Quake 3 Nations Cup IX
nie, 25 grudzień 2005 20:13:44 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena

Rok, który dobiega właśnie końca, z całą pewnością można uznać za koniec pewnej epoki. Wydanie Quake'a 4, który okazał się katem swojego starszego brata, sprawiło, że obraz sceny zmienił się diametralnie. Mimo to jest spora grupa ludzi, którzy jeszcze przez długi czas pozostaną przy trzeciej części wstrząsu. I to właśnie do tych osób skierowany jest ten news.
Jak wiadomo, poprzedni NationsCup był dla nas szczególnie emocjonujący. Wszystko za sprawą Reprezentacji Polski, która to dotarła niemal na sam szczyt. Nic jednak nie zapowiada, byśmy w tym roku mogli przeżywać podobne emocje. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest ilość drużyn, które do tej pory wyraziły chęć udziału w rozgrywkach. Wspomniana liczba wprawia w osłupienie, gdyż wynosi trzy.
Hiszpania,
Szwecja i
Słowacja, tylko te ekipy można odnaleźć wśród aktualnie zapisanych na stronie ClanBase. Mimo tak niskiej frekwencji (która może ulec zmianie, gdyż do końca zapisów pozostało jeszcze kilka dni), dobrze byłoby, gdyby nasza reprezentacja znalazła się w gronie zapisanych. Z całą pewnością pozytywnie wpłynęłoby to na obraz naszej sceny, kto wie, może złapałaby drugi oddech.
W czym więc problem? Ano w tym, że wystawienie drużyny, w której najlepszy gracz reprezentowałby powiedzmy mój poziom, mija się z celem. Dlatego w imieniu
lecha, który prawdopodobnie obejmie funkcję kapitana naszej drużyny, zwracam się z prośbą do dobrych graczy, by zadeklarowali chęć gry. Najlepiej by uczynili to w komentarzach pod niniejszym newsem lub pod informacją, która ukazała się na serwisie esports.pl. Może wydawać się to dziwne, jednak znacznie ułatwi kapitanowi jego pracę. Skład będzie zapewne zupełnie inny niż w zeszłym roku, co samo w sobie jest dobre, gdyż wniesie wiele świeżości do drużyny. Jednocześnie szansę otrzymają nowi gracze, którzy z uwagi na wyrobioną markę i poziom poprzednich reprezentantów, nie mieli szans na grę. A utalentowanych graczy na naszej scenie z pewnością nie brakuje. Zapisy kończą się 28 grudnia, nie ma zatem czasu do stracenia.





[M]aniek | 2005-12-25 20:20:20 +0100
Jednak znowu cos napisalem ;p
#731025
RauL | 2005-12-25 20:32:53 +0100
i dobrze, pisz, pisz, bo powoli moze nie miec kto pisac o Q3, ja juz raczej pisac bede jedynie o Q4 i jakis tam pierdolach ;] hf
#731026
Panplayer1 | 2005-12-25 21:24:39 +0100
przynajmniej wszyscy zdobędą jakis medal
#731027
aimowy | 2005-12-25 21:56:32 +0100
Grajcie! ;p
#731028
Mani | 2005-12-25 21:56:58 +0100
super, wypas, yeyeey, cool
#731029
p0nchek | 2005-12-25 22:32:21 +0100
fajny pic do newsa :)
#731030
voodoo|norad | 2005-12-26 00:57:58 +0100
Hehe to widze, że mój wcześniejszy news apelacyjny nie wniósł za wiele ;P
#731032
RauL | 2005-12-26 02:19:17 +0100
