ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Quake 3 Nations Cup IX

nie, 25 grudzień 2005 20:13:44 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena


Rok, który dobiega właśnie końca, z całą pewnością można uznać za koniec pewnej epoki. Wydanie Quake'a 4, który okazał się katem swojego starszego brata, sprawiło, że obraz sceny zmienił się diametralnie. Mimo to jest spora grupa ludzi, którzy jeszcze przez długi czas pozostaną przy trzeciej części wstrząsu. I to właśnie do tych osób skierowany jest ten news.

Jak wiadomo, poprzedni NationsCup był dla nas szczególnie emocjonujący. Wszystko za sprawą Reprezentacji Polski, która to dotarła niemal na sam szczyt. Nic jednak nie zapowiada, byśmy w tym roku mogli przeżywać podobne emocje. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest ilość drużyn, które do tej pory wyraziły chęć udziału w rozgrywkach. Wspomniana liczba wprawia w osłupienie, gdyż wynosi trzy. Hiszpania, Szwecja i Słowacja, tylko te ekipy można odnaleźć wśród aktualnie zapisanych na stronie ClanBase. Mimo tak niskiej frekwencji (która może ulec zmianie, gdyż do końca zapisów pozostało jeszcze kilka dni), dobrze byłoby, gdyby nasza reprezentacja znalazła się w gronie zapisanych. Z całą pewnością pozytywnie wpłynęłoby to na obraz naszej sceny, kto wie, może złapałaby drugi oddech.

W czym więc problem? Ano w tym, że wystawienie drużyny, w której najlepszy gracz reprezentowałby powiedzmy mój poziom, mija się z celem. Dlatego w imieniu lecha, który prawdopodobnie obejmie funkcję kapitana naszej drużyny, zwracam się z prośbą do dobrych graczy, by zadeklarowali chęć gry. Najlepiej by uczynili to w komentarzach pod niniejszym newsem lub pod informacją, która ukazała się na serwisie esports.pl. Może wydawać się to dziwne, jednak znacznie ułatwi kapitanowi jego pracę. Skład będzie zapewne zupełnie inny niż w zeszłym roku, co samo w sobie jest dobre, gdyż wniesie wiele świeżości do drużyny. Jednocześnie szansę otrzymają nowi gracze, którzy z uwagi na wyrobioną markę i poziom poprzednich reprezentantów, nie mieli szans na grę. A utalentowanych graczy na naszej scenie z pewnością nie brakuje. Zapisy kończą się 28 grudnia, nie ma zatem czasu do stracenia.

[M]aniek | 2005-12-25 20:20:20 +0100

Jednak znowu cos napisalem ;p

RauL | 2005-12-25 20:32:53 +0100

i dobrze, pisz, pisz, bo powoli moze nie miec kto pisac o Q3, ja juz raczej pisac bede jedynie o Q4 i jakis tam pierdolach ;] hf

Panplayer1 | 2005-12-25 21:24:39 +0100

przynajmniej wszyscy zdobędą jakis medal

aimowy | 2005-12-25 21:56:32 +0100

Grajcie! ;p

Gravatar

Mani | 2005-12-25 21:56:58 +0100

super, wypas, yeyeey, cool

p0nchek | 2005-12-25 22:32:21 +0100

fajny pic do newsa :)

voodoo|norad | 2005-12-26 00:57:58 +0100

Hehe to widze, że mój wcześniejszy news apelacyjny nie wniósł za wiele ;P

RauL | 2005-12-26 02:19:17 +0100

Ja to troche jestem przeciwny zglaszaniu TP do NC. Czolowi gracze nie beda grac, wystawina zostanie daleka rezerwa, nie wyobrazam sobie, aby lecho byl jednoczesnie kapitanem TP Q3 i Q4. Kapitan musi byc takze aktywnym graczem, ktory ciagnie za soba cala druzyne jak na wojnie, podnosi jej morale, umie grac, aktywny na scenie itp. (czesciowo (c) Scooby) : D

