ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Quake 4 - zwiastun

śro, 18 maj 2005 16:15:38 | Autor: gr. | Quake 3 Arena


Dla wszystkich graczy niecierpliwie czekających na kolejną część Quake'a mam dobrą wiadomość. Od razu zapewniam jednak, że niestety nie poinformuję was o dokładnej dacie premiery Q4. Jednak to, co za chwilę przeczytacie i obejrzycie i tak powinno wprawić was w dobry humor - otóż wszyscy fani poprzednich części mogą ślinić się oglądając pierwszy oficjalny trailer Quake 4, który wczoraj ujrzał światło dzienne.
Jak tylko dowiedziałem się o tym fakcie od razu pobrałem film i muszę przyznać, że panowie z id Software i spółki odwalili kawał dobrej roboty - czwarta część sagi zapowiada się znakomicie. W świeżo wydanej zapowiedzi, trwającej nieco ponad dwie minuty zobaczyć można nowinki, które wprowadzone zostaną w nadchodzącej wielkimi krokami kolejnej odsłonie "Wstrząsu". W mrocznym trailerze pokazana jest m.in. niedostępna w poprzednich częściach możliwość stawienia czoła hordzie Stroggów w kilkuosobowych oddziałach. Zawiera on także wiele scen przedstawiających naszych sojuszników oraz przeciwników, wśród których są też olbrzymich rozmiarów zmechanizowane jednostki. W zapowiedzi zobaczymy również kolejną nowość - pojazdy, którymi będzie można przemieszczać się podczas gry. Niestety trailer nie zawiera żadnych scen trybu Multiplayer, a szkoda bo przecież MP jest tym co tygryski lubią najbardziej - być może w kolejnym zwiastunie twórcy uchylą rąbka tajemnicy dotyczącej gry wieloosobowej?
Jak wiemy premiera Q4 była systematycznie odkładana, jednak wydanie pierwszego filmu napawa mnie nadzieją, że wreszcie wkrótce na półki sklepowe trafi kolejna część naszej ulubionej gry. Fani Quake'a 2, ze względu na fabułę oraz wielbiciele Doom'a 3, ze względu na engine zapewne będą zachwyceni tym trailerem. Nie przedłużam już, oceńcie go sami - zapraszam do downloadu, plik .wmv zajmuje nieco ponad *52 MB**.

gr. | 2005-05-18 16:20:17 +0200

dla mnie bomba ale jak bedzie mialo wymagania jak D3 to znowu 80% sceny sobie nie pogra ;]

obni | 2005-05-18 16:27:17 +0200

qle nie działa mi :|
Gdzie sa kodeki do plików wmv ?

az1z | 2005-05-18 16:30:09 +0200

nic tylko czekac az wyjdzie i zmienic kompa ;D:D

k3m | 2005-05-18 16:49:41 +0200

obni: nowe.pl/modules/mydownloads/singlefile.php?cid=8&lid=468
Powinno pomoc.

krig | 2005-05-18 17:11:13 +0200

poczekamy zobaczymy moze nowy komp wydoli :)

sYnth|baal | 2005-05-18 17:14:12 +0200

ja juz podzespoły w kompie zmieniam pod q4: o

gemi | 2005-05-18 17:17:45 +0200

Q4P4... heh szkoga ;/

q4 powinno wyjsc przez d3 wtedy nie bylo by tego niesmaku w ustach ze to tylko ulepszona wersja dooma ;/

MisieX | 2005-05-18 17:25:59 +0200

Jeszcze nie oglądałem, ale imo pojazdy nie pasują mi coś za bardzo do fizyki jaką pokochałem w q3...a predkosc poruszania sie alla CS mi nie odpowiada...A dowodzenie całym zespołem raczej podpada mi pod jakieś rainbow six a nie mojego kochanego gwoździa...z logiem też się nie wysilili...liczyłem na coś bardziej kreatywnego...coraz wieksze mam obawy co do nowego quaka...

