ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Q4: Zadanie od MateoMartinezz'a

wto, 01 lipiec 2003 17:02:41 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Q4, Q4, Q4.. Na boardzie słyszy się tylko gdybania: "a jakby", "a może" ... MateoMartinezz przerwał tą serię zakładając temat. Poniżej przedstawiam jego treść:

"Po przeczytaniu całego podforum dotyczącego q4 zauważam, że spora część to jawne gdybania, i trudno miec komus za złe. Jednakże chciałbym wam zaproponować regularne czytanie forum firmy Raven, która jest odpowiedzialna za stworzenie Q4. Link tutaj. Opierajmy zatem swoje przypuszczenia na tym czego tam sie możemy dowiedzieć.

Na chwilę obecną mam dla wytrwałych zadanie. Nagrodą będzie udział w życiu redakcyjnym orgaQ4, innymi słowy, osoby wybrane przez nasze obecne gremium redakcyjne zostaną zaproszone do udziału w tworzeniu serwisu o Q4. Chętnych i zainteresowanych zapraszam na moje GG lub msg me. :D. Wtedy dowiecie sie jakie to zadanie dla was przygotowałem."
Sam jeszcze nie wiem, co też przygotował Mateo. Chętnych na pewno znajdzie się wielu. Tak więc odsyłam Was na GG - #641929 ...

... i życzę powodzenia. ;)

PS. Więcej informacji od samego już niebawem!

MateoMartinezz | 2003-07-01 17:10:06 +0200

hihihihih dzieki Saiku za reklame, mam pomysł który chcialbym dopracować w szczegółach i zaprozentować Wam jutro, skoro sprawa sie na tyle upubliczniła. Jutro pojawi sie ode mnie news w tej sprawie, czekajcie. A Ty saiq cicho sza :D

SAI4H | 2003-07-01 17:12:04 +0200

No ja juz wszystko wiem w soomie. :D Przebiegle. :)

shiv | 2003-07-01 17:43:24 +0200

Przebiegle to chyba malo powiedziane:))
Jak to wypali to bedzie bomba:P

SAI4H | 2003-07-01 17:49:24 +0200

To na co czekasz? - zglaszaj sie. ;)

eng | 2003-07-01 18:51:29 +0200

ee to wy zamierzacie wszyscy pouciekac na q4 ? :(

SAI4H | 2003-07-01 18:54:13 +0200

Zobaczymy. Nikt nie wie co przyniesie Q4. Jesli scena Q3 nadal bedzie istniec to na pewno z niej nie uciekne i mysle, ze ludzie z ORGa rowniez beda o niej pisali.

Gravatar

ez0p | 2003-07-01 19:32:32 +0200

hmmm mojim skromnym zdaniem nic nie zastąpi kwaka trójki wogule nie wyobrazam sobie zeby jakas inna gra lub kolejne wydanie mogło zastąpić q3 !

Gravatar

pro_L0rd | 2003-07-01 20:01:58 +0200

a wiadomo kiedy wyjdzie to q4?

SAI4H | 2003-07-01 20:12:29 +0200

Gdyby bylo wiadomo to juz dawno bysmy o tym trabili .. ;]

^M^ | 2003-07-01 20:50:23 +0200

Bleeee co to bedzie... Wiecie, ze praktycznie kazda gra z numerem 4 jest totalna porazka? ;p... (przypomnijcie sobie tylko kilka tytulow =P...)

Gravatar

monja | 2003-07-01 22:01:09 +0200

nie prawda !!!! tomb raider 3 byl do dupy!:P

SAI4H | 2003-07-01 22:07:43 +0200

o_0
:D

shiv | 2003-07-01 23:15:21 +0200

rambo 3 tez :P
czekamy na rambo 4.

^M^ | 2003-07-02 08:56:23 +0200

No ale z tym Tomb raiderem to juz >3 byl lipton, wiec 4 tez sie zalicza ;p...
Ja juz wiem, ze q4 sie nie uda.... to nie nieuniknione... tak, tak..... czarno to widze... wszyscy zginiemy! Aaaaaaaaaa!

SAI4H | 2003-07-02 11:29:07 +0200

Nie kracz! :p

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63