ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Rozz | 2003-03-28 17:23:14 +0100

Pozwole sobie na mala uszczypliwosc. Uzywacie w swoich filmach przewaznie jezyka angielskiego. OK, ale niemal w kazdym filmie robicie pelno ortow ktore mnie i ludzi znajacych angielski strasznie raza i obnizaja autorytet filmu, zwlaszcza jesli trafil za granice. Rekord pobil Power of speed - lapalem sie tam za glowe - co drugi napis cos przekrecone. I ten film reprezentowal nas za granica! Dalej, noxisy napisaly "Think you are addict" - film taki pro niby, a poprawnie sklecic nie idzie. Albo an addict albo addicted. Tu to samo - "In assocination". A moze mialo byc "in assasination"? :)
Czemu nie sprawdzicie piec razy jak co sie pisze zanim wrzucicie to do filmu? A jak nie to po co po angielsku w ogole robic.

nxs.rush | 2003-03-28 17:51:29 +0100

pytalismy sie goscia, ktory ma first certificate i powiedzial ze moze byc "addict" a nie "an addict" :] forma potoczna dopuczszalna... :) chociaz nie wiem, ja nie jestem specem moglismy napisac addicted :P ale chyba to slowko tak bardzo nie popsulo filmu, skoro na zagranicznych serwisach jeszcze nikt nam tego nie wypomnial :] (esreality i own-age)

Gravatar

R4VeN | 2003-03-28 19:36:06 +0100

fakt, power of speed pod tym względem był historyczna porażka :(, ale co tu się dziwic - jakość nauczania w polskich szkołach jest mniej więcej równa jakości usług świadczonych przez tepse, wiec ogólnie norma :P

eng | 2003-03-28 19:43:00 +0100

no coz moze czas pomyslec o filmie z polskimi napisami i z podkladem np Krzysia Krawczyka :ASD

5l3py | 2003-03-28 20:42:55 +0100

jupi :D wreszcie bede mogl go dossac :P

BobeK | 2003-03-28 21:01:12 +0100

Suck me, suck you. Suck me, suck you. Suck me, suck you.(...)

kaboom | 2003-03-28 21:11:09 +0100

fajnie bobek :P
a tak 5l3py ssij, ssij :P
wreszcie na orgu, moze wreszcie obejrzy go wieksza ilośc niż 10 osób :)

SAI4H | 2003-03-28 21:17:33 +0100

Hmmm, pomyslcie kto Wam miejsce na ORGu wykminil. ;]

Zell | 2003-03-28 22:20:10 +0100

sajek jestes boski jak enrique :P

nita | 2003-03-28 23:08:56 +0100

heh co macie do bledow robionych przez polskich graczy ? :> na zachodzie nie wiedza gdzie polska a my piszemy w ich jezykach, moze nie poprawnie ale sie staramy wiec idzcie na wenezuelskie seriale bo fajne dupy maja :>

pluto | 2003-03-29 01:09:42 +0100

ad filmu: pelna monotonia - ani wizja, ani fonia.

obni | 2003-03-29 08:52:15 +0100

jaką ten film ma miec koncowke ?;[ mam tylko dźwiek :/

nsx | 2003-03-29 09:34:03 +0100

kodeki... (...)

obni | 2003-03-29 09:43:09 +0100

daj tu link do jakiegos :[

mam tego DivXPro502Bundle i dshowpack

SL4VE | 2003-03-29 10:47:32 +0100

jeżeli przycina Ci sie po paru sekundach to potrzebujesz DivX'a 5.03.

Co do koncowki to nie mam pojecia, bo nie wytrzymałem do końca.
Po raz pierwszy od dluzszego czasu nie obejrzalem sciagnietego filmu do konca. Na poczatku mowilem, ze pewnie sie rozkreci, ale potem dalem sobie spokoj.
Niech mi ktos napisze o co chodzilo w tym filmie.
O fragi? Ładnie zrobiony film? He? Bo ja nie wiem :o

SL4VE | 2003-03-29 10:49:11 +0100

www.divx.com bodajze tam poszukaj.

Zell | 2003-03-29 11:38:40 +0100

najwiekszym lolem to sie okazaly te flaki itp
to byl bzdet na maxa

SL4VE | 2003-03-29 11:41:24 +0100

ja nadal nie rozumiem ;P.

MaxDamage | 2003-03-29 11:42:37 +0100

Ja niestety tez 1 raz sciagnalem 200mb i po 15min zaczalem natretnie przewijac bo nic sie nei zmienialo , a wiekoszosc akcji nie byla ponadprzecietna...

5l3py | 2003-03-29 11:42:49 +0100

nie sciagajcie :/

*MR.GOD* | 2003-03-29 12:10:06 +0100

heh pamietam kiedys z q5 gralem spara na promode dostawali i wyjebali mnie i kumpla z serva ...... sad......

SL4VE | 2003-03-29 12:37:10 +0100

bez obrazy chłopaki, ale większość nawet przeciętna nie była :(

5l3py | 2003-03-29 13:03:34 +0100

slave wiem:/ tak to jest gdy demka dostanie ktos kto nigdy nie gral w necie ... mathev wybral za duzo akcji tych ktore jemu sie podobaly a nie te ktore mial wyciac :[[[ juz powiedzialem. nie sciagajcie ! :D

SAI4H | 2003-03-29 13:16:17 +0100

Zaryzykuje. :/ Chociaz sobie popatrze jak Mortek fraguje. :P

move | 2003-03-29 13:32:16 +0100

Nie podoba mi sie z 2 wzgledow - rozczulanie nad najzwyklejszymi fragami, w ktorych zadnego piekna nie widze oraz drugi - zbyt dlugie i czeste "jezdzenie kamera" po trupach? nie wiem nawet co to mialo dokladnie byc i znaczyc :). Efekty pod koniec z fotka wstawiona na tle areny - dobry pomysl. Ale ogolnie film zaliczylbym do przeciętniaków, chociaz napewno kosztowal on duzo wysilku i pracy. Mimo wszystko GJ.
PS: ale nad angielskim popracujcie koniecznie :)

SL4VE | 2003-03-29 14:53:59 +0100

5l3py... jest na takie coś recepta, wysyłając mu demka piszecie czas i krótki opis akcji jaka ma być na filmiku, wyklucza to wszelkie pomyłki.

nsx | 2003-03-29 17:14:21 +0100

slv nie chce nic mowic ale twoj film nie wydawal mi sie o niebo lepszy...

