ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



qlive.co.cc #2: fooKi zwycięża!

czw, 23 kwiecień 2009 22:00:01 | Autor: _Vh | Inne

Trwa druga edycja turnieju w QuakeLive qlive.co.cc, organizowanego przez Festivala, który wraz z bloodpa1ntem i CAREEMEMEM przygotował drabinkę dla 64 graczy z całej Europy. W zmaganiach bierze udział wielu czołowych graczy Starego Kontynentu, nie brakuje również Polaków, którzy udowadniają, że należą do czołowych graczy.

Zapisani Polacy

blanka
bodzo
bloodpa1nt
st0n3
v3vibez
popsPL
szyker
bodzo
mess
[vtm]

W turnieju bierze udział wielu znanych graczy, takich jak a1r-r41d, fooKi czy damiah (legenda Quake’a 2), cieszy natomiast duża liczba mniej znanych graczy, którzy również pokazuję całkiem niezłe umiejętności. Dzięki sprawnej organizacji rozgrywki zbliżają się ku końcowi, najprawdopodobniej dzisiaj poznamy parę finału WB.

Drabinka
Strona turnieju
Zasady
1. fooKi

  1. Bodzo

  2. Blanka

  3. Weird
    Wielki finał

Bodzo [ 1 : 3 ] fooKi
qztourney4 15 : 0 def

qzdm13 2 : 15
*qzdm6 4 : **5
**qztourney7 2 : *
10
*
dema*
**
Finał WB

Bodzo [ 2 : 1 ] fooKi

qzdm6 16 : 4

qzdm13 4 : 6
*qztourney7 *4
: 3
dema**
**

Finał LB
fooKi [ 2 : 1 ] blanka

qztourney6 4 : 22

qztourney4 18 : 10

qzdm13 5 : 4**
[dema**
](quake.net.pl/?page=download&kat=2&run=det&fid=10728)

Mały finał LB
Blanka [ 2 : 1 ] Weird

qztourney4 12 : 7

qztourney6* 10 : *26**

qzdm13 7 : 6**
[dema**
](quake.net.pl/?page=download&kat=2&run=det&fid=10727l)

dema

Bodzo [ 2 : 0 ] Weird

qztourney4 12 : 11
qzdm6 10 : 9
dema

Półfinał LB
Blanka [ 2 : 1 ] a1r-r41d

qztourney4 7 : 19

qztourney6 18 : 2

qzdm13 5 : 2
dema
**
**Weird
[ 2 : 1 ] Dem0n

qztourney6 4 : 9

qztourney4 13 : 7**
qzdm13 **5 : 1
dema**
**

Podziękowania za szczegółowe wyniki należy kierować do bloodpa1nta.

Finał został rozegrany na prywatnym serwerze, który na specjalną prosbę bloodpa1nta udostęnił SyncError (pracownik id Software odpowiedzialny za kontakty z graczami).

_Vh | 2009-04-21 19:40:27 +0200

go, go nasi!

Gravatar

fe|m4t3k | 2009-04-21 19:45:01 +0200

bodzo 2razy??

Bloodpa1nt | 2009-04-21 20:08:28 +0200

Więc finał WB zupełnie taki sam jak w pierwszej edycji, z tą różnicą, że fooKi wybiera mapę jako drugi tym razem ;-)

_Vh | 2009-04-21 21:04:40 +0200

gg bodzo!

Gravatar

The_ZiomOle! | 2009-04-21 21:43:09 +0200

Dema raz!

edit: sa na esreality.com

_Vh | 2009-04-21 21:52:29 +0200

HEHE, na esreality są demka z pierwszej edycji turnieju, więc trochę przestarzałe.

Gravatar

The_ZiomOle! | 2009-04-21 22:28:20 +0200

Fak..

Demka raz!
:)

Gravatar

Festival | 2009-04-22 11:19:50 +0200

www.youtube.com/view_play_list?p=32A32EECC866FB6C
tu macie "demka" z panna google:)

freak | 2009-04-22 12:45:44 +0200

o grubiutko!

_Vh | 2009-04-23 00:34:42 +0200

Powtórka z ostatniej edycji jak na razie.

Bloodpa1nt | 2009-04-23 00:36:20 +0200

Niektóre wyniki są źle podane, jutro Vh wszystko poprawi :-) ściągać demka i oglądać!

_Vh | 2009-04-23 00:41:42 +0200

thx blood, poprawiłem zamiast odmawiać paciorka, idę nadrobić.

kos | 2009-04-23 12:45:47 +0200

"/finał zostanie rozegrany 24.04 (czwartek) koło godziny 22:00"

a nie 23?:D dziś jest czwartek 23 ;d

_Vh | 2009-04-23 22:31:47 +0200

Mav pięknie spika po angielskiemu!
Fajna dm6!

bu :(

null | 2009-04-24 22:07:41 +0200

Yup. Mav_', thanks for the coverage!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63