Anyway sciagam...

enjoy | 2005-05-18 17:30:24 +0200

ale to w singlu beda takie kilkuosobowe oddzialy czy chodzi o taki cooperative jak w q2?

cmn | 2005-05-18 17:34:05 +0200

dla mnie tak niezwyklej pod wieloma wzgledami multiplayerowej gry jak q3 juz nigdy nie zrobią, a ten trailer to jak dżijajidżoł albo power rangers

Pionier | 2005-05-18 17:51:40 +0200

www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1668

o @#$% ja @#$%!!! to jest trailer przy ktorym q4 ssie

7328221o | 2005-05-18 18:21:43 +0200

@#$% q3 kupuje ps3 !!

bfr_aka_pablonzo | 2005-05-18 18:35:28 +0200

gowniany ten trailer tak samo jak gowniany bedzie q4.

wuder | 2005-05-18 19:43:14 +0200

słaby trailer, słabo zapowiada się q4 .... jakieś kosmiczne statki ala UT ... drugiej takiej gierki jak q3 już nie zrobią

Gravatar

cin | 2005-05-18 20:11:45 +0200

cóż buraki z id wysilili sie moze pod wzgledem singla ale i tak to za bardzo teraz przypomina UT a grafiką d3 :/ jesli chodzi o multi q3 jest tylko jeden i q4 napewno mu nie dorówna tego mozna być pewnym.Ale zawsze znajdą sie wyjątki ktore bedą w to grać :ASD

STING | 2005-05-18 20:40:16 +0200

Ale to Doomem smierdzi. Fuj. Mam nadzieje, ze bedzei calkiem inny, chodz klimat D3 moze zostac:) Przynajmniej Single Player;]

amir | 2005-05-18 20:58:49 +0200

zamiast ’quake 4’ dalbym doom 4 i git

Gravatar

psich1cer | 2005-05-18 21:05:21 +0200

Porazka, dla mnie to by to moglo wygladac jak q1 byle bylo bardziej miodne od q3 a z tego co tu widze to zapowiada sie jedna wielka porazka, single player (?!?) - kogo to interesuje - ja kce multi!! a nie taka kupe jak z tego trejlera.

krig | 2005-05-18 21:37:48 +0200

to bedzie taki sam szit jak doom3, pier****e ja i zostaje przy q3 :)

bamc | 2005-05-18 21:43:24 +0200

Pierwsza reakcja? Half-Life : Opposing Force :D Tylko grafa taka bardziej ut2004 :P

ogólnie bedzie to cos a’la ten nowy unreal :/

bryan | 2005-05-18 21:53:01 +0200

Ognos® [21:50]: nie ogladlaem
bryan [21:51]: pierwszze wrazenie : q2 w realiach ut2004 +chrome

:)) ktos wczesniej zblizona opinie mial :)
Powiem tak : My, jako gracze ’sieciowi’ , przywiazani do mplayera jaki oferuje nam q3 bedziemy zawiedzeni srodze naciskiem na singla , napewno zwolnieniem akcji i generalnie ’zdoomieniem’ nowego quaka, ale patrzac z 2 strony grupa graczy bez sieci, czy tez poczatkujacych/dzieci, ktorzy w gry tylko pykaja, a sa rowniez docelowa grupa dla tego tytulu, bedzie zachwycona bogata fabula , wspaniala grafika itd. Dodatkowo sam tytul zapewni duza sprzedaz , niekoniecznie zywotnosc pozycji.

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-05-18 21:59:59 +0200

I tak wygra H’ałwek :PP

Gravatar

vvv | 2005-05-18 22:11:51 +0200

its some kind of fuckin shit :/

MaS | 2005-05-18 22:15:35 +0200

No ciekawie się zapowiada...

MisieX | 2005-05-18 22:31:34 +0200

Mas, połknąłeś nie przed ciekawie... we fragmentach gdzie jest pff na tym filmie oni nawet nie skacza...ba! oni nawet nie biegają!!! a chce dynamiki!!!!!!!!!!!!!

wishoza | 2005-05-18 23:03:43 +0200

Ja mysle tak : 6 lat a jeszcze slabo wykminili, czego gracze chca ... Czyzby q3 przypadkiem byl taki wspanialy na mp ? Ehhh ... Chodz widze odbrobine wieksza dynamike niz w d3, to i tak szit i teraz zaczynam sie przekonywac, ze scena q3 pozyje jeszcze nie rok, nie dwa a wiecej ; ) Baa powiem wiecej ! mysle, ze ludzie ktorzy grali w q3, teraz sicagna po q4, uznaja, ze to szit i wroca na q3 ... Tak mi sie wydaje .. w sumie jestem pewien, ze przynajmniej kilka osob tak powroci ; )

Noooo ... Nie do konca taki szit, bo sam trajler ma jakis tam klimat, szczegolnie ten gosc, ktory gada podtrzymuje ... I calkiem fajnie prawie o tym snie : P a pozniej zamiatanie ... no no na sp to moze bedzie oke, ale mp ... ahhh ...

