ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Quake2: 6 lat

pon, 01 grudzień 2003 16:49:04 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena


Planetquake.com podało dziś ciekawostkę - otóż zgodnie z aktualizacją .plan file Johna Carmacka z roku 1997, Quake2 obchodzi dziś szóstą rocznicę istnienia. Tego dnia otrzymał status gold, czyli gotowości do wypuszczenia w ręce graczy.

Wydaje się to całkiem niedawno, jeśli zauważymy że Quake3 ma aż cztery lata, licząc z q3testami. Między drugą a trzecią częścią Gwoździa były więc tylko dwa lata różnicy - Quake2 nie taki stary jak go malują.

Tak czy inaczej obie części gry zapisały się trwale w historii multiplayera fpp i pozostaje tylko życzyć Szczęśliwych Urodzin jeśli nie grze to Johnowi Carmackowi i ekipie id. Być może pozostaje pewien niedosyt, że przerwa między q3 i q4 jest i będzie dużo dłuższa...

bryan | 2003-12-01 17:11:28 +0100

100lat 100lat :d

pawson | 2003-12-01 17:20:34 +0100

rozziu pisze sie obchodzi a nie ochodzi :d

enjoy | 2003-12-01 17:26:43 +0100

:ADSL
hehe a nie wiedzialem za co dzisiaj bede pil :) zdrowie Q :]

c(_)

Gravatar

cr3sk | 2003-12-01 17:36:07 +0100

O qFa to już 6 lat minelo no no:], pozdrawiam :] aVe

... | 2003-12-01 17:50:51 +0100

sto lat sto lat niech zyje zyje nam sto lat sto lat niech zyje zyje nam jeszcze raz jeszcze raz jech zyje zyje nam ... :DDDDDDD

Gravatar

||| | 2003-12-01 18:21:31 +0100

... niech mu gwiazdka pomyślnosni nigdy nie zagasnie, niegdy nie zagasnie a kto zdrowi nie wypije niech sie pod stół skryje :DDDDDDDDD

k3m | 2003-12-01 18:26:28 +0100

wsistkiego najlepsiego :>

civ|taboo | 2003-12-01 18:43:47 +0100

Moo zyc moo zyc mooo dugo dugo zyc :GG

Gravatar

[TXS]K@ne | 2003-12-01 19:11:02 +0100

bedziemy go pamiętać przez następne 6 lat....
wszystkiego najlepsiejszego:):)

kood | 2003-12-01 19:25:51 +0100

zuzia.. lalka nie duza..[..] a na dodatek, caaala ze szmatek.. :o

Gravatar

PLANET | 2003-12-01 19:40:51 +0100

zuzia, lalka nieduza... sto metrow wzrostu, hektar zarostu...

czy mieliscie kiedys wrazenie ze polska scena q3 to piaskownica ? ;)

Gravatar

[BF]Malin | 2003-12-01 20:00:58 +0100

Ja czekam na quake 4!!!!

Gravatar

[BF]Malin | 2003-12-01 20:02:28 +0100

ja i tak gram w q3 bo jest the beeeeeeeest !!!! :-)

Cyriakus | 2003-12-01 20:03:01 +0100

a ja nie..

Gravatar

rizik | 2003-12-01 21:15:22 +0100

ja sie przerzuce odrazu z q3 na dooma albo q4

PrzemeQ | 2003-12-01 21:47:23 +0100

To wlasnie na Quake 2 stawialem pierwsze kroki w fpp
az sie lezka w oku kreci.

PrzemeQ | 2003-12-01 21:49:59 +0100

Wszystkiego najlepszego !!! ..:: Q U A K E ::.. 4 EVER

MaxDamage | 2003-12-01 22:10:34 +0100

Ja w toto kochane moje gram juz 4 lata z hakiem, a jutro mam urodziny :)

Kocham cie moj wstrzasie!!!

cry | 2003-12-01 22:57:51 +0100

Na urodzinki q2 kupcie sobie Cd Action. Podobno nasz solenizant orginalny jest zamiszczony ;]

Sto lat ;d

sYnth|Bubu | 2003-12-01 23:13:13 +0100

jak ten czas szybko mija :/ :D

am3is | 2003-12-01 23:17:17 +0100

"dwie części" - Q1 i Q2 ? :-D
PS.Q2 było pare miesięcy temu dołączone do CDA.

F4lc0n_fx | 2003-12-02 12:39:18 +0100

lol w moje urodziny :P

fen1x. | 2003-12-02 13:51:29 +0100

syskiego najlepszego =] oby q4 tylko ten raven nieskopal bo bedzie zle =]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63