Quake III Arena - 2D ???
wto, 08 lipiec 2003 11:29:38 | Autor: Shadow | Quake 3 Arena
Mimo, że nasz kochany Q3A jest jak najbardziej grą 3D, okazało się ze można z tego zrobić platformówke. Oczywiście cel gry się nie zmienił, nadal walczymy tak jak wcześniej, lecz tylko w dwóch wymiarach. W Platformerze, znajdziecie 8 map oraz support dla botów. Znajdziecie tutaj rowniez tryby TDM oraz CTF. Tutaj znajduje się strona Modu.
Tutaj natomiast znajdziecie pliki. Mod waży jedyne 8.4 MB.
Osobiście polecam, świetny mod do rozładowania nerwów, po przegranej walce.





SAI4H | 2003-07-08 11:33:31 +0200
Ssaaaam... ;]
Pozniej niech to ktos do modow wrzuci.
#646613
Shadow | 2003-07-08 11:36:46 +0200
Ja zassałem, i sie swietnie bawiłem. W dziale mody chyba obowiazkowe, a waży naprawde mało. =:]P
#646614
MrVonFetysz | 2003-07-08 12:44:43 +0200
no zajebis... pacman z spawara i rakietnics :D
#646621
MrVonFetysz | 2003-07-08 12:45:28 +0200
zajebisty pacman z rakietnica i spawarka :D
#646622
StaryOrgowicz_677 | 2003-07-08 13:04:02 +0200
wypas kurde sciagac ludzie pierwszozedna sprawa :DDDDDDDDDDDDDDD
#646624
Killok | 2003-07-08 13:17:37 +0200
a jak ktos nie przegrywa ? :PPP :D
#646627
SAI4H | 2003-07-08 13:40:41 +0200
Ble nie podoba mi sie. :D Wole 1v1 online pograc. :)
#646629
qw3rterro | 2003-07-08 13:42:19 +0200
w takim razie to juz drugi q3 2d :) (juz ktos dawal news'a na org'u... ale to o innym :P)
btw: sciagam se wlasnie :P
#646631
Zaloguj się by dodać komentarz.