Qcon - zdjęcia
śro, 07 maj 2003 17:21:16 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
QuakeCon już za 99 dni, ale czy wiecie, gdzie odbędzie się ta prestiżowa impreza? Będzie to Hotel Adam's Mark, który już dziś możemy już dziś zobaczyć na fotkach od Planetquake3.net.
PS. Pokoik w takim hotelu kosztuje od 100 - 200 $ ;o
.:: Zdjęcia ::.





ScRuB | 2003-05-07 17:33:48 +0200
TO ma byc fajna chata! =P Ej szkoda ze nie byliscie u mnie .... takich basenow tao ja mam 10 w samym przedpokoju :D .... ludzie zapraszam was na wakacje!
Ale jak mi dotej pory jaj z dymem nie puszcza :P .....
#641744
obni | 2003-05-07 18:34:42 +0200
no nawet fajny :P
#641754
Blacha | 2003-05-07 20:34:06 +0200
To ja sie pisze na jakas impre u Ciebie ScRuB :)))
#641774
host | 2003-05-07 20:36:52 +0200
lekko wypier-dolo-ny hotelik ...
#641775
Zenith | 2003-05-07 21:14:15 +0200
nie no nawet nawet :P
ujdzie w tlumie :D
#641783
StaryOrgowicz_652 | 2003-05-08 12:47:11 +0200
Wiecie juz czy q3 bedzie grany na pm czy vq3 ?
#641826
Zaloguj się by dodać komentarz.