ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Quake ]|[ Gold

pią, 02 sierpień 2002 01:26:56 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Lecho z fpp.pl wypatrzył zapowiedź pojawienia się w Polsce Quake3: Arena i Quake3: Team Arena w jednym pudełku - pod nazwą Quake3 Gold. Dystrybucją tego pakietu zajmie się sieć Empik (LEM). "Przewidywana cena" pakietu ma wynosić według danych dostępnych na stronie LEM 119 zł. Jest to sporo taniej niż cena oryginału dwa lata temu, nie mówiąc w ogóle o Team Arenie.

Osobiście zastanowię się nad kupnem tego pakietu. Oczywiście nie dla q3 czy TA, bo te już przecież mam - ale poczułbym się lepiej gdybym miał oryginalne wydanie gry na swoim komputerze, zwłaszcza po tych dwóch latach przygody z q3. No i miło by było postawić oryginalne, własne pudełko gdzieś obok monitora...

Jest jeszcze jeden aspekt tego pomysłu - wraz z pudełkiem dostaniemy sprawny cdkey, jak wiadomo potrzebny do gry na niektórych serwerach.

Gdyby ktoś jakimś niewyjaśnionym przypadkiem nie wiedział co to jest Quake3:Arena to na stronie LEM może przeczytać recenzję najpopularniejszej gry fpp/zręcznościowej jaką według LEM jest q3...

Gravatar

StaryOrgowicz_264 | 2002-08-02 09:28:16 +0200

rozz ty piracie :P

Guffy | 2002-08-02 09:58:25 +0200

Rozz ma pirata :P

acidRA3in | 2002-08-02 11:06:20 +0200

Jestem w ciężkim szoku. Qźwa nie mogę uwierzeyć że nie masz oryginału i do tego jesio się publicznie przyznajesz. Głównym powodem dla którego kupiłem oryginał był szacunek dla ID, uważam że warto zapłacić im za to co mi dali :)

Gravatar

StaryOrgowicz_182 | 2002-08-02 11:45:24 +0200

A odpalantujcie sie od Rozza :) Ja tysh mam pirata :PPPP Jakoś specjalnie nie ciągnie mnie do orginalow. Ale jak Empik wydaje taki pack to zapewne kupie,chociażby z tego powodu, że nie mam(!) Team Areny a bardzo chętnie bym pograł.

Gravatar

StaryOrgowicz_264 | 2002-08-02 15:51:42 +0200

heh, w sumie to ja tez mam pirata :)

Guffy | 2002-08-02 16:50:10 +0200

no dobra, ja tez mam pirata :P

LaGranda | 2002-08-02 19:03:22 +0200

Sami piraci :D Kurde, to teraz do sklepu po orginaly!

Gravatar

StaryOrgowicz_225 | 2002-08-02 19:16:24 +0200

A ja tam mam sliczne oryginalne q3, pierwsze wydanie jakie sie ukazalo w Polsce za cos kolo 200zl. Dostalem na gwiazdke 2 lata temu, lezka sie w oku kreci... Piraty suxxxx. Zero szacunku dla id i samego siebie.
Ja tam uwazam ze ja i moja kariera q3 jest warta wiecej niz kradziona szmata za 15 zl. Zreszta nawet jesli nie bylbym proplayerem - mialbym oryginal. W q2 gralem tylko dla zabawy a tez mam oryginal, na dodatek ze wszystkimi dodatkami :))))) - pakiet Quad Damage. To wszystko stoi sobie zgrabnie na polce nad monitorem, zaraz obok Czaszki i Buddy. Az strach pomyslec jak dzialalyby te moje wszystkie voodoo-amulety gdyby q3 naladowane bylo 'piracką' energią... grrr!

Gravatar

StaryOrgowicz_3 | 2002-08-02 19:26:00 +0200

Ja już wyraziłem swoją radość z tego faktu przy innym newsie. Shielder i inni - macie rację, tylko np. w moim przypadku oryginał kosztowałby grubo ponad 300 PLN (inna platforma). Myślidcie, ze nie mam innych wydatków? To jednak dość sporo... Dlatego ucieszyłem się, ze teraz będę mógł spłacić dług wobec id.

Gravatar

StaryOrgowicz_264 | 2002-08-02 19:26:29 +0200

"niz kradziona szmata za 15 zl." - o wypraszam sobie, jednyne 1.5zl :)

White]Smurff | 2002-08-02 22:41:52 +0200

No ladnie Rozz.......

A ja myslalem (ze jako dobry gracz w q3) masz orginal a ty na oficjalnej stronce o tej grze walisz taki text ze masz piraty to mi rence kurde opadly :PPP Mam nadzieje ze kupisz w koncu orginal :-)))))))

*MR.GOD* | 2002-08-02 23:49:20 +0200

hehe ja se chce kuic q1 q2 q3 a narazie mam porata za 0 zł opylalem pleja i maiem oryginaly gostek wymienil za q3 i jeszce jakies 2 gry :>

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-08-02 23:55:20 +0200

ja na pr 1.31 i osp 1.01 jakos nie mam problemow z cd key'em. lacze sie na all serwery

*M4STER* | 2002-08-02 23:56:10 +0200

ooo piraci!!
teraz mam skombinowane quake ultimate
ale wykombinuje sprawie se golda :>
TA oryginal :)

*MR.GOD* | 2002-08-02 23:58:18 +0200

ooo krypton ja tak samo :DDDDDDD mam pirata i qll ale moze kupie se golda

kwak | 2003-08-03 14:21:04 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:21:57 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:21:57 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:21:58 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:21:58 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:21:59 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:21:59 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:00 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:00 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:00 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:00 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:00 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:01 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:01 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:01 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:01 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:02 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:02 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:02 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:03 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:03 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:04 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:04 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:04 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:05 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:05 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:06 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:06 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:06 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:07 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:07 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:07 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:07 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:08 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:09 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:11 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:11 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:26 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:27 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:27 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:27 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:28 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:28 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:29 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:29 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:29 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:30 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:30 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:31 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:31 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:32 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:32 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:32 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:32 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:33 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:33 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:33 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:34 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:34 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:34 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:35 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:35 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:36 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:37 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:37 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:37 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:39 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:40 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:22:45 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:08 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:08 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:08 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:09 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:09 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:10 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:10 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:10 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:11 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:11 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:12 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:12 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:12 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:12 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:13 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:13 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:14 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:14 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:15 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:15 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:17 +0200

super! ;]

kwak | 2003-08-03 14:23:18 +0200

super! ;]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63