Ja to troche jestem przeciwny zglaszaniu TP do NC. Czolowi gracze nie beda grac, wystawina zostanie daleka rezerwa, nie wyobrazam sobie, aby lecho byl jednoczesnie kapitanem TP Q3 i Q4. Kapitan musi byc takze aktywnym graczem, ktory ciagnie za soba cala druzyne jak na wojnie, podnosi jej morale, umie grac, aktywny na scenie itp. (czesciowo (c) Scooby) : D
#731033
p0gr0m | 2005-12-26 03:38:11 +0100
siema zglaszam sie do reprezentacji 1667573 p0gr0m q4 to shit ,chyba raczej nie musze sie tu prezentowac bo kazdy mnie zna, wie jak gram a raczej gralem ale dla mnie to jest kwestia powrocenia do formy w przeciagu tygodnia , nielubie niedomowien wiec zadeklaruje sie tu tylko raz albo mam grac albo nie,, niegralem kupe czasu ale mam ochote pograc jak cos to moge sciagnac dobry sklad nara a tak w sumie to chce mi sie rzygac jak piszecei ze w tamtych nc poszlo nam dobrze samo w/o byly i mecze gdzie nikt juz niegral w q3, za moich czasow jeszcze w reprezentacji to byly dopiero mecze gdy q3 zylo pelna geba a nie jakies w/o czekam na odpowiedz
#731037
[M]aniek | 2005-12-26 08:39:03 +0100
Coz wystarczy popatrzec na drabinke poprzedniego NC, by zobaczyc ze fart nam sprzyjal ;D Po jednej stronie dobre druzyny, ktore same sie eliminuja, a po drugiej "nieco" slabsze i my :D
#731039
tęczowa.zemsta | 2005-12-26 09:59:13 +0100
hot four: uksz, eekz, azg, equ
do q4 to sam wiesz najlepiej lechu ;p
#731041
gr. | 2005-12-26 10:06:17 +0100
smieszny obrazek -.-
#731042
Pawuj | 2005-12-26 10:45:29 +0100
lotnik nadawal by sie do TP :D
#731046
kaboom | 2005-12-26 10:57:53 +0100
eekz za dużo graczy z dinhz :) 2 z jednego klanu może tylko
a co do aktywności - lecho za czasów ostatniego nationscupa nie był wogóle aktywny ze względy na super łacze i jakoś dał rade
#731047
szłem | 2005-12-26 11:05:21 +0100
no jeśli pogrom by powrocil do tego co bylo chociazby "wczesniej" to czemu nie ?
i pawuj racja. lotnik tez by sie znalazl. tyle co on siedzi w qwaku to nie ma szans zebysmy nie wygrali tego NC :d
@ esp.pl jezeli nie złapiecie tych najlepszych z synth uvm czy hoolsow to moge być chetny
#731048
forest | 2005-12-26 11:14:01 +0100
dziekuje [M]aniek - good job ;)
#731049
tęczowa.zemsta | 2005-12-26 11:14:48 +0100
kabum: eekz z pentagramu, equ z fearfactory, uksz lodzitech, a azg z PPP/Dinhz :D
#731050
Pawuj | 2005-12-26 11:37:56 +0100
Ja tez jestem chetny hehe :D
#731052
lidek | 2005-12-26 12:31:51 +0100
W tej edycji jest szansa na 3 walkowery i mistrzostwo jak w morde strzelil :D
#731060
PeterSchiff | 2005-12-26 12:48:42 +0100
hmm moze boty zagraja za nas?:) jak cos to ja moge pograc ;p (i tak mnie nikt nie wezmie wiec co mi szkodzi:P)
#731061
Coubse | 2005-12-26 13:50:49 +0100
okej sorry
#731063
Ze4loT | 2005-12-26 15:47:30 +0100
Ja bym zabił za to co jest właśnie pod moim komentem... O.o
Kolego, właź na board i jest tam wsio opisane i nie truj nam tutaj d*py bo tu ważne sprawy, a nie zielone demo q4!!! lepiej żeby jakiś miły admin albo mod wywalił moj i twoj comment bo jak wejdą tu mniej mili admini to może dojść do rozlewu krwi...
