemożliwe, coś musiałeś skopac. Zainstaluj grę, wrzuc patcha, potem mapack i dopiero na koncu witaminkę skopiuj.

Mapki fajne, nie ma co gadac - q4t1 mnie pasuje, a przeróbka q3dm6 to była kwestia czasu :D

zoom | 2005-12-21 12:15:23 +0100

Bardzo srednie 2 mapy + dom6 w wersji q4 :-// swiateczne smutne spodnie :-(

Mav6r1ck | 2005-12-21 13:36:19 +0100

Takie sobie mapki moim zdaniem. Lepiej zajęli by się patch’owaniem gry...

Gravatar

Cacek | 2005-12-21 18:54:27 +0100

Nie no z tym .exe to już dali ciała...coraz bardziej denerwuje mnie to Raven.
No i linuksowcy znowu poszkodowani...
Mam nadzieje że jakaś dobra duszyczka :) przerobi to jak najszybciej

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63