ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



QC2004 !

czw, 15 kwiecień 2004 10:12:20 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

W dniu 15.04.2004, czyli dzisiaj, rozpoczęły się zapisy na największą w USA imprezę związaną z naszą ulubioną grą. Mowa oczywiście o QuakeCon2004. Osobiście wątpię, aby jakikolwiek polski gracz zawitał w

Texasie, podaję jednak link do rejestracji : ( wymaga rejestracji i zalogowania ). Do rozpoczęcia imprezy pozostało juz tylko 119 dni. Koszt takiego wyjazdu będzie raczej niemały jak na nasze warunki, bo za samo zakwaterowanie przyjdzie zapłacić ponad 100$ (zależnie od ilości osób w pokoju). Mimo wszystko zapraszam do zapoznania się z najświeższymi informacjami związanymi z imprezą na jej stronie : www.quakecon.org/.

move | 2004-04-15 11:17:43 +0200

Polak z pewnoscia zawital, ale niekoniecznie w charakterze gracza ;)

[M]aniek | 2004-04-15 11:21:43 +0200

ja to bym zrobil jakas sciepe, kazdy kto chce wplacilby po 10zl na jakies konto i by sie wyslalo chociaz jednego reprezentanta ;>

move | 2004-04-15 11:25:26 +0200

Ale super-maria nie widac nigdzie, wiec kogo?

[M]aniek | 2004-04-15 11:46:16 +0200

hmm no tu sie nie bede wypowiadac bo nie mam pojecia ;D moze luigi (joke ;p)

THRAWN | 2004-04-15 11:48:20 +0200

taka kasa to pryszczyk ...z palcem w d*...zadzie ! przyjade i jeszce wygram...poco nam to :d

...ta polak zawit w postaci barmana lub kolekcjonera butelek :]

[M]aniek | 2004-04-15 12:21:57 +0200

moze producent kremu do rak by cos przysponsorowal hmm albo jakas piekarnia czy cos

pat | 2004-04-15 13:06:03 +0200

jadeeeeeeeee :D

pat | 2004-04-15 13:07:31 +0200

quakecon to cos dlamnie, dawno tam niebylem :asd

sl!ther | 2004-04-15 13:51:50 +0200

Quakecon no no brakuje jak zwykle polakow chyba nawet jakis rusek wystartuje (mam na mysli tutaj coolera i morfeza) moze jakijs dunczyk (brescia) no i wysylamy polaka (messa - przciez pokonal xone no nie ???) wg mnie mess ma niemale sznse tak samo jak i zoom do tego jeszcze mnie i jush mamy polska eqipe i jadem na quakeon he he. Moze powinnismy poszukac jakijs sponsorow (w rosji albo korei ) moze bo na nasi sa ale malo majetni ale co zrobic raz sie zyje. Mam nadzieje iz zoom i mess zainwestuja (ciagle wymieniam tutaj messa i zooma wg mnie sa najlepsi heh). Quakecon moze byc droga do sponsoringu naszych "podworkowych graczy". Ale coz decyzja nalezy od nas moze sie zlozymy na wyjazd jakijs zawodnikow ja bym dal 4 banki tyle mam hehehehehe

rzu | 2004-04-15 14:01:13 +0200

.. i brawurka zarejestrowana :] zjem tam wszystkie kulery, fatale i zirofory!!
DRŻYJCIE ROBOCIKI!!

d4widoV | 2004-04-15 14:50:35 +0200

Yallwanna, wg. ciebie zoom i mess sa najlepsi, to tak, ale na cpma, niesttey qcon jest tylko grany pod fizyka vq3, no moze tej edyicji bedzie cos wiecej, ale po co, vq3 rlz

[M]aniek | 2004-04-15 15:00:49 +0200

trzeba naglosnic sprawe niech ktos zadzwoni do hmm... telexpresu ;DSDFSDF

sYnth|Bubu | 2004-04-15 17:55:37 +0200

Dopisano 15.4.2004 o godzinie 11:25 [ mof ] [kasuj komentarz ]

Ale super-maria nie widac nigdzie, wiec kogo?

To jest lan jak dobrze przeczytalem wiec nie mar1o tylko matr0x.

Gravatar

nep | 2004-04-16 03:22:35 +0200

no to sie skladajcie po 10zl , moze za 5lat mu na bilet sie uzbiera do texasu:>

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63