5l3py | 2003-03-29 18:01:03 +0100

slave albo wyslac demka do osoby ktora ma mozg =p

SL4VE | 2003-03-29 19:14:51 +0100

tranc3... moze nie o niebo, ale był lepszy. =)
Wiem, że to brzmi jak gadanie zapatrzonego w siebie dupka :P, ale tak mi sie przynajmniej wydaje. 5l3py sam przecież potwierdził, że wysłał demka nie tej osobie co trzeba :D, a co do samego wykonania to ta czesc avika którą widziałem była kiepska, może końcówka była fajniejsza, tego nie wiem.

kaboom | 2003-03-29 21:52:00 +0100

chłopaki nie kłóccie się...fragi chujowe, ale warto obejrzeć dla interka i outerka

SL4VE | 2003-03-30 10:35:52 +0200

5l3py dziwi mnie tylko ze pozwoliliscie wydac avik ktory WAM sie nie podoba =[.

Gravatar

StaryOrgowicz_622 | 2003-03-31 13:52:21 +0200

Yo, witam. Widzę, że tu ostra krytyka mojego filmu ma miejsce. Cóz, jak zaznaczyłem wcześniej, filmów fragowych robić NIE UMIEM i mam nauczkę, aby nie brać się za to, czego nie lubię. Z drugiej strony mortek podrzucił mi 78 demek i moowi "rób qs movie, masz tu zajebiste akcje, tylko szybko, bo się ludzie niecierpliwią." :D. i wyszło co wyszło. Co nagle to pod iable :).
Muszę w tym momencie stanąć w obronie mojego dzieła. Otóż Quad Squad The Movie NIE JEST I NIE MIAŁ BYĆ wypełniony jakimiś "nadzwyczajnymi" fragami. Miałem na celu jedynie zaprezentowanie ot tak klanu. Nie znajdziecie tam cudownych cudów, bo chciałem pokazać zwykły dzionek z życia klanu, to jak ludzie grają na co dzień. I sytuacje fajne(fragi mortego), i zabawne (osławione pięć rakiet lockiego), i drastycznie wręcz głupie(sami wiecie :)). Chciałem pobawić się tym, "porozwodzić się nad zwykłymi fragami". Bez cenzury, tylko to jak nasza gra po sieci wyglądała ogólnie, naprawdę, a nie jakiś wybór najpiękniejszych fragów pod słońcem. A tu 5lepy od razu bulwers i apel o nieściąganie (wstydzisz się swojej gry człeku ? :PPP).Widzę, że moja próba wyłamania się z monotonnego kręgu kolejnych, tak podobnych do siebie fragmoviesów spotkała się z ostra krytyką, już widzę widzów ze śliną na wargach sćiagających QSTM w nadziei, że zobaczą rzeczy niemożliwe, a tu, o zgrozo, zwykłe fragi!!! Jak tak można!!! Oburzenie jak cholera, toż to bluźnierstwo!!!
Co do pomyłki w napisach początkowych...hehe myślałem że nikt nie zauważy jednej literki więcej [associ(n)ation], ale dzięki Rozzowi spojrzałem na sparwę zupełnie inaczej i palę się ze wstydu :) Pomyśleć, że może zobaczy to ktoś za granicą...:)
Co do outra...cóż nazwanie go bzdetem uraziło mnie jak sam skurwys...przepraszam, kultura. Cóż, myslałem, że taka odskocznia wywoła raczej ciepłe i pozytywne komentarze, a tu wrzuty pokroju "bzdet", "ale lol" itd. Jakże się zawiodłem :((((. Czasem człowiek musi zrozumieć, że istnieje zasadnicza różnica pomiedzy 'artifex' a 'faber'. I naprawdę z przyjemnością przyjmuję krytykę co do fragów (rozumiem, że spodziewaliście się zupełnie czego innego...przepraszam), ale od outra wara. Myślę, że są jeszcze tacy ludzie, którzy uważają, że lepiej jest być dobrym artystą niż najlepszym ze wszystkich rzemieślnikiem.

5l3py | 2003-03-31 15:11:41 +0200

nie wiem czy to ktos jeszcze czyta bo news troche stary ;) ale skomentuje jeszcze twoj komentarz :P
swojej gry sie nie wstydze, ale wstydze sie fragmentow ktore wybrales, bo gorszych akcji nie mogles wziasc, i ktos moze myslec ze tak gram non stop i ze to byly moje THE BEST AKCJE OF LIFE.

Gravatar

StaryOrgowicz_622 | 2003-03-31 18:22:28 +0200

Heh, no cóz, nie zaszkodziło spróbować. Raz jeszcze przepraszam, 5lepy, coz moge powiedzieć. W następnym filmie akcje będzie ciął morte, on wie co dobre a co złe i naród dostanie to czego chce (:P), a ja się zajmę tylko interkiem i outerkiem :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63