ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Quake.com.pl - The End !!

pią, 31 grudzień 2004 02:57:35 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Dziś przeglądając zasoby globalnej sieci natknąłem się na niezwykle smutną informację. Ten link, prowadzący zwykle do dobrze znanej strony internetowej i naszej konkurencji - quake.com.pl już nie uruchamia w naszych przeglądarkach internetowych funkcji odpowiedzialnych za wyświetlanie przyjemnego dla oka i funkcjonalnego layoutu w/w strony. Już nie zobaczymy tam kolejnych porcji newsów, ostatnio może nie zawsze pierwszej świeżości, ale pisane przez doświadczoną ekipę redakcyjną robiącą kawał dobrej roboty przez prawie 5 lat. Już nie posurfujemy na ich forum, na którym jak zwykle panowała luźna i przyjemna atmosfera w gronie niebanalnych umysłów. No i nie poczytamy ciekawych kolumn, których nawet ostatnio było pod dostatkiem. Teraz jedyne, co można tam znaleźć, to krótkie pożegnanie:

***Serwis zamknięty.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za prawie 5 lat spędzonych razem z nami.***

Jest to z pewnością spora strata dla naszej sceny. Trzeba przyznać, że ostatnio serwis był uaktualniany raz na 2-3 dni, ale zawsze newsy tam się ukazujące były pisane przez rzetelną ekipę redaktorów zawsze umiejących zaciekawić nas jakimiś perełkami. A takich perełek tam nie brakowało. Często zdarzało się, że ta doświadczona grupa zaskakiwała innych pismaków jakąś ciekawą informacją ze świata czy też domowego podwórka. Wielka szkoda, bo nie zanosi się na otwarcie nowego serwisu traktującego o wszystkich częściach serii gier spod znaku Gwoździa. Informacja ta jest tym bardziej zaskakująca, że wszyscy zamiast zamknięcia serwisu spodziewali się raczej jego odrodzenia zapoczątkowanego przez zaaplikowanie nowej szaty graficznej, na którą konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami został niedawno rozstrzygnięty.

Nie pozostaje mi chyba nic innego jak tylko życzyć wszystkiego najlepszego wszystkim związanym z tym serwisem redaktorom. Jestem pewien, że większość z nich znajdzie sobie jakieś miejsce do popisów swoją twórczością. GG!

Gravatar

edix | 2004-12-31 03:08:29 +0100

Serwis zamknięty.

pluskff4 | 2004-12-31 03:11:17 +0100

bu :/

Mav_8217 | 2004-12-31 03:12:05 +0100

Najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to, że znalazłem topic rano, ale specjalnie czekałem na jakieś info od frika. Niestety jedyne czego się doczekałem to sms o 2.30 nad ranem o tym, że jest w rozpaczy po zamknięciu serwisu... i więcej nie był w stanie wystukać. A może był, ale nic więcej nie dało się z tego zrozumieć! :)

Taka jasna strona tego wszystkiego to chyba przyspieszony dla Niego sylwek.

Anyway... Good Job m8’s! Teraz to ja naprawdę nie wiem skąd będe brał jakieś info o q1 czy q2. Nie znam żadnych sajtów stricte o nich a na eSp nie jest tego dość dużo. Zresztą tam nawet o q3 nie ma wystarczająco.

lecho | 2004-12-31 03:20:25 +0100

btw nie wiem skad ci sie wzial "gwozdz"... quake to trzesienie/wstrzas, nie gwozdz :E

Mav_8217 | 2004-12-31 03:23:02 +0100

Wziął się z loga q1 i q2. Logo q3 jest fajne na ramieniu SzakaL’a, ale tak samo jak wstrząs dalej jest jednym z symboli całej serii Quake.

Gravatar

sheela | 2004-12-31 05:07:17 +0100

No i jakby na to nie patrzeć - historia Dziewięciocalowych Gwoździ i kwaka przeplata się ładnie. :)

szłem | 2004-12-31 09:58:07 +0100

chyba nie good game tylko good work mav :)

Gravatar

n3ku | 2004-12-31 10:25:03 +0100

[*] i tyle :P

wishoza | 2004-12-31 10:27:48 +0100

...

