ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Quake III na LAN4FUN8!

śro, 10 styczeń 2007 23:59:01 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Przypomnijmy jednak o konwencji tego wydarzenia. LAN4FUN8 będzie już tradycyjnie imprezą Bring Your Own Computer, czyli do uczestnictwa będzie potrzebne wybranie się do Warszawy ze swoim komputerem. Wpisowe nie jest małe, bo wynosi ono 75zł, ale w zamian dostajemy możliwość grania przez całe dwa dni non-stop w co tylko chcemy. Maksymalna liczba osób na LANie, to aż 160 osób, więc na pewno będzie z kim pograć w swoje ulubione tytuły. Wszystko będzie się tym razem odbywać 3-4 lutego w budynku PWSBiA przy ulicy Bobrowieckiej 9.

Reszta przydatnych informacji jest dostępna pod tym adresem.

A co z trzecim wstrząsem? Otóż przewidziany jest turniej 1v1 rozgrywany na modyfikacji CPMA z włączoną fizyką vq3. Lista map przedstawia się następująco:
* pro-q3dm6
* cpm1a
* hub3aeroq3
* ztn3tourney1
* pro-nodm9

Dodatkowo, na imprezie będą jeszcze udostępnione serwery otwarte nie tylko dla uczestników turnieju, dzięki czemu wszyscy będą mogli grać do woli, nawet jeśli już odpadną z rywalizacji. Chociaż jak narazie nie ukazało się więcej informacji szczegółowych dot. regulaminu czy nagród, mogę zdradzić, że ten pierwszy jest przyjazny a tych drugich będzie bardzo dużo. Zapewniam, że będzie o co walczyć.
Tak więc nie zwlekajcie, miejsca są dość szybko zajmowane, tym bardziej zachęcam do rejestracji i jak najszybszego ich opłacenia. Wszystko można zrobić na stronie www.lanparty.pl. Zapraszam też do wpisywania się w komentarzach, które sektory zajmujecie. Być może inni koledzy, quakerzy, będą chcieli być gdzieś blisko Was, zamiast zawsze głośnych i przeszkadzających na takich turniejach graczy np. Counter-Strike'a.

Garść przydatnych linków:
Oficjalna strona imprezy: www.lanparty.pl
Ogólne informacje o imprezie: Click!
Plan sali z rozmieszczeniem miejsc dla uczestników: Click!
Dojazd na miejsce imprezy: Click!
Lista uczestników: Click!

freak | 2007-01-11 00:12:32 +0100

w takim razie ja chce byc blisko ciebie okej :D

erik. | 2007-01-11 00:30:26 +0100

ciekawe kto bedzie :}

THRAWN | 2007-01-11 00:56:01 +0100

cytat ze stronli L4F "na mapach
ztn3tourney1 hub3aeroq3 pro-nodm9 cpm1a "

to czemu w newsie jest dm6 ?:SAD

btw. ProX'a sie wyśle :D

hf all

Mav_8217 | 2007-01-11 01:14:43 +0100

na mapach
ztn3tourney1 hub3aeroq3 pro-nodm9 cpm1a
oraz pro-q3dm6

Nie wiem dlaczego tak dziwinie jest z tymi br'ami ;]

freak | 2007-01-11 01:19:48 +0100

imprezy typu BYOC rulez.

quake.net.pl/galeria/17828.jpg

Mav_8217 | 2007-01-11 01:28:33 +0100

haha, dobre, dobre :D

extrim | 2007-01-11 10:42:34 +0100

Kto jedzie ?:>

sYnth|Bubu | 2007-01-11 11:14:37 +0100

W sumia jakbym mial nadmiar gotowki... Ale za to 1v1...

m1ru | 2007-01-11 11:37:21 +0100

drogie troszke to wpisowe :(

extrim | 2007-01-11 11:44:22 +0100

tam trzeba ze swoim kompem jechac albo mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem :Q ja to mam 30 minut drogi od siebie wiec moze wpadne.

voodoo|norad | 2007-01-11 11:46:23 +0100

Ja bede, ale musze zassać sobie to cpm1a czy jakoś tak p;

sYnth|Bubu | 2007-01-11 12:07:19 +0100

extrim tak trzeba jechac ze swoim komputerem.

extrim | 2007-01-11 12:24:03 +0100

huh pojechalbym w sumie i nawet jak ktos z daleka to z dwie osoby moge przekimac :Q ale troche szkoda mi wolnego weekendu... hmm zobaczy sie.

Mav_8217 | 2007-01-11 13:47:20 +0100

Wpadać, wpadać! I tak nie dużo teraz turniejów LANowych dla q3, więc sporo tracicie nie przyjeżdżając!

Bubu - duel czy nie duel, i tak się napijemy :D

ps. ja jadę ofc, więc jeśli ktoś chce się ustawić na jakieś miejsca koło siebie, to walić śmiało

Gravatar

wEst | 2007-01-11 16:34:28 +0100

Do zobaczenia biedron ! asdADasd:sad

m1ru | 2007-01-11 16:48:58 +0100

co grozisz mi ?:D

Gravatar

wEst | 2007-01-11 17:15:40 +0100

nie, tylko zapraszam ASD:ASDsad

m1ru | 2007-01-11 18:50:56 +0100

i tak nie przyjedziesz :)

sYnth|Bubu | 2007-01-11 19:05:47 +0100

Mav znam tansze sposoby na picie :) Pomysli sie jeszcze : >

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63