STING | 2005-05-18 23:09:31 +0200

Jedyne co nam teraz pozostaje, to modlic sie, zeby wygladal on calkiem inaczej, tak jak bylo to z pierwszymi trailerami i screenami z q3 ;-)

Gravatar

seb9k | 2005-05-18 23:12:00 +0200

jak tak to ma wygladac to niech nie nosi tego tytułu quake 4 pf to niejest tego godne

SaTaNiKa | 2005-05-18 23:29:42 +0200

Mi się tam trailer podoba ale ja zostaje przy Q3A i tyle moze sobie pogram troche w tą gierke ale zawsze będę grał w Q3A :D Macie jednak małą racje to nie powinno sie nazywać QUAKE ale zagrać sobie można zobaczyć co to będzie.

THRAWN | 2005-05-18 23:29:51 +0200

q4 triler SUX !!! zawiodlem sie....jak narazie

To jest gierka !!!:

www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1668

edit: linka nam podpiepszyl pionier kopiarka z #pantery:D

ziel1na | 2005-05-19 02:50:31 +0200

nie wiem co wy chcecie od tego trailera.. :/
przeciez w nim jest samo SP i wydaje sie byc miodne!

a co do MP to trzeba poczekac na QCon [;

"The multiplayer is based on the Quake III physical feel. You know, it’s mathematically the same. As a developer, you don’t want to totally change the way everything feels between multiplayer and single-player, but we felt that we really needed to do that in Quake 4, so when you play multiplayer it’s totally different than single-player."

jeszcze jakies pytania co do MP ? :

nord | 2005-05-19 08:13:06 +0200

MP może być ciekawe ale singel jest denny ;//

furi | 2005-05-19 08:35:23 +0200

W porownaniu do tego trailera z ps3 wyglada jak zadka sraka ;D

Gravatar

mavv | 2005-05-19 08:39:19 +0200

eh, ale wy sie znacie:DDD

1) singiel player : beda tutaj pojazdy i koledzy do pomocy, 0 jumpadow, sama kontunuacja przygod z q2

2)multuplayer: beda jumpady, sdtrafe jumpy, rejle, rakietnice, rocket jumpy

3)1 recenzja resete na temat q3, pamietacie ja, kazdy tak samo nawijaj, boshe co to jest, ale dno i tak dalej, a etraz? jest to best graa ever, tak samo bedize z q4, poczytacji recennzje na gry.imro.pl na temat q4, tam wlasnie ejst napisane ze multi bedize z q3 a singiel z q2 + dodatki

wec nie placzcie, bo multi to bedize q3 na nowerj grafie.,... pozostaje tylko czekac.. kompa nowego juz mam, :)

Gravatar

orbital | 2005-05-19 09:08:50 +0200

Mysle ze Quake 4 da rade, chociaz nie bedzie to taki skok miodu bo kazdy bedzie go porownywal do D3. Planowana data wydania, to: grudzien 2005
Zauwazmy , ze nieparzyste czesci zdobywaja popularnosc: Q1, Q3, Q5??

Co do PS3, to chyba zdajecie sobie sprawe z 3 rzeczy :):
1. cena konsoli w PL
2. cena pojedynczej gry na PS3 (watpie zeby ktos sciagnal 50GB ISO i wypalil na niestniejacych nagrywarkach BluRay :), aha no i jeszcze cena nosnika HD DVD :))
3. zeby podziwiac taka grafe MUSICIE posiadac HDTV, chyba nie myslicie ze nasze 100Hz’owki dadza rade :), predzej sie kineskop zesra niz wyswietli taka rozdzialke jak pokazuja na zwiastunach

Sam jestem posiadaczem PS2 i przeszedlem KIllZone’a, ale nie mam zamiaru jednak inwestowac w konsole nextgen - sami sobie obliczcie dlaczego :). Chyba bardziej sie oplaca kupic GF6800GT :)

A co gierek, to polecam zassac 100MB zwiastun F.E.A.R. pokazujacy gameplay z gry, to co tam sie dzieje to jest poprostu niedoopisania, klimat i mozliwosci engine’u przebijaja wszystko co widzialem...

