ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



QLAN 2

nie, 18 styczeń 2004 11:27:00 | Autor: v1n5 | Quake 3 Arena


Dnia 15 kwietnia w miasteczku Enkoping w Szwecji odbędzie się druga edycja LANowego turnieju QLAN. Mimo, że do turnieju jeszcze trochę czasu zostało, organizatorzy już podają nam listę zaproszonych graczy, a są to:

q3 TDM:

iC, Qpo, Eye, Plan-B
pRo
Iron
PZZ
aAa

q3 CTF:

seC, wC, FOE, reCap, Arcad, GoS, bl, s.heads
aAa
32nd

q3 1vs1:

Z4muZ, fox, fooKi, proZaC, Randlock, Fazz
ZeRo4, cha0ticz, Daler, czm, cl0ck
Cooller, Death, noBap, Morfez, Dept, jibo
Rufus, Prodx
St_Germain, Thefou
Blokey, dreg
Pay, redemz
Phantom
Reef
Keep3r
Brescia
Stermy
Lizahd
Elpajuo

Nie pozostaje nam nic innego tylko czekać, bo jak widzicie wyżej, na turniej zaproszono światową "śmietankę" quaka.

bodo | 2004-01-18 11:32:51 +0100

omg, moj man z klanu :p

v1n5 | 2004-01-18 11:35:23 +0100

bodo :P
prosze nie bic o ewentualne bledy itp. - to moj pierwszy news :P

ps. w trakcie pisania mi 3 razy wisnol komp :D

eng | 2004-01-18 11:39:14 +0100

"organizatorzy już podają nam listę zaproszonych graczy, a są to:
q3 TDM:
iC, Qpo, Eye, Plan-B pRo Iron PZZaAa
q3 CTF:
seC, wC, FOE, reCap, Arcad, GoS, bl, s.heads aAa 32nd"

a ja caly czas myslalem ze to sa clany :{

v1n5 | 2004-01-18 11:40:23 +0100

w klanach sa gracze - wg. mnie jest ok.... nizej masz takze wypisanych graczy 1 vs 1 wiec problemu nie widze:P

Gravatar

rTh | 2004-01-18 11:42:31 +0100

v1n5u GJ :) hyhy....pisz częsciej

finsek | 2004-01-18 11:50:28 +0100

wow

Gravatar

scR | 2004-01-18 12:07:42 +0100

Jibo jest Chinczykiem..

... | 2004-01-18 12:43:33 +0100

wlasnie Jibo jest Chinczykiem ! razem z Rocket Boyem :-) GJ vins

enjoy | 2004-01-18 12:52:01 +0100

skoro na cyberfajcie podali ze jest z rosji to czemu v1n5 ma cos zmieniac ? :)

a tak na marginesie, nie wiem czy slyszeliscie ze rok temu chyba, w tym enkoping byl jakis proces - a chodzilo o to ze byl bal maturalny na ktory wladze szkoly zabronily przychodzic parom chlopakow :))))) ale chopacky poszly do sadu, wygrali sprawe i od tamtej pory chlopaki moga razem przychodzic na bal maturalny :))))))))

v1n5 | 2004-01-18 12:59:13 +0100

ehhe :ASD

co do Jibo to sam jush nie wiem sprawdzalem narodowosci z cyberfighta, tam podaja ze to rosjanin, czyzby rosjanie nie wiedzieli kto u nich gra?:>

... | 2004-01-18 13:09:27 +0100

enjoy ale nikogo to nie obchodzi lool

ziel1na | 2004-01-18 13:17:18 +0100

a gdzie Polacy?! d:-P

pawson | 2004-01-18 14:08:32 +0100

hmm 1 news :| mogles moze cos wiecej napisac na temat QLAN'a ... ale no dobra ok

v1n5 | 2004-01-18 14:23:08 +0100

next time bedzie wiecej teraz zbytnio nie wiedzialem co pisac itp, wypisalem najwazniejsze rzeczy czyli miejsce, graczy...

thx za komentarze :)

wentyloddetki | 2004-01-18 15:07:20 +0100

Jibo jest chinczykiem , ktory ma obywatelstwo rosyjskie zatem reprezentuje Rosje , chyba ze skosnoocy to rosjanie =]

enjoy | 2004-01-18 15:28:25 +0100

lonsdale wyluzuj pompe, moze obchodzi to fanow fazz'a ktory mieszka w tym enkoping :asdasdasdasd
napewno duzo osob chcialo by z nim pojsc na bal maturalny :bUehahHEHAHEhhaheh

Gravatar

blade17 | 2004-01-18 15:32:07 +0100

v1n5'u straciles wlasnie dziennikarskie dziewictwo :P jak sie z tym czujesz ?? pare slow dla swoich fanow z Mikołowa :D P.S. a tak na powaznie to BIG GL w karierze RED'ka =)

v1n5 | 2004-01-18 15:48:33 +0100

hehehe :D v1n5 stracil dziewictwo:D

moge kogos pozdrowic? to tak jak serek, pozdrawiam mame :D

Gravatar

hamm | 2004-01-18 15:55:48 +0100

czy my jestesmy az tak slabi ze nie zaprosili zadnego z naszych chlopcow?:>

BobeK | 2004-01-18 16:35:29 +0100

Czy jeśli napiszę "O, @#$%, ja @#$%", jak na esports.pl, zostanę zNUKEowany?
;)
gl urinal ...

Gravatar

scR | 2004-01-18 21:37:29 +0100

jibo jest Chinczykiem, to nie Polos walczyl w finale WCG Chiny z RocketBoyem tylko jibo... Pozatym widziales kiedys skosnookich Rosjan?

v1n5 | 2004-01-18 22:38:44 +0100

a to jest najwazniejsze czy jest z chin z rosji czy z kuby :>?

pawson | 2004-01-19 07:37:47 +0100

vin5 patrz na nius saia i z niego beirz przyklad ;>

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63