Quake 4: AmeriCup Q4 1v1 Kick Off Melee
śro, 07 grudzień 2005 16:32:45 | Autor: Capricorn | Quake 3 Arena
Global Gaming League 5 grudnia rozpoczął mecze Quake 4 1v1. Wielu najlepszych graczy Północnej Ameryki spotkało się by rozstrzygnąć kto jest najlepszy.
Cała szesnastka graczy pomagała rozpocząć nowy sezon AmeriCup.
Wszystkie mecze GGL AmeriCup Quake są rozgrywane na najlepszych mapach. Tamtej nocy były to: Galang, pro-BlipTourney1, [TMP2]The Lost Fleet. Lista map jest dostępna tutaj.
A oto wyniki tych spotkań:
GGL AmeriCup 2 1v1 Tydzień 1 Dywizja 1
Wyniki
**Kurt "immortal" Shimada
Pablo "insaneKILL" Vega**
Galang: 15-6 dla
immortal
pro-BlipTourney1: 19-10 dla
immortal
[TMP2]The Lost Fleet: niepotrzebny
Wyniki
**Mark "cl0ck" Lupiano
Andrew "gellehsak" Ryder**
Galang: 16-10 dla
cl0ck
pro-BlipTourney1: 20-10 dla
cl0ck
Wyniki
**Brian "destrukt" Flander
Jared "cha0ticz" Cugno**
Galang: walkower dla
destrukt
pro-BlipTourney1: walkower dla
destrukt
[TMP2]The Lost Fleet: niepotrzebny
Wyniki
**Rafik "LoSt-CaUsE" Bryant
Chance "chance" Lacina**
Rozpoczyna się: Czwartek 8 Grudnia o 9.00 rano
GGL AmeriCup 2 1v1 Tydzień 1 Dywizja 2
Wyniki
**Jason "Socrates" Sylka
Alex "apo5tol" Alt**
Galang: 17-6 dla
socrates
pro-BlipTourney1: 24-1 dla
socrates
Wyniki
**Jeff "Thump4" McShane
Sean "daler" Price**
Galang: 15-11 dla
Thump4 - Demo (POV: Thump4)
pro-BlipTourney1: 18-10 dla
Thump4 - Demo (POV: Thump4)
Wyniki
**Sabian "Clamp-ok" Hayblum
Shawn "xfoo" Janssen**
Galang: 7-4 dla
Clamp
pro-BlipTourney1: 6-2 dla
Clamp
Wyniki
**Alejandro "puto" Gonzalez
Mark "wombat" Larsen**
Galang: 12-6 dla
wombat
pro-BlipTourney1: 13-12 dla
puto
[TMP2]The Lost Fleet: 20-6 dla
puto





Mav_8217 | 2005-12-07 16:45:50 +0100
popraw podlinkowania plz ;)
#730301
Logitech|kar | 2005-12-07 16:49:58 +0100
te wyniki spaczone jakies imo, 10x lepiej wygladalo by
aaaaa vs bbbbb 2:0
0:-1 @ qqq3dm6
21:15 @ qqq3dm32
bo tak to burdel max ;p
#730302
m1ru | 2005-12-07 17:07:41 +0100
wg mnie wszystko ok :) tylko ksywki moglbys pogrubic :P
#730303
Mav_8217 | 2005-12-07 17:20:55 +0100
No z deczka nieczytelnie, rzeczywiście ;)
#730304
Capricorn | 2005-12-07 20:21:54 +0100
Poprawiłem... lepiej? ;)
#730307
m1ru | 2005-12-07 21:32:50 +0100
same ksywki i git ;P
#730312
sYnth|Bubu | 2005-12-07 22:00:01 +0100
I jeszcze spacja miedzy flaga a nickiem i bedzie cacy : P
#730315
Capricorn | 2005-12-07 22:13:53 +0100
Następnym razem będą spacje ;)
#730316
davep | 2005-12-07 22:55:53 +0100
wrzuc ktos te dwa demka na otwarty download ;>
btw - oni grali na q4max czy to pomylka na gotfragu ?
#730323
Zaloguj się by dodać komentarz.