Q4: Zadanie od MateoMartinezz'a
wto, 01 lipiec 2003 17:02:41 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Q4, Q4, Q4.. Na boardzie słyszy się tylko gdybania: "a jakby", "a może" ... MateoMartinezz przerwał tą serię zakładając temat. Poniżej przedstawiam jego treść:
"Po przeczytaniu całego podforum dotyczącego q4 zauważam, że spora część to jawne gdybania, i trudno miec komus za złe. Jednakże chciałbym wam zaproponować regularne czytanie forum firmy Raven, która jest odpowiedzialna za stworzenie Q4. Link tutaj. Opierajmy zatem swoje przypuszczenia na tym czego tam sie możemy dowiedzieć.
Na chwilę obecną mam dla wytrwałych zadanie. Nagrodą będzie udział w życiu redakcyjnym orgaQ4, innymi słowy, osoby wybrane przez nasze obecne gremium redakcyjne zostaną zaproszone do udziału w tworzeniu serwisu o Q4. Chętnych i zainteresowanych zapraszam na moje GG lub msg me. :D. Wtedy dowiecie sie jakie to zadanie dla was przygotowałem."
Sam jeszcze nie wiem, co też przygotował Mateo. Chętnych na pewno znajdzie się wielu. Tak więc odsyłam Was na GG - #641929 ...
... i życzę powodzenia. ;)
PS. Więcej informacji od samego już niebawem!





MateoMartinezz | 2003-07-01 17:10:06 +0200
hihihihih dzieki Saiku za reklame, mam pomysł który chcialbym dopracować w szczegółach i zaprozentować Wam jutro, skoro sprawa sie na tyle upubliczniła. Jutro pojawi sie ode mnie news w tej sprawie, czekajcie. A Ty saiq cicho sza :D
#646016
SAI4H | 2003-07-01 17:12:04 +0200
No ja juz wszystko wiem w soomie. :D Przebiegle. :)
#646017
shiv | 2003-07-01 17:43:24 +0200
Przebiegle to chyba malo powiedziane:))
Jak to wypali to bedzie bomba:P
#646025
SAI4H | 2003-07-01 17:49:24 +0200
To na co czekasz? - zglaszaj sie. ;)
#646027
eng | 2003-07-01 18:51:29 +0200
ee to wy zamierzacie wszyscy pouciekac na q4 ? :(
#646039
SAI4H | 2003-07-01 18:54:13 +0200
Zobaczymy. Nikt nie wie co przyniesie Q4. Jesli scena Q3 nadal bedzie istniec to na pewno z niej nie uciekne i mysle, ze ludzie z ORGa rowniez beda o niej pisali.
#646040
ez0p | 2003-07-01 19:32:32 +0200
hmmm mojim skromnym zdaniem nic nie zastąpi kwaka trójki wogule nie wyobrazam sobie zeby jakas inna gra lub kolejne wydanie mogło zastąpić q3 !
#646048
pro_L0rd | 2003-07-01 20:01:58 +0200
a wiadomo kiedy wyjdzie to q4?
#646051
SAI4H | 2003-07-01 20:12:29 +0200
Gdyby bylo wiadomo to juz dawno bysmy o tym trabili .. ;]
#646052
^M^ | 2003-07-01 20:50:23 +0200
Bleeee co to bedzie... Wiecie, ze praktycznie kazda gra z numerem 4 jest totalna porazka? ;p... (przypomnijcie sobie tylko kilka tytulow =P...)
#646058
monja | 2003-07-01 22:01:09 +0200
nie prawda !!!! tomb raider 3 byl do dupy!:P
#646061
SAI4H | 2003-07-01 22:07:43 +0200
o_0
:D
#646062
shiv | 2003-07-01 23:15:21 +0200
rambo 3 tez :P
czekamy na rambo 4.
#646068
^M^ | 2003-07-02 08:56:23 +0200
No ale z tym Tomb raiderem to juz >3 byl lipton, wiec 4 tez sie zalicza ;p...
Ja juz wiem, ze q4 sie nie uda.... to nie nieuniknione... tak, tak..... czarno to widze... wszyscy zginiemy! Aaaaaaaaaa!
#646094
SAI4H | 2003-07-02 11:29:07 +0200
Nie kracz! :p
#646113
Zaloguj się by dodać komentarz.