A spróbujcie zamknąć ORGa ... sam go otworze ...

akk0 | 2004-12-31 10:47:57 +0100

ORG nigdy sie nie rozpadnie! Tym bardziej , że w lutym 5-lecie ;)))

[*]

Gravatar

revic | 2004-12-31 10:55:44 +0100

i qpa :q

P|jiN | 2004-12-31 11:22:33 +0100

nigdy nie mow nigdy ,to przynosi pecha

MaS | 2004-12-31 13:05:51 +0100

Szkoda...

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2004-12-31 13:13:25 +0100

Znów Mave... Mavality =)

Gravatar

[w]xEn | 2004-12-31 13:19:44 +0100

ku.. quake 3 umiera a polska scena ledwo zipie :/

Mav_8217 | 2004-12-31 13:33:12 +0100

Ja tak tego nie odbieram. Po prostu po tylu latach dokonuje się bardzo brutalna selekcja. W czasach, kiedy mamy aż tylu bardzo zakorzenionych graczy a tak mało nowych twarzy niektóre serwisy po prostu upadają. Naturalne, ale Ci najwięksi i tak przetrwają.

Gravatar

JaraCz | 2004-12-31 14:23:39 +0100

Zgodze sie z przed ostatnią wypowiedzią q3 umiera ;(

THRAWN | 2004-12-31 14:37:10 +0100

pie.przysz i tyle...wg mnie ten sewris nie mial takiego powidznia jakiego mozna bylo sie spodziewac i tyle :/

gr. | 2004-12-31 15:17:25 +0100

nie udawajcie ze sie smucicie w sumie no to troche szkoda mi wlascicieli strony ale fakt faktem to konkurencja a ORG sie trzyma i trzymac sie bedzie
yo =o

[BF]M@lin | 2004-12-31 17:01:55 +0100

Niech ktoś mi powie: czemu zamkneli serwis ?

Gravatar

revic | 2004-12-31 17:33:17 +0100

i tak tam hasla zapomnialem :D

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2004-12-31 19:10:16 +0100

A ja tylko o tej stronie o tematyce Q3 wiedziałem =(

dur | 2005-01-01 00:04:33 +0100

Jako pierwszy w nowym roku 2005 niech ten rok przyniesie wam wielu fragow na arenie q3

wishoza | 2005-01-01 00:11:15 +0100

q3 nie umiera ... to Wy umieracie ... to sie nazywa sentyment ? bo dla mnie q3 to nie zwylka gra, tylko Wy, gracze ... chodz niktoryz nawet nie wiecie o moim istneiniu, to mam tu "przyjaciol", i to sie dla mnie liczy :}} mam nadzieje, ze my nigdy nie umrzemy ;))

pozdro adn the hny

Mav_8217 | 2005-01-01 09:28:50 +0100

Wish, jakoś to koślawo pisałeś :D I jak po nowym roku Panowie i Panie? Bo ja mam TOTALNE ZERO kaca!

Aha, wczoraj ok. godziny 17 dostałem sms-a od freak’a, mówiącego o tym, że wina leży po stronie admina głównego - Krzyqus’a.

gr. | 2005-01-01 12:34:56 +0100

Bo jak sie umie pic to sie nie ma kaca - ja np kaca nie mam ale jeszcze mnie kiwa w sumie na boki hehe niezly hardkor

fen1x. | 2005-01-01 13:15:19 +0100

beka haaaaaaaaaaa haaaaaaaaaaaaaaa ;q

szczesliwego nowego :P

cerfes | 2005-01-01 22:46:48 +0100

a ja właśnie kolumnę piszę na q.com.pl i co ja teraz z nią zrobię? chyba na orga wrzucę

Mav_8217 | 2005-01-01 23:39:28 +0100

To było pytanie retoryczne, eh?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63