#731067
tęczowa.zemsta | 2005-12-26 18:08:34 +0100
r_renderer ARB i czytaj forum nubie
#731073
THRAWN | 2005-12-26 18:26:33 +0100
jin zapisuj sie dziwko ^^
btw. 3mam kciukasy ze to wypali i bedzie ładne wydowisko :)
zachecam czołowych graczy z czolowych klanow do zapisywania sie ! ;-]
** Masonito **- wpisz komende - r_rander "arb" - (jakos tak bo jestem u starych i nie mam tu q4;] ja k co wpisz r_r[TAB])
#731074
sYnth|baal | 2005-12-26 19:24:18 +0100
Mam nadzieje ze sie nie zapiszemy do tego NC
#731043
sYnth|Bubu | 2005-12-26 19:57:13 +0100
NC matole NC : ))
#731044
GaD | 2005-12-26 22:38:27 +0100
eekz te twoje hot four sie nadaje na paraolimpiade, a nie do NC ;x
#731064
ramm | 2005-12-26 23:19:55 +0100
grajmy boze, nawet 3 składem ale grajmy... wiekszosc z was tylko marzy by zagrac przeciwko szwedom w 4 skladzie wiec cichac :D i czekac na powolanie od selekcjornera :D DDD
#731065
cin | 2005-12-26 23:26:21 +0100
selekcjonera ? :D...kto ma telefon do Janasa ? :P
#731076
forest | 2005-12-26 23:28:24 +0100
0-700-71830
hint: znacie ta sztuczke z kalkulatorem? :)
#731077
bordo. | 2005-12-26 23:54:42 +0100
no no da sie jeszcze spokojnie wystawic dobry sklad ;) lotnik jest w dobrej formie i w ogole jeszcze sporo graczy ;q
#731078
tęczowa.zemsta | 2005-12-27 00:04:47 +0100
gadu, ja tylko zglaszam ludzi
#731079
666|lotnik | 2005-12-27 00:05:02 +0100
heheh jak cos to ja moge ;p
#731080
GaD | 2005-12-27 02:07:52 +0100
eekzu ja sobie tylko zartuje :s
#731083
lecho | 2005-12-27 04:33:11 +0100
ok, decyzja moja i stinga jest nastepujaca: gramy :)
#731084
aimowy | 2005-12-27 08:58:51 +0100
Yeeeah :D
#731085
ramm | 2005-12-27 09:19:40 +0100
hahah :D dobra leszek zarządzil :D zgłaszajcie sie pucybuty! :D
#731087
Pawuj | 2005-12-27 10:12:10 +0100
No to co... ja tez jestem w dobrej formie, zglaszam sie łaa ;D
#731088
szłem | 2005-12-27 10:14:04 +0100
spoko, znaczy ze GRAMy
#731089
sYnth|Bubu | 2005-12-27 11:56:56 +0100
No poki co to ’nie gracie’ tylko reprezentacja zostala zgloszona : ) Zobaczymy czy admini CB zdecyduja sie wogole rozpoczac turniej dla 4 (?) teamow.
EDIT: o juz 5 : )
#731094
d4widoV | 2005-12-27 13:37:06 +0100
no, dobra, wpisywac mnie na liste jako numer 1 ! :D kopanie szwedow po ich brzydkich dupskach to moja specjalizacja ;DDD
#731097
fredi | 2005-12-27 14:38:58 +0100
bubu mysle ze zrobia, moze nie bedzie to jakis super ekstra goracy turniej. Bardziej turniej ku chwale wstrząsu trzeciego, na jego godne odejscie ;D
#731099
cocaine | 2005-12-27 16:04:37 +0100
lotnik ty nie mozesz grac jako rep. polski w nc, bo zaraz spie_rdolisz do szwedów albo czegos innego :F
#731100
Pionier | 2005-12-27 23:44:32 +0100
jesli jeszcze nie jest za pozno to ja tez jestem gotowy i chetny aby reprezentowac barwy naszego kraju :>
moje gg 1529499
dodam ze poza granicami kraju dysponuje bialym pingiem :P
#731103
MisieX | 2005-12-28 17:25:46 +0100
Mam nowego kompa, własnie kupiłem sobie q4, chetnia zagram w tej, albo tamtej, albo obu reprezentacjach :) Łącze mam b.dobre, więc nie powinno być wiekszych problemów na serwerach zagranicznych. Moje gg - 2469986. Chętnie zagram nawet jako podawacz ręczników, czy tez konsultant do spraw public-relations :P
#731132
Zaloguj się by dodać komentarz.