Quad Squad The Movie
nie, 09 marzec 2003 19:59:25 | Autor: Zell | Quake 3 Arena
Info by MatheV:
"*W końcu, po wielu trudach z moim rzęchem, który dość często odmawiał posłuszeństwa (miałem problemy z kartą grafiki i wiatraczkiem do procesora, po za tym spaliła mi się karta dźwiękowa) skończyłem w końcu klanowy filmik QS. No cóż, nie owijajmy w bawełnę, filmów fragowych to ja robić nie umiem za bardzo, ale cóż. Jakość też jest parszywa, ale miałem na względzie dobro ściagających. W końcu film trwa 25 minut, a zajmuje nieco ponad 200 mega...Najbardziej interesują mnie opinie na temat outra, końcowej, 6-minutowej sekwnencji. Wszystko tam jest moim dziełem, wszystko dzięki modowi The Dark Conjunction, który to umożliwił mi wiele rzeczy, których nie oferował czysty Quake. Ogladaliście może broken NIN? Nie? To bardzo dobrze, nie oglądajcie. Zawsze chciałem zrobić własną interpretację Gave Up, i własnie ta pod koniec Quad Squad The Movie jest. No nic to, czekam na opinie.
MatheV
P.S. Nie pytajcie, co to jest kmov. Tak kataloguje kolejne filmiki (QSTM jest trzeci, stąd kmov three) a sam skrót jest takim moim osobistym żarcikiem.
muzyka:
Static X - Bien Venidos
Static X - Get To The Gone
Orgy - Blue Monday
Marilyn Manson - The Fight Song
Theatre Of Tragedy - Image
Nine Inch Nails - Gave Up
Nine Inch Nails - Wish
& Requiem For A Dream (ST)*"
Film do pobrania jest tu. Niestety jest na nim ograniczenie do 15 userów. Życze miłego oglądania!





nsx | 2003-03-09 20:01:08 +0100
ftp nie jest zbyt solidny, lepiej niech ktos wrzuci na org-a na "pewien" czas
#636328
sacret. | 2003-03-09 20:13:28 +0100
190kb/s... nie jest zle, chociaz z orga potrafi leciec i 350 :)
#636332
nsx | 2003-03-09 20:27:00 +0100
wez, idz stad dziecko :D
#636334
pogo | 2003-03-09 20:28:00 +0100
hyh lol u mnie tylko 10kb a z orga po 100 :( heh chyba nawet jestem na tym filmie z jkimis cienkimi akcjami ktorych nie pamietam musze to zobaczyc :))))
#636335
5l3py | 2003-03-09 20:38:11 +0100
sacret :o ja mam w porywach do 5kb/s :D sciagne za 3 dni =Q
#636338
Razor | 2003-03-09 20:55:49 +0100
sciagac nie marudzic:P hehe :)
#636340
morteK | 2003-03-09 20:58:07 +0100
p4 a no zalapales sie :p tak jak mathev napisal... na robieniu fragmovie zbytnio sie nie znai w filmiku znalazly sie dobre akcje jak i troche slabshe. co chodzi o twoje to sa calkiem git wiec mysle ze nie bedziesh zly ;D na q5 the mov 2 ja bede wycinal akcje a mathev tylko zrobi intro i outro i bedzie cacy :) wh mnie filmik ma klimat i jest warty zobaczenia :) i jeszcze taka mala prosba do redakcji orga... jak dalo by sie zrobic to wsadzcie ten film na orga bo z tamtego serwera transfer kiepski i ograniczenie do 15 useroof :/ z gory thx :)
#636342
nsx | 2003-03-09 21:19:23 +0100
taaaaaa. prosiiiiimyyyy :D
#636344
SL4VE | 2003-03-09 21:36:49 +0100
ja sie musze wziaść i w końcu dokończyć moj nowy :>
#636347
heta | 2003-03-09 21:52:13 +0100
oj to wam slabo sciaga mi rznie po 6 mb/s =D lol ?: P
#636348
nsx | 2003-03-09 22:11:20 +0100
wez koles nie dołuj :D
#636351
Zell | 2003-03-09 22:37:41 +0100
server z filmem jest down do jutra :/ ktos ataka na apacha robil...trza latki nowe wgrac:P
#636352
pogo | 2003-03-09 22:59:37 +0100
fuck nie da sie sciagnac btw wrzucic go na orga to dobry pomysl chociaz tymczasowo zeby mozna bylo szybko zassac :P
#636360
Zell | 2003-03-09 23:34:55 +0100
nie mozna na orga
#636365
morteK | 2003-03-10 06:12:17 +0100
czemu nie mozna ?? :/
#636387
morteK | 2003-03-10 06:19:53 +0100
chyba nikt nie zdazyl sciagnac :(
#636388
kaboom | 2003-03-10 09:24:20 +0100
no to niech ktoś z redakcji da adresa domowego komuś z q5 na gg (może być mnie), to sie wyśle na płytce CD
#636407
AureL | 2003-03-10 12:32:53 +0100
Mi sie podpbal film, fajny klimat, pozdro Morte i Lock
#636421
pogo | 2003-03-10 14:16:25 +0100
a mi sie dopiero mozolnie sciaga :(((((((((
#636437
pogo | 2003-03-10 15:55:44 +0100
q r w a lol mam 60% i ktos wyjebal plik z serwera :( no to sie naogladalem czemu nie ma tego filmu na orgu? chociaz w tymczasowych ? :)
#636448
Zell | 2003-03-10 17:01:45 +0100
bo nie pozwalaja, a pliku nie bedzie bo server pada :(
#636453
nsx | 2003-03-10 17:17:09 +0100
ja sciagnelem :D z ranca, mialem transfer 70kb/s :D
#636454
nsx | 2003-03-10 17:18:13 +0100
i moge powiedziec! zajebioza
#636455
morteK | 2003-03-10 17:23:09 +0100
wlasnie nie wiem dlaczego nie chca dac tego filmu na orga jak inne daja bez problemu :/ ehhhhh no szkoda, czyjas praca poszla na marne i po co bylo nagrywac demka, siedziec i sie meczyc przy wycinaniu, montazu ahhhh.... jush nie mam sily :( przeprasham wszystkich ktorzy chcieli zobaczyc ten film a nie zobaczyli :(
#636457
5l3py | 2003-03-10 19:10:57 +0100
wyslij mi na cd :
#636465
pogo | 2003-03-10 21:31:16 +0100
czyli co juz z tametej lokalizacji nie mozna bedzie sciagnac? :(
#636473
morteK | 2003-03-11 07:14:21 +0100
zagadaj do z3ll'a on Ci da pojedynczego linka zeby znoof serwer nie padl i bedziesh sam sciagal film gg-1002429 a ja poszukam jakiegos innego serwisu bo tutaj jakies problemy maja :/
#636483
Zaloguj się by dodać komentarz.