bryan | 2005-05-19 09:14:33 +0200

co do tematu grafiki na PC i PS poruszonego przy okazji killzone 2 - ja jestem zagorzalym konsolowcem wbrew pozorom (:P) i zawsze tak bylo , ze po premierze nowego dziecka ze stajni SONY uzytkownicy PC przez rok-dwa gonili grafike z plejaka :) Tak bylo w momecie premiery PSX (crash bandicoot i tekken 1 gniotly pc’ta gdzie smigala prince of persia i street fighter :)) , tak bylo w momecie premiery ps2 i tak samo jest teraz , gdy ps3 stoi u naszych drzwi (no moze w europie troche poczekamy , ale taka polityka sony :D azja-ameryka-europa:P)

Poza tym gry konsolowe sa w wiekszosci dedykowane wlasnie pod singla (albo 2 graczy na 1 maszynie, rzadziej na wiecej) , przez co fabuly sa bardzo rozbudowane a grafika wypasiona do rezerw mocy sprzetu... z prostego powodu w sumie - na pc kupujesz komputer pod gre , a na konsoli robia gre dokladnie pod konkretny sprzet i staraja sie z niego wycisnac ile fabryka dala :)

wishoza | 2005-05-19 09:20:16 +0200

"The multiplayer is based on the Quake III physical feel. You know, it’s mathematically the same. As a developer, you don’t want to totally change the way everything feels between multiplayer and single-player, but we felt that we really needed to do that in Quake 4, so when you play multiplayer it’s totally different than single-player."

Hmmm no brzmi ciekawie, ale ... Szkoda, ze sp bedzie sie roznic od mp ... No chodz w sumie wole, zeby sie roznil, niz grac w "to" z trajleru na mp ;) Dobrze, ze jest kontynuakcja przygod z q2 : )

CO do KZ2 to ... No wiecie, gra na pewno bedzie mistrzowska, ale tak jak ktos juz wspomnial, zeby pograc w to z trjlera, to nie wystarczy przecietny piec, a jesli mam grac w takie gry na sp, to bardzo liczy sie dla mnie grafika ... Chodz moj piec w miare wyrabia, to nie wiem czy poradzi sobie z kz2 i nie wiem czy bede tym samym w to gral ... Zreszta imo gry "kosmiczne" sux ... Ewentualnie moge grac, jesli jest klimat z hl2, ale wojny kosmiczne imo sux rili hart !

Tak czy inaczej - q4 kupie i na pewno przejde sobie sp, mp to sie jeszcze obada, ale troche dziwnie umieszczac w jednej grze dwie, zupelnie inne fizyki (sp i mp), wiec nie jestem pewien co do tego cytatu z postu z1eliny, ale okej, wszystko sie zobaczy ;) ...

Pozdro ;)

enjoy | 2005-05-19 10:26:16 +0200

a tam killzone, grafika nie jest tutaj najwazniejsza, najwazniejsze jest to co bedzie mial q4 a inne gry nie - pro-q4dm6 :DD

bfr_aka_pablonzo | 2005-05-19 10:41:36 +0200

pro-q4dm6 :DD ASSDASDAS
OWN

obni | 2005-05-19 10:53:35 +0200

no bede musiał kupić nowego kompa :P

matr0x | 2005-05-19 10:57:22 +0200

Quake 4 bedzie do dupy jak to bedzie przerobka dooma 3;// Jak nie zachowa sie cos z qw albo q2 albo q3 to to bedzie badziewna gra;/

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-05-19 12:07:48 +0200

A mi to śmierdzi czymś w rodzaju Doom 3/Unreal Tournament.

THRAWN | 2005-05-19 12:17:39 +0200

niezgadzam sie ! SP pokazauje nam juz jak mniejwięcej to bedzie wygladalo ...moze troche będzie więcej ("strejfy",rg itp)... ale az mi się nieche wiezyc(sic!), ze roznica będzie az taka wielkia lol

PS: VSports All Star Coverage
www.vsportsallstars.com/mediaplayer/index.php?sid=1
(relacja w okienku avi :P na GGL trzeba bedzie sie zarejestrowac)

kos | 2005-05-19 12:51:51 +0200

to wygląda na nowego, ulepszonego dooma 3 jeśli ktoś lubi singla w d3 to będzie się mu w to raczej zajebiście grało, ja d3 zainstalowałem odpaliłem i wyrzuciłem - nie dało się grąć na moim kompie prawie. Multi to to raczej nie będzie mieć rzadnego.
Zrobili by znów jakaś nową gierke przeznaczoną tylko i wyłącznie do multi...

edit: No cheba, że niedługo wypuszczą dodatek do q4 - q4arena ;)

Gravatar

orbital | 2005-05-19 12:56:02 +0200

pro-q4dm6 ??