p0gr0m | 2005-12-26 03:38:11 +0100

siema zglaszam sie do reprezentacji 1667573 p0gr0m q4 to shit ,chyba raczej nie musze sie tu prezentowac bo kazdy mnie zna, wie jak gram a raczej gralem ale dla mnie to jest kwestia powrocenia do formy w przeciagu tygodnia , nielubie niedomowien wiec zadeklaruje sie tu tylko raz albo mam grac albo nie,, niegralem kupe czasu ale mam ochote pograc jak cos to moge sciagnac dobry sklad nara a tak w sumie to chce mi sie rzygac jak piszecei ze w tamtych nc poszlo nam dobrze samo w/o byly i mecze gdzie nikt juz niegral w q3, za moich czasow jeszcze w reprezentacji to byly dopiero mecze gdy q3 zylo pelna geba a nie jakies w/o czekam na odpowiedz

[M]aniek | 2005-12-26 08:39:03 +0100

Coz wystarczy popatrzec na drabinke poprzedniego NC, by zobaczyc ze fart nam sprzyjal ;D Po jednej stronie dobre druzyny, ktore same sie eliminuja, a po drugiej "nieco" slabsze i my :D

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-12-26 09:59:13 +0100

hot four: uksz, eekz, azg, equ

do q4 to sam wiesz najlepiej lechu ;p

gr. | 2005-12-26 10:06:17 +0100

smieszny obrazek -.-

Pawuj | 2005-12-26 10:45:29 +0100

lotnik nadawal by sie do TP :D

kaboom | 2005-12-26 10:57:53 +0100

eekz za dużo graczy z dinhz :) 2 z jednego klanu może tylko

a co do aktywności - lecho za czasów ostatniego nationscupa nie był wogóle aktywny ze względy na super łacze i jakoś dał rade

szłem | 2005-12-26 11:05:21 +0100

no jeśli pogrom by powrocil do tego co bylo chociazby "wczesniej" to czemu nie ?

i pawuj racja. lotnik tez by sie znalazl. tyle co on siedzi w qwaku to nie ma szans zebysmy nie wygrali tego NC :d

@ esp.pl jezeli nie złapiecie tych najlepszych z synth uvm czy hoolsow to moge być chetny

forest | 2005-12-26 11:14:01 +0100

dziekuje [M]aniek - good job ;)

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-12-26 11:14:48 +0100

kabum: eekz z pentagramu, equ z fearfactory, uksz lodzitech, a azg z PPP/Dinhz :D

Pawuj | 2005-12-26 11:37:56 +0100

Ja tez jestem chetny hehe :D

lidek | 2005-12-26 12:31:51 +0100

W tej edycji jest szansa na 3 walkowery i mistrzostwo jak w morde strzelil :D

PeterSchiff | 2005-12-26 12:48:42 +0100

hmm moze boty zagraja za nas?:) jak cos to ja moge pograc ;p (i tak mnie nikt nie wezmie wiec co mi szkodzi:P)

Gravatar

Coubse | 2005-12-26 13:50:49 +0100

okej sorry

Ze4loT | 2005-12-26 15:47:30 +0100

Ja bym zabił za to co jest właśnie pod moim komentem... O.o
Kolego, właź na board i jest tam wsio opisane i nie truj nam tutaj d*py bo tu ważne sprawy, a nie zielone demo q4!!! lepiej żeby jakiś miły admin albo mod wywalił moj i twoj comment bo jak wejdą tu mniej mili admini to może dojść do rozlewu krwi...

