ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Quake Live: zapowiedź serwerów w Polsce

pią, 17 kwiecień 2009 11:26:01 | Autor: _Vh | Inne

Dzisiejszej nocy miał miejsce kolejny update bety Quake’a Live. Oprócz przerwy w graniu, konieczności ściągania nowej wersji instalatora, kilku zmian w mapach oraz Clan Arenie, pojawiła się informacja, która jest szczególnie istotna z punktu widzenia polskiego gracza:
We'll also have new game server locations coming online within a week or so in Poland, Sweden and China.

W swobodnym tłumaczeniu:
W ciągu tygodnia pojawią się nowe serwery w Polsce, Szwecji i Chinach.

Jest to dobra informacja dla osób, które miały problemy z połączeniem z zachodnimi serwerami. Pozostaje mieć nadzieję, że polski kooperator zapewni wysoki standard połączenia i m.in. użytkownicy Neostrady nie będą mieć kłopotów z komfortową rozgrywką.

Oficjalny wątek @ quakelive.com

Pozstałe zmiany

Mapy:
-Almost Lost (QZTOURNEY6): We re-compiled VIS to fix performance issues and fixed some z-fighting
-Furious Heights (QZTOURNEY7): Patched the "hole exploit"
-House of Decay (QZTOURNEY9): By popular request, we added another Yellow Armor and changed positions for Grenade Launcher and Shotgun
-Troubled Waters (QZCTF2): We fixed an area where players were bumping their head when using the jumppad in flag room
-Space CTF (QZCTF4): We fixed a number of accelerator pad issues and other odd issues that resulted in asymmetric exploits

Rozgrywka:
-Clan Arena servers are now set to 200 health, 100 armor, no falling damage

Nowe serwery:
-Toronto, Canada
-Tokyo, Japan
-Madrid, Spain

_Vh | 2009-04-17 11:39:36 +0200

no i klasa, na boardzie w temacie Babole w becie QL już pojawił się pierwszy post z narzekaniami :)

Irae | 2009-04-17 11:57:49 +0200

no i fajno, miło ze swoimi będzie pograć, a nie tylko z tymi kulpami z niemiec...

THRAWN | 2009-04-17 11:59:40 +0200

no @#$% w końcu... może coś pogram;]

Bloodpa1nt | 2009-04-17 12:17:48 +0200

A mnie może by ktoś z tych niemiłych i lepiej wiedzących (a w dodatku nie grających w QL) krzykaczy przeprosił?

freak | 2009-04-17 12:45:26 +0200

Jak do mnie pijesz to napij się jeszcze.

I jak przykazanie "oko za oko, ząb za ząb przykazuje":

**** (ed. mod :( )

Naprawdę trochę ogłady by ci się nawet w tym dzikim zachodzie zwanym internetem przydało, jeśli uważasz, że to inni zachowali się wobec ciebie nie w porządku w tym temacie: www.quake.net.pl/board/?action=post&fid=272&tid=23581&odk=0&str=1

_Vh | 2009-04-17 12:50:34 +0200

Nie rozpędzać się, bo zacznę kasować.

Bloodpa1nt | 2009-04-17 12:52:53 +0200

Freak: jeżeli ja piszę, że admin mi mówił o Polskich serwach, a później jakieś sugestie w tamtym temacie, że rozmowę zmyśliłem to chyba ten news pokazuje kto coś zmyśla/jest debilem ;-)

freak | 2009-04-17 12:55:00 +0200

ale to nie moja wina, że ty robisz z siebie głupka nie umiejac czytac ze zrozumieniem biorąc wszystko na 100% poważnie i do siebie choćby nie wiem jak było udekorowane emotikonkami =) idź się kłóć z alienem, ja już na cały dzień mam dość tych typowych dla was jałowych dysput :x

kos | 2009-04-17 13:29:06 +0200

lista zmian imponująca ;D

ins1d1um | 2009-04-17 15:06:47 +0200

Nie wiem po co te serwery jak do Niemiec są czasy po 35-45ms. D:.
Ale ostatecznie fajnie że ktoś je załatwił. Temat na forum QL jednak trochę wpłyną na ostateczną decyzję. Teraz tylko czekać do maja. ;).

THRAWN | 2009-04-17 15:09:51 +0200

obydwaj jesteście h warci:D

Bloodpa1nt | 2009-04-17 15:13:40 +0200

inside: polskie ql comm. jest na tyle duże, że serwery i bez tego tematu by były o czym SE mówił już z miesiąc-dwa temu.

Wujek_Bogdan | 2009-04-17 19:15:24 +0200

fajnie, fajnie,
a ja czekam na wtyczke dla Opery, a przede wszystkim wsparcie dla Linuksa i OSX

ins1d1um | 2009-04-17 19:51:14 +0200

Nie tak szybko dla linuxa tak jak mowiłem 1 miesiąc temu.

Garbol | 2009-04-17 22:45:43 +0200

a po co polskie skoro q3>ql ?

lObuz | 2009-04-18 07:46:21 +0200

a to tylko Ty grasz?

MatiZ | 2009-04-18 09:34:10 +0200

Pozstałe?

Irae | 2009-04-18 15:48:27 +0200

ale w tym tygodniu czy w tym co będzie po niedzieli? :d

Mav_8217 | 2009-04-18 16:51:23 +0200

tam w tłumaczeniu powinno być "około tygodnia" ;)

_Vh | 2009-04-18 17:30:05 +0200

na moje kaprawe oczko 'do tygodnia'. Po za tym, czepiasz się wolnego tłumaczenia :

Bloodpa1nt | 2009-04-18 17:50:14 +0200

"or so" to fajny pocieszacz :-)

ins1d1um | 2009-04-19 11:43:09 +0200

Poprzedni update:
03-21-2009, 02:04 AM

(...)

For those of you outside of the United States, we'll be adding game servers in the following locations within about a week or so:
-Toronto, Canada
-Spain
-China
-Japan

Serwery w Hiszpanii, Kanadzie, Chinach i Japonii też miały być "do tygodnia"
Pojawiły się dopiero po niespełna miesiącu.

Jak widać dla Chin dalej będą w "przeciągu tygodnia"
Dlatego nie oczekiwałbym od 20 kwietnia serwerów w Polsce, realnie mogą powstać około 10 maja.
Pytanie dodatkowe kto może Hostować serwery w polsce?
Osobiście obstawiam www.beyond.pl

Gravatar

binzsh | 2009-04-20 12:31:09 +0200

nie grałem w q3 od 13 roku życia ,mam beznadziejnego starego kompa ,ale quake live śmiga mi aż miło i wspomnienia wróciły :D, nie ma co będzie ta gierka miała powodzenie :D

Bloodpa1nt | 2009-04-22 23:52:58 +0200

HE HE HE.

lidek | 2009-04-25 00:47:09 +0200

Nadal brak polskich serwerow :|

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63