qlive.co.cc #2: fooKi zwycięża!
Trwa druga edycja turnieju w QuakeLive qlive.co.cc, organizowanego przez
Festivala, który wraz z
bloodpa1ntem i
CAREEMEMEM przygotował drabinkę dla 64 graczy z całej Europy. W zmaganiach bierze udział wielu czołowych graczy Starego Kontynentu, nie brakuje również Polaków, którzy udowadniają, że należą do czołowych graczy.
bodzo
bloodpa1nt
st0n3
v3vibez
popsPL
szyker
bodzo
mess
[vtm]
W turnieju bierze udział wielu znanych graczy, takich jak
a1r-r41d,
fooKi czy
damiah (legenda Quake’a 2), cieszy natomiast duża liczba mniej znanych graczy, którzy również pokazuję całkiem niezłe umiejętności. Dzięki sprawnej organizacji rozgrywki zbliżają się ku końcowi, najprawdopodobniej dzisiaj poznamy parę finału WB.
Drabinka
Strona turnieju
Zasady
1.
fooKi 
Bodzo 
Blanka 
Weird
Wielki finał
Bodzo [ 1 : 3 ] fooKi
qztourney4 15 : 0 def
qzdm13 2 : 15
*qzdm6 4 : **5
**qztourney7 2 : *10*
dema*
**
Finał WB
Bodzo [ 2 : 1 ] fooKi
qzdm6 16 : 4
qzdm13 4 : 6
*qztourney7 *4 : 3
dema**
**
Finał LB
fooKi [ 2 : 1 ] blanka
qztourney6 4 : 22
qztourney4 18 : 10
qzdm13 5 : 4**
[dema**
](quake.net.pl/?page=download&kat=2&run=det&fid=10728)
Mały finał LB
Blanka [ 2 : 1 ] Weird
qztourney4 12 : 7
qztourney6* 10 : *26**
qzdm13 7 : 6**
[dema**
](quake.net.pl/?page=download&kat=2&run=det&fid=10727l)
Bodzo [ 2 : 0 ] Weird
qztourney4 12 : 11
qzdm6 10 : 9
dema
Półfinał LB
Blanka [ 2 : 1 ] a1r-r41d
qztourney4 7 : 19
qztourney6 18 : 2
qzdm13 5 : 2
dema
**
**Weird [ 2 : 1 ] Dem0n
qztourney6 4 : 9
qztourney4 13 : 7**
qzdm13 **5 : 1
dema**
**
Podziękowania za szczegółowe wyniki należy kierować do
bloodpa1nta.
Finał został rozegrany na prywatnym serwerze, który na specjalną prosbę
bloodpa1nta udostęnił
SyncError (pracownik id Software odpowiedzialny za kontakty z graczami).







_Vh | 2009-04-21 19:40:27 +0200
go, go nasi!
#749498
fe|m4t3k | 2009-04-21 19:45:01 +0200
bodzo 2razy??
#749499
Bloodpa1nt | 2009-04-21 20:08:28 +0200
Więc finał WB zupełnie taki sam jak w pierwszej edycji, z tą różnicą, że fooKi wybiera mapę jako drugi tym razem ;-)
#749501
_Vh | 2009-04-21 21:04:40 +0200
gg bodzo!
#749502
The_ZiomOle! | 2009-04-21 21:43:09 +0200
Dema raz!
edit: sa na esreality.com
#749503
_Vh | 2009-04-21 21:52:29 +0200
HEHE, na esreality są demka z pierwszej edycji turnieju, więc trochę przestarzałe.
#749504
The_ZiomOle! | 2009-04-21 22:28:20 +0200
Fak..
Demka raz!
:)
#749505
Festival | 2009-04-22 11:19:50 +0200
www.youtube.com/view_play_list?p=32A32EECC866FB6C
tu macie "demka" z panna google:)
#749507
freak | 2009-04-22 12:45:44 +0200
o grubiutko!
#749509
_Vh | 2009-04-23 00:34:42 +0200
Powtórka z ostatniej edycji jak na razie.
#749518
Bloodpa1nt | 2009-04-23 00:36:20 +0200
Niektóre wyniki są źle podane, jutro Vh wszystko poprawi :-) ściągać demka i oglądać!
#749519
_Vh | 2009-04-23 00:41:42 +0200
thx blood, poprawiłem zamiast odmawiać paciorka, idę nadrobić.
#749520
kos | 2009-04-23 12:45:47 +0200
"/finał zostanie rozegrany 24.04 (czwartek) koło godziny 22:00"
a nie 23?:D dziś jest czwartek 23 ;d
#749530
_Vh | 2009-04-23 22:31:47 +0200
Mav pięknie spika po angielskiemu!
Fajna dm6!
bu :(
#749543
null | 2009-04-24 22:07:41 +0200
Yup. Mav_', thanks for the coverage!
#749555
Zaloguj się by dodać komentarz.