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-12-26 18:08:34 +0100

r_renderer ARB i czytaj forum nubie

THRAWN | 2005-12-26 18:26:33 +0100

jin zapisuj sie dziwko ^^

btw. 3mam kciukasy ze to wypali i bedzie ładne wydowisko :)
zachecam czołowych graczy z czolowych klanow do zapisywania sie ! ;-]

** Masonito **- wpisz komende - r_rander "arb" - (jakos tak bo jestem u starych i nie mam tu q4;] ja k co wpisz r_r[TAB])

sYnth|baal | 2005-12-26 19:24:18 +0100

Mam nadzieje ze sie nie zapiszemy do tego NC

sYnth|Bubu | 2005-12-26 19:57:13 +0100

NC matole NC : ))

GaD | 2005-12-26 22:38:27 +0100

eekz te twoje hot four sie nadaje na paraolimpiade, a nie do NC ;x

ramm | 2005-12-26 23:19:55 +0100

grajmy boze, nawet 3 składem ale grajmy... wiekszosc z was tylko marzy by zagrac przeciwko szwedom w 4 skladzie wiec cichac :D i czekac na powolanie od selekcjornera :D DDD

Gravatar

cin | 2005-12-26 23:26:21 +0100

selekcjonera ? :D...kto ma telefon do Janasa ? :P

forest | 2005-12-26 23:28:24 +0100

0-700-71830

hint: znacie ta sztuczke z kalkulatorem? :)

Gravatar

bordo. | 2005-12-26 23:54:42 +0100

no no da sie jeszcze spokojnie wystawic dobry sklad ;) lotnik jest w dobrej formie i w ogole jeszcze sporo graczy ;q

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-12-27 00:04:47 +0100

gadu, ja tylko zglaszam ludzi

Gravatar

666|lotnik | 2005-12-27 00:05:02 +0100

heheh jak cos to ja moge ;p

GaD | 2005-12-27 02:07:52 +0100

eekzu ja sobie tylko zartuje :s

lecho | 2005-12-27 04:33:11 +0100

ok, decyzja moja i stinga jest nastepujaca: gramy :)

aimowy | 2005-12-27 08:58:51 +0100

Yeeeah :D

ramm | 2005-12-27 09:19:40 +0100

hahah :D dobra leszek zarządzil :D zgłaszajcie sie pucybuty! :D

Pawuj | 2005-12-27 10:12:10 +0100

No to co... ja tez jestem w dobrej formie, zglaszam sie łaa ;D

szłem | 2005-12-27 10:14:04 +0100

spoko, znaczy ze GRAMy

sYnth|Bubu | 2005-12-27 11:56:56 +0100

No poki co to ’nie gracie’ tylko reprezentacja zostala zgloszona : ) Zobaczymy czy admini CB zdecyduja sie wogole rozpoczac turniej dla 4 (?) teamow.

EDIT: o juz 5 : )

d4widoV | 2005-12-27 13:37:06 +0100

no, dobra, wpisywac mnie na liste jako numer 1 ! :D kopanie szwedow po ich brzydkich dupskach to moja specjalizacja ;DDD

fredi | 2005-12-27 14:38:58 +0100

bubu mysle ze zrobia, moze nie bedzie to jakis super ekstra goracy turniej. Bardziej turniej ku chwale wstrząsu trzeciego, na jego godne odejscie ;D

cocaine | 2005-12-27 16:04:37 +0100

lotnik ty nie mozesz grac jako rep. polski w nc, bo zaraz spie_rdolisz do szwedów albo czegos innego :F

Pionier | 2005-12-27 23:44:32 +0100

jesli jeszcze nie jest za pozno to ja tez jestem gotowy i chetny aby reprezentowac barwy naszego kraju :>
moje gg 1529499
dodam ze poza granicami kraju dysponuje bialym pingiem :P

MisieX | 2005-12-28 17:25:46 +0100

Mam nowego kompa, własnie kupiłem sobie q4, chetnia zagram w tej, albo tamtej, albo obu reprezentacjach :) Łącze mam b.dobre, więc nie powinno być wiekszych problemów na serwerach zagranicznych. Moje gg - 2469986. Chętnie zagram nawet jako podawacz ręczników, czy tez konsultant do spraw public-relations :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63