ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Quake III także na Lanie EC XI

czw, 13 styczeń 2005 19:14:16 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

ClanBase oraz ich strategiczny partner - The Global Gaming ogłosili kilka kolejnych bardzo pokrzepiających wszystkich graczy informacji. Jeszcze nie minęło dużo czasu od ogłoszenia prawdziwej rewolucji w świecie rozgrywek CB - zamiaru powrotu do finałów na LANie podczas EuroCup XI. Nie podano jednak pełnej listy gier, jakie mają być przedmiotem zainteresowania podczas tych finałów. Pozostało jeszcze jedno nieobsadzone miejsce dla pewnej konkurencji 1v1 lub 2v2.

Dzisiaj już wiemy, że z wielkim hukiem powraca do łask nasz stareńki Quake III Arena! Administratorzy ClanBase najwidoczniej nie chcieli zrywać z tą tradycją, ale pewną nowością jest za to tryb rozgrywki. Otóż na Lanie pojawi się kilka drużyn rywalizujących między sobą w drużynach 2v2, co nigdy wcześniej nie było nawet rozważane przy organizacji EuroCupów. Pula nagród w tym turnieju wynosić będzie aż 5000 Euro z czego 2500 Euro powędruje do rąk zwycięskiej drużyny. Jest to bardzo zaskakująca informacja. Chyba każdy wiedział, że batalia o to jedno miejsce będą toczyć Painkiller oraz Quake III, jednak pomimo dokonanego wyboru raczej spodziewano się pojedynków duelowych.

Jest to jednak z pewnością ukłon w stronę gry, która przecież towarzyszyła rozgrywkom EuroCup od początku ich istnienia a na poprzednich finałach EC na Lanie w krajach Beneluxu była ich główną atrakcją. Nie tylko dzięki samej rywalizacji, ale także przez świetną atmosferę, którą potrafiła stworzyć ta zawsze najbardziej wyluzowana część graczy. Aż łezka się w oku kręci, kiedy ogląda się te klasyczne relacje z Rotterdamu, gdzie zresztą kwakerzy udowodnili swoją niezaprzeczalną już wyższość nad kamperami z Counter-Strike'a!

Jednocześnie został stworzony nowy Quake III Open Cup, który będzie niższą ligą dla drużyn także chcących pograć 2v2, jednak niemających szans dostać się do elitarnych rozgrywek EC. Wszystkie chętne klany mogą zapisywać się tutaj.

To jeszcze nie koniec niespodzianek. Swoją obecność w EC potwierdziło już bardzo dużo znanych Europejskich drużyn, które dawno temu postanowiły dać sobie spokój z walkami na Arenach. Na liście zapisanych klanów widnieją bardzo ciekawe tagi, jak np. Holendrów z x-plicit 4, starych wyjadaczy, którzy zawsze byli w czołówce - EYEballers czy najbardziej popularny team ostatnich lat, odnoszący wiele sukcesów na arenach międzynarodowych - iCE cLIMBERS. Czyżby toxic i spółka postanowili dać sobie spokój z nowościami i wrócili do rzeczy, które dają najwięcej frajdy? Do pełni szczęścia brakuje chyba tylko aAa, QPO z proZaC'iem na czele, albo przez wielu uważaną za "najlepszą dwójkę wszechczasów" - SteLama i Sl1ngera.

Do podjęcia ostatecznej decyzji o starcie pozostało jeszcze dużo czasu, bo z powodu ogromnego zainteresowania, wszystkie zapisy do turniejów z serii Spring 2005 zostały przedłużone do 20 stycznia (w samo południe zapisy zostają zamknięte!). Przypomnieć należy, że do podziału na turnieje EuroCup, które będą rozgrywane jedynie poprzez Internet pozostało jeszcze 5000 Euro. Istnieje tym samym duża szansa, że powołana zostanie także najbardziej klasyczna konkurencja - Quake III TDM 4v4, dzięki której także będzie można zwiększyć nieco stan swojego kieszonkowego. Tak więc serdecznie zapraszam do tworzenia własnych drużyn i wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

v3rb | 2005-01-13 19:45:02 +0100

ja poprosze takie cos w pl ! :D
ps. marzenie scietej glowy

ramm | 2005-01-13 19:50:17 +0100

dlaczego ?:> ja już sie zapisalem, myslicie ze mnie wybiorą do EC :D ?

powaga OC 2v2 w ciacho i tak ;-)

Mav_8217 | 2005-01-13 20:06:36 +0100

Ssajcie tamtą relację z poprzedniego EC

0wned!