chyba mieliscie na mysli q4dm17 :-)

Gravatar

psich1cer | 2005-05-19 13:02:36 +0200

q4dm17 :D jestem za xD

Gravatar

SinSinSinSin | 2005-05-19 13:26:23 +0200

Do kitu to całe Q4 :/ szajs jakich wiele - zrobili by po prostu jakiegoś Q3 deluxe :-) Zaimplementowaliby wiele ciekawych rzeczy ,dodali więcej trybów gry, przebudowali engine (ale na rdzeniu Q3) i byłaby kolejna część gry na lata a nawet dłużej... A tu z jakimiś mechanicznymi burakami mi wyskakują! Q4 to kupa i pewnie będzie trzeba mieć P4 z 10 rdzeniami (lub A 512 bitowego), 64GB DDR9 i grafike ,którą żeby ją włączyć to trzeba będzie dzwonić do elektrowni ,bo będzie żarła 10 megawatów prądu;-) ehhh... :-)

kos | 2005-05-19 13:30:50 +0200

Przecież multi ma być podobne do tego z q3 :P
Co do posta podemną :D a z wymaganiami q3 to jak było??? nie podobnie?:D

gu4rd | 2005-05-19 13:46:07 +0200

ja sobie nie przypominam momentu ze zeby q3 dobrze chodzilo trza miec sprzet jakis z kosmosu... ja mialem prostego kompa i smigal jak marzenie, a teraz to trza siedziec na nicniku i patrzec czy nie wyjdzie jakas nowa grafa czy procek, aby d3 czy q4 lepiej chodzilo... uwazam ze q4 to bedzie shit nie wiem czemu ale jak patrze to widze d3 tylko inny scenariusz i nic wiecej... jakies bitwy na roboty przecie to jest nudne, jakbym w descent gral :/

kos | 2005-05-19 15:34:43 +0200

:P ja jak załatwiłem q3 to musiałem się nieźle nakombinowac żeby wogóle menu się odpaliło ;) miałem c333 64 ramu i rive 8 mb ;o ale jak się odpaliło to chodziło znośnie :d

Gravatar

vult | 2005-05-19 15:39:19 +0200

fajnie by bylo jakby konfig z q3 dzialal w q4 :D

pepz | 2005-05-19 16:04:20 +0200

a w q4 tez bedzie SWB? bo jak tak to Bubu sobie nei pogra :x

THRAWN | 2005-05-19 16:09:59 +0200

omg:DDDDDDD

KaszaWspraju | 2005-05-19 17:05:30 +0200

wyobrazacie sobie gre w q4 na picmip9 :DDDDDDD

cerfes | 2005-05-19 17:35:55 +0200

raven software - to musi być hit. i z tych wszystkich setek projektów logo q4 pozostało stare z q1. i dobrze. zapowiada się ciekawie, jednak boję się, że będzie więcej klaustrofobicznego klimatu z d3 niż czystej, otwartej walki z q2 tzn. chodzi mi o to, że d3 był trochę przekombinowany i więcej tam było czajenia się niż klasycznego fps’a. ale doom to doom a quake swoje musi mieć. trzymam kciuki, że będzie ok.

cerfes | 2005-05-19 17:47:03 +0200

musicie zrozumieć, że jesteśmy jednak mniejszością a gry trzeba robić pod publikę. większość ludzi chce grafikę a’la chrome, d3 czy ut. innaczej gra się nie sprzeda, a przecie kupę kasy id w to zainwestowało. ale obiecują, że nie zapomną o nas i zrobią porządny mp. zresztą pewnie zaraz full modów i itp się pojawi a potem będą patche, update’y i po jakimś czasie się ustali standard mp q4 tak, żeby było ok. nie mozemy oczekiwać, że zrobią grę, która dla nas będzie zajebista, ale kupi ją kilka tys. a nie kilkadziesiąt czy kilkaset tys. ludzi.

gr. | 2005-05-19 17:49:25 +0200

UT2k4 + D3 + Rainbow Six = Q4
:c

d00mer | 2005-05-19 18:09:19 +0200

cytat z posta :P

Dopisano 19.5.2005 o godzinie 13:26 [ SinSinSinSin ]
Do kitu to całe Q4 :/ szajs jakich wiele - zrobili by po prostu jakiegoś Q3 deluxe :-) Zaimplementowaliby wiele ciekawych rzeczy ,dodali więcej trybów gry, przebudowali engine (ale na rdzeniu Q3) i byłaby kolejna część gry na lata a nawet dłużej... A tu z jakimiś mechanicznymi burakami mi wyskakują! Q4 to kupa i pewnie będzie trzeba mieć P4 z 10 rdzeniami (lub A 512 bitowego), 64GB DDR9 i grafike ,którą żeby ją włączyć to trzeba będzie dzwonić do elektrowni ,bo będzie żarła 10 megawatów prądu;-) ehhh... :-)

czlowieku z q3 bylo przeciez tak samo, miales w 1999 roku taki sprzet zeby chodzilo na max? watpie....

