ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Quake 4 Trailer?

pią, 06 grudzień 2002 17:12:59 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Właśnie zaskoczyła mnie ta informacja gdy odpalilem strone Imperium Gier. Zaraz to zlookam, ale jeszcze wczesniej podaje ta informacje (chce być pierwszy :)). Jak uda się pobrać to wstawie na Orga! Ssać!

Update: Ehh wyglada mi na animacje modelu Gladiator, a może sie myle? Pliku nie daje :P.

baxowy | 2002-12-06 17:34:18 +0100

ci z gry.wp.pl jak zwykle walka tna ;0

baxowy | 2002-12-06 17:34:56 +0100

w ogole niezly niedorob musial nazwac to trailerem q4 ;c

Gravatar

R4VeN | 2002-12-06 17:59:12 +0100

Ta, każdy już chyba to widział, niestety widać podobieństwa do UT2k3 , co jak wiadomo hujnią jest.Jeśli q4 ma być podobny choć trochę do tego anril-szitowego-noskillizmu to prawdziwe zostanie stwierdzienie : QUAKE 3 FOREVER!!!
Jest to wielce prawdopodobne, gdyż ID już parę razy udowodniło, że stać ich na wypuszczenie łajna (patrz q2), na szczęście są panowie z OSP, którzy mam nadzieję większość błędów ID są w stanie naprawić.

ash | 2002-12-06 18:48:19 +0100

-gdyż ID już parę razy udowodniło, że stać ich na wypuszczenie łajna (patrz q2)
Czyli te pare razy to az q2?
Bo ja w ich karierze niewidze wiecej niewypalow, nawet rtcw jest swego rodzaju ich sukcesem, jedynie przy q2 mozna miec pewne zastrzezenia, choc tez mysle ze mieli inne podejscie do tej gry bo robili pewnie z zalozeniem ze skoro qw ownuje nic go nieprzebije wiec se zrobia gierke dla graczy sezonowych z dosyc rozbudowanym sp.
A moze jakies inne ich gry byly lajnem? Te co ustanawioaly nowe trendy w grach fpp?

KaT | 2002-12-06 18:52:42 +0100

BTW Fajne to logo q4 nie sadzicie ??? :)

Gravatar

StaryOrgowicz_491 | 2002-12-06 19:07:52 +0100

Po tym jak juz widizalem d3 to wcale mnie nie zachwycila ta animacja (podkreslam animacja a nie trailer)

Sil2100 | 2002-12-06 19:13:39 +0100

Zacznijmy od tego, ze Q2 wcale nie byl lajnem. Moze w Twojej opinii Raven, ale nie jestes zadnym dyktatorem przekonan - wiec mow za siebie... Wedlug mnie q2 jest prawie tak samo dobre jak q3...

Co do tego trailera, to po ludziach z redakcji gry.wp.pl mozna sie wszystkiego spodziewac;p

SweepeR | 2002-12-06 19:17:26 +0100

Raven, panowie z OSP nic nie poprawia - OSP nie miesza nic w grywalnosci gry, w jej zasadach. Jesli panowie z OSP zaczeliby cos mieszac to zostaliby na poczatku tak samo zbluzgani jak panowie od CPM za to, ze mieszaja w grze, a przeciez "Carmack tak chcial i tak ma byc".

pluto | 2002-12-06 20:31:25 +0100

binarny plik Q3 v1.11 narodzil sie dnia 1999-08-16.
niedawno obchodzil kolejne urodziny i mam nadzieje ze doczekamy
5, 10 i kolejnych rocznic, no chyba ze Q5 bedzie rownie grywalne
jak Q3.
zauwazylem ze nieparzyste wydania Q sa dobre :-)

esgaroth* | 2002-12-06 23:06:09 +0100

heh ja powiem tylko tyle jezeli model ma tak dlugo umierac to padaczka cos ala tankjr tylko dluzej... i fakt cos smierdzi ut2003 ale to przeciez ma byc glownie single player.A wracajac do tematu q2 to moze i bylo dobre ale wtedy gdy sie ukazalo ja ostatnio to zapuscilem i choc mialem sentymet do q2 to jakos teraz za wolno rakiety mozna przeganiac ale ma to swoich zwolennikow do dzisaj.

Gravatar

R4VeN | 2002-12-06 23:44:29 +0100

Lol - osp nic nie zmienia w q3???
Bez osp nie ma q3 - nawet modelu nie można ustawic se, nie mówiąc o setkach bugów , które osp naprawia.
Ash - nie chce mi się wymieniać wszystkiego - go play q2!!!
lol

ash | 2002-12-07 03:58:00 +0100

  • Bez osp nie ma q3 - nawet modelu nie można ustawic se, nie mówiąc o setkach bugów , które osp naprawia. Czyli q3 jest sux? bo prawdziwa esencja tej gry jak i jej zrodlo tkwi wlasnie w czystym q, osp to tylko platforma przeznaczona do turnieji, z takim podejsciem to zostalo robione

ash | 2002-12-07 04:00:17 +0100

Zapodzialo sie
-Ash - nie chce mi się wymieniać wszystkiego - go play q2!!!
Gdybys napisal:
ash: tytul,tytul, tytul =lajno
by to bylo mniej klikania niz napisanie tego zdania:)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63