[M]aniek | 2005-01-13 20:16:55 +0100

spoko ; )

pat | 2005-01-13 20:38:17 +0100

fajnie ze quake powraca do lask po takim czasie i to chyba dowodzi ze bedzie sie w niego gralo juz zawsze i nic go niewykosi :P

Gravatar

pro_L0rd | 2005-01-13 21:26:51 +0100

dobry nius mav

fhantom | 2005-01-13 21:41:02 +0100

indeed
już wcześniej mówiłem mu że odwala kawał dobrej roboty :]

ramm | 2005-01-13 22:19:48 +0100

btw spring 2005 chyba ;p ?

Mav_8217 | 2005-01-13 22:59:07 +0100

Haha, ano =)

sYnth|Bubu | 2005-01-13 23:14:28 +0100

zik i syn to wygraja :P

fhantom | 2005-01-13 23:47:46 +0100

eh czy jakiś koleś może ubliżać członkowi redakcji ?
abs nie znam cię ale za twój brak szacunku do innych bez zmrużenia oka poleciałbyś z tej strony

Sh1eldeR | 2005-01-14 00:11:49 +0100

az mi sie nie chce wierzyc - zbyt piekne zeby moglo byc prawdziwe? ;o

Mav_8217 | 2005-01-14 00:24:38 +0100

Niekoniecznie. Ja tam podejżewam o to wszystko duże wpływy HellSpawN’a, który przekonał resztę ekipy.

No i pozatym, nie można zapominać, że każdy turniej z kwakerami, to bardzo wesoły turniej ;)

A tak btw. Zapisały się jush także m.in 2eX, aAa i Broken a z polskich teamów: FF, dk, h00ls i UF.

szaq | 2005-01-14 01:23:20 +0100

fanthom o co chodzi z abs’em ?

Mav - to moja wyłącznie zasługa, wyjaśnię Ci osobiście, jak się spotkamy, jak do tego doprowadziłem, że mamy Q3 a nie UT czy PK.

Sh1eldeR - a Ty ze SL4VE’m nie myślicie wystartować? No jak to tak bez Mistrzów Polski, to co najmniej niesymetrycznie ! ! ! "Konińskie Trojany" ruszą na podbój Europy :b. Ty ich zagadasz i udowodnisz, że na temat machine guna w Q3 można napisać 10 tomową encyklopedie, a SL4VE zajeździ łapiąc mega wypasione netto. Dobry plan, co nie =]. Ja już oczami przyszłości sięgam czasu, kiedy we dwóch wracacie z 2500 Euro , i za obmyślenie genialnej strategii stawiacie mi dobrą flaszkę i mocną panienkę ....

[M]aniek | 2005-01-14 09:01:31 +0100

Szakal wykonal masowy spam mailowy do adminow i ich zlamal.

freak | 2005-01-14 12:11:57 +0100

cool!;D

Mav_8217 | 2005-01-14 12:17:52 +0100

Komentarze absa wywaliłem, bo "chamstwa nie zniese".

UT 2k4 jush i tak tam jest :o

A co EC wybierają teamy jedynie niezwykle zasłużone. zik i syn może i by sobie poradzili, ale chyba to jedyni playerzy, którzy są w stanie chociażby coś powalczyć.

Kolejny Update zapisanych (poczekam do wieczora i dam update w newsie). Tym razem doszedł wielce zasłużony Brytyjski klan - Demonic Core pod wodzą Blokeya, Jaya i Yodaza.

Szaq, a może byśmy się zgadali, nawet jeśli nie na jakiś wieczorek to chociaż popołudnie. Strasznie długo Cię nie widziałem ziąąąą ;)

fhantom | 2005-01-14 13:13:29 +0100

szakal - koleś wpada tutaj jak do siebie i pisze coś o psiarni kasującej mu komentarze po czym wyzywa akko od śmiecia i że to pewnie on za tym stoi
niezły hardkor

szaq | 2005-01-14 13:54:46 +0100

Aha, no rozumiem.
Ale z tego co wiem, to ogólnie 666 są moimi fanami, mają podobno fanklub .::SZAKAL::., i comiesięczne zjazdy, których celem jest rzucanie lotkami w tarczę z moją podobizną. Oczywiście żartuje, ale ogólnie bestie nie raz mi o coś jechały z grubej rury, co szczerze mówiąc/pisząc, zawsze mi wisiało i powiewało :b.

Abs był, jest i będzie taki jak sami możemy widzieć.

acci | 2005-01-14 14:39:47 +0100

niech sie zik i xts zapisza ;-)

THRAWN | 2005-01-15 19:59:41 +0100

zawieśmacze : kuuul

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63