ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Q4 PL w sklepach

sob, 03 grudzień 2005 17:10:32 | Autor: pat | Quake 3 Arena


W sklepach w całej Polsce pojawiła się właśnie oficjalna polska wersja naszego kochanego Quake’ a 4. Niewątpliwie jest to dobra wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie dorobili się oryginalnej lub jakiejkolwiek wersji tej gry. Niektórzy z Was na pewno mogą mieć zastrzeżenia do polskiej wersji językowej i może im się to nie podobać, jednak istnieje bardzo prosty sposób na "wymanewrowanie" tego zamieniając po prostu packi w katalogu base, z zpak_polish.pk4 na zpak_english.pk4, co raczej nie jest trudną operacją, a daje nam możliwość na powrót cieszenia się angielską wersją. Gra kosztuje jedynie 84 zł, więc z uwagi na to, że idą święta i każdy będzie przy kasie nie jest to duży wydatek, który na pewno zaowocuje dożywotnim brakiem problemów z CD keyem i łączeniem się do serwerów.

Oto kilka linków do sklepów internetowych, gdzie możecie zamówić Quaka:

Wersja Polska (około 84 zł.)

www.play.com.pl

www.acris.pl

www.wirtus.pl

www.3kropki.pl

Wersja Angielska (około 200-220 zł.)

www.wirtus.pl

www.3kropki.pl

Zapraszam do sklepów =)

Gravatar

b4m | 2005-12-03 17:34:19 +0100

pierwszy :) w koncu polska wersja :))) i tansza :DD

farel | 2005-12-03 18:41:40 +0100

Ta, Q4 pl pojawil sie w ofercie sklepów ale dostepny będzie dopiero od 10 lub 20 stycznia 2006 :(

d00mer | 2005-12-03 18:43:01 +0100

Mamo ja chce mamo ja chce :DDDDDD

StaWik | 2005-12-03 19:26:23 +0100

to teraz guidrelax 0 i go ! :>

Ze4loT | 2005-12-04 01:48:24 +0100

A ja już od dawna mam orginał za 30 zł :D - teszte dał ojciec, myśli że mu oddam xD

vOlkan | 2005-12-04 09:43:04 +0100

Premiera 10.01 lub 20.01 to czemu w newsie napisane jest, że już "W sklepach w całej Polsce pojawiła się właśnie oficjalna polska wersja naszego kochanego Quake’ a 4." To nazywa się dezinformacja.

SpOOnman | 2005-12-04 10:00:08 +0100

Tata a Marcin na GG powiedzial?

We wszystkich sklepach napisane jak wol: data premiery 10/20.01.2006 wiec nie wiem jak zagoscila ona w sklepach w calej Polsce ;) Strona dystrybutora tez milczy na ten temat ;)

Gravatar

edix | 2005-12-04 14:32:20 +0100

hmm wiecie po ile w MM stoi??

czy ta wersja pl to tylko latak na eng??

pat | 2005-12-04 23:55:28 +0100

omg co za ludzie, nawet w empiku za 85zl juz jest :|

Gravatar

Caleb | 2005-12-05 16:02:51 +0100

no to po co kupowac angielska, skoro polska ktora jest ponad 2 razy tansza mozna zmienic w angola? :) btw. ciekawe czy angielska wersje mozna zmienic w polska zmieniajac jedynie nazwe pliku...

bryan | 2005-12-05 20:01:23 +0100

nie nazwe, tylko podmieniajac plik.
tak , to dziala w obie strony.

acidRA3in | 2005-12-06 10:52:50 +0100

Pat jak pojdziesz do empiku i kupisz w nim teraz Q4PL za 85 zyla to kup od razu 2 sztuki a ja zaplace Ci po 100 PLN za kazdy. Na razie to stoi tam wersja eng za jedyne 249 mimo ceny w MM 199...

pat | 2005-12-06 18:03:02 +0100

brat byl w olsztynie w empiku w .... piatek chyba i mowil ze juz byla, ja mu wierze ;p

SpOOnman | 2005-12-10 14:37:38 +0100

No to latwo dajesz sie bratu, ladnie ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63