ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



QLAN#2 - Invite List!

nie, 18 styczeń 2004 22:49:35 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Poprzedni, wyjątkowo udany, szwedzki turniej LANowy - QLAN - jak wiemy doczeka się drugiej edycji. Kolejne potyczki sieciowe, najlepszych na świecie graczy, 1v1, TDM, CTF, a nawet CPMa i RA3, zaplanowane są na kwiecień 2004 roku.

Wczoraj poznaliśmy listę invite graczy 1v1, TDM i CTF, jakich, jeśli zaakceptują zaproszenia, zobaczymy na QLAN#2. Poniżej możecie się z nimi zapoznać:

1v1:

  • Z4muZ

  • fox

  • fooKi

  • proZaC

  • randlock

  • fazz

  • cooller

  • death

  • nobap

  • morfez

  • Dept

  • jibo

  • brescia

  • stermy

  • lizahd

  • pay

  • redemz

  • blokey

  • dreg

  • St_Germain

  • thefou

  • ZeRo4

  • cha0ticz

  • Daler

  • czm

  • cl0ck

  • elpajuo

  • Phantom

  • Reef

  • Rufus

  • prodx

  • keep3r

Zapowiada się wspaniałe widowisko. Na liście zaproszonych pojawili się tak znakomici gracze jak Z4muZ, Cooller, ZeRo4, FOX, death, cha0ticz, fooKi, czy elpajuo, którego gra vQ3 na CyberXGames niewiele odbiegała od jego niewiarygodnych, ProMode'owych wyczynów.

Maplist: pro-q3dm6, pro-q3tourney4, ztn3tourney1 i hub3tourney1

System rozgrywek przedstawia się następująco:

Niezaproszeni gracze rozgrywają mecze systemem Single Elimination (jedna mapa), aż do wyłonienia 32 najlepszych, którzy będa mogli zmierzyć się z zaproszonymi wymiataczami w grupach.

Team DeathMatch:

  • Paniek Zaaiende Zigeuners

  • Prophecy

  • Against All Authority

  • Eyeballers

  • iCE cLIMBERs

  • Plan-B

  • Quad Peoples Org.

  • Iron Fist

Organizatorzy uznali, że teamy, którym powiodło się w minionym EuroCup VIII, prezentują najwyższy, europejski poziom. Wśród zaproszonych pojawiły się teamy, które przywykliśmy już oglądać w meczach pucharu Europy. Imo zabrakło tu kilku teamów, które mogłyby pokazać swój megaskill lanowy ;p, jednak to nie mi przyszło decydować przy tworzeniu invite list i musimy się cieszyć z tego, co mamy.

Na pewno będzie ciekawie!

Mapy, na których będzie rozgrywany TDM w najlepszym wydaniu to: q3dm14tmp, cpm4, ospdm5, ospdm6, ospdm15, pro-q3dm6 i q3dm7.

Adminowaniem obu turniejów zajęli się raccoon i sizah.

Capture The Flag:

  • FOE

  • wolfClaw

  • Gunzoids

  • 32nd Core

  • Cloud9

  • Against All Authority

  • Gamers of Sweden

  • Medusa

  • reCap

  • pRophecy

Jak widać dominacja szwedzkiego CTF. Trudno mi się wypowiedzieć o teamach biorących udział w QLANowym bieganiu z flagami, ponieważ nie śledzę sceny CTF, jednak widzę tutaj kilka teamów, którym dobrze szło w EC8 CTF, tak więc myślę, że zagorzali fani Capture The Flag powinni być zawodoleni z wyboru adminów.

Wspominałem na początku, że nie zabraknie również turnieju Rocket Arena 3 i Challenge ProMode Arena, jednak na te turnieje nie przygotowano list zaproszonych - zapisy są otwarte. Być może ktoś z Polski zdecyduje się na wyprawę do Szwecji?;)

Czekamy z niecierpliwością na drugą edycję QLAN!

.:: ESReality

Gravatar

zik | 2004-01-18 22:55:51 +0100

ej taki news jest juz nizej... skasuj go ;D

bryan | 2004-01-18 23:01:30 +0100

dejavu ?:D
Ale ten jest ladniejszy =D

Gravatar

ProX | 2004-01-19 08:44:21 +0100

Ja jak zwykle stawiam na keepera :)) ten koles miazdz y:))

raZox | 2004-01-19 09:44:05 +0100

czytajcie newsy jakie napisali wasi koledzy (redaktorzy) bo to juz sie robi nudne !!!!

... | 2004-01-19 09:44:19 +0100

dawaj keeper ! :>

eng | 2004-01-19 13:05:00 +0100

i tu widac roznice pomiedzy newsami :F

Gravatar

x3noph0b | 2004-01-19 13:25:58 +0100

Moim skromnym zdaniem keep3r rzeczywiscie ma naprawde duze szanse. Potwierdzeniem na to niech beda mecze ktore keep rozegral z coollerem na wcg ru 2003.
tak czy siak fajnie bedzie jak jakis w sumie nieznany koles zamiesza w czolowce swiatowej

gl hf keep3r

bodo | 2004-01-19 14:33:03 +0100

śmichy chichy

gr. | 2004-01-19 17:48:08 +0100

nie jest japonczykiem ani rosjaninem tylko chinczykiem tak jak jest napisane w newsie ale nalezy do rosyjskiego klanu i mieszka w rosji w moskwie wiec czesto jest napisane ze jest rosjaninem i jak nie wiesz to sie nie odzywaj

SAI4H | 2004-01-19 18:02:38 +0100

bodo zablysnal. ;P
a co do newsa to juz nie mam sumienia go kasowac. ;D fakt - nie popatrzylem, sorki v1n5 :)

gr. | 2004-01-19 18:34:32 +0100

masz gosciu tak dla pewnosci zdjecia jibo:)

1 (z prawej lol)

www.cyberfight.org/offline/gallery/251/4046/

2 (z prawej)

www.cyberfight.org/offline/gallery/251/4062/

Gravatar

r3druM | 2004-01-19 19:14:13 +0100

będzie ostra sieczka:]

v1n5 | 2004-01-19 22:18:18 +0100

sai4h - looz, nie zabije Cie :P

Gravatar

XariS | 2004-01-20 08:20:47 +0100

Mam takie pytanko: co sie dzieje z uNkind'em
Nie bierze udzialu w zadnym trunieju :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63