Quake Live CA Fall OpenCup 2009
Centrum ligowe ClanBase otworzyło zapisy drużynowe dla trybu ClanAreny. Rozgrywki rusza już tej jesieni. Rejestracja jest otwarta od 27 sierpnia i potrwa do 13 września (do godziny 23:59 włącznie). Natomiast wszystkie grupy OpenCup zostaną opublikowane 20 września na kanale #clanbase.ql Z polskich zespołów zgłosiły swój udział obecnie 5 /45 zapisanych:
Hardstyle Warriorz
NoName
Gaming QUI
Sixth Sense
ZLO
- Pełna lista zapisanych drużyn.
- Zapisy dostępne pod tym adresem.
*Update
**
Oprócz OC/CA zostały otwarte zapisy na poniższe tryby.
Zapisy potrwają również do 13 września.
- QL 1on1 (Pełna lista zapisanych graczy)
Źródło: ClanBase





ta1kun | 2009-09-01 13:35:34 +0200
fajnie
#751764
lObuz | 2009-09-01 13:40:19 +0200
1v1, TDM oraz CTF też są.
#751765
THRAWN | 2009-09-01 18:58:17 +0200
tez tak mi się zdaje XD
#751777
furi | 2009-09-02 09:43:51 +0200
Dalej nie ma cupa 1v2! Eh znow nie pogram :s
#751783
Xsi | 2009-09-02 09:48:18 +0200
a co furi chcieliscie z GaDem miazdzyc we dwoch? :DD
#751784
furi | 2009-09-02 19:42:37 +0200
Ale sie nie znasz, zazdrosniku :d
#751789
THRAWN | 2009-09-02 21:44:01 +0200
ale ci pojechał :ASDDSADASDSA
#751790
Xsi | 2009-09-03 13:21:24 +0200
:ASD
#751793
furi | 2009-09-03 15:46:42 +0200
Brutus!
#751795
Zaloguj się by dodać komentarz.