plej | 2005-05-19 18:11:32 +0200

bleh @ Q4...
Obadajcie lepiej Killzone 2 na Ps3 :>:
www.gamespot.com/ps3/action/killzone2/media.html

Gravatar

ta1kun | 2005-05-19 19:03:18 +0200

kolejne star wars:commando...

Gravatar

orbital | 2005-05-19 20:03:26 +0200

Ja piernicze, ale sie s.r.a.c.i.e. tym KillZone’m 2, ludzie to jest render, intro wprowadzajace w gre... w takim samym stylu jak ma to miejsce w pierwszej czesci. A tak na marginesie to KillZone na PS2 nie pozwalal na podpiecie myszki i klawy, do pada przyzwyczajalem sie 3h.

Druga sprawa.. technologie nextgenow... przeciez od PeCetow jedyna roznica na plus dla konsol to sa procesory, obie maja 16 potokowe kart graficzne (tak jak PC, poprostu nie ma obecnie NICZEGO szybszego na swiecie, nie liczac SLI ale to w konsolach nie przeszlo i nie przejdzie). A co do prockow to AMD X2 4800+ ma juz 2 rdzenie hardware’owe i 2 moze stworzyc wirtualnie, czyli lacznie 4 procki w 1. Daje PeCetom czas do konca 2006 roku i wydajnosc bedzie taka sama.

Wy naprawde myslicie ze te zwiastuny powstaly na konsolach :) ? Lekarz.. czy jest na sali lekarz.... Mowie - czekajcie na video z gameplay’ow a nie jakies animacje. Wszystkie, powtarzam WSZYSTKIE gry na jakakolwiek konsole czy to jest SNES czy to bedzie PS-10 byly, sa i beda pisane na PeCetach i z wykorzystaniem ich mozliwosci

Pozdr.

Rozz | 2005-05-19 22:10:03 +0200

Shit rzeczywiscie to mieszanka hl2 z doomem3. Ta cukierkowosc mnie nie wzrusza jakos :/

shaff | 2005-05-19 22:37:54 +0200

doom 4 :D
ble

bamc | 2005-05-19 23:14:01 +0200

Jestem na NIE !

bamc | 2005-05-19 23:20:12 +0200

ten koles z tego trailera killzone wyglada jakby mial zbota :DDDDDDDD caly czas wie gdzie jest enemy :o cziter !

Razor | 2005-05-20 09:09:17 +0200

quake3.imro.pl/?id=16&akcja=details&kat=1&file=9858

tu macie od 2 dni do sciagniecia ten trailer od nas z servera.

gemi | 2005-05-20 21:24:00 +0200

killzone 2 jest to skryptowana rezyserowana wstawka ALE NIE RENDEROWANA!!! - to jest w czasie rzeczywistym , ale gra wlasciwa w zyciu tak wygladac nie bedzie bo by musieli chyba z 10 lat ja robic.

Poprostu wyobrazcie sobie ze gry na PC i konsole za jakies 2/3 lata beda tak wygladac - to chyba nie trudne ... a moze sie myle.. :/
Tak czy inaczej nie pokazywali by renderu bo rendery juz na ps2 bygladaly 5 razy lepiej niz ta pokazowka killzone2 (patrz chocby tekken 5, ffX, ffX-2, onimusha 1,2,3...).

A z tym ze gry na konsole sa tworzone na pc ... OMG to zes normalnie ameryke odkryl i teraz wszyscy zwollenicy gry na WYGONYCH padach przed 32" telewizorem napewno beda ci poklony walic... o patrz ja juz zaczynam...

To ze konsole nie sa stworzone do gier fpp i strategi, jesli o tym mowisz to tez nie odkywasz niczego nowego, ale tu musze cie zmartwoc bo od tej pory juz na dobre wejdzie w ten swiat rozrywka online i w tym momencie podpiecie klawiatury czy myszki to bedzie poprostu formalnosc...

koniec :>

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63