ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Quake3 Defrag World Cup!

pią, 16 luty 2007 13:42:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Scena trickjumpowa jak widzicie nadal istnieje. Nie jest to zapewne to

samo, co parę lat temu, lecz mimo wszystko nadal organizowane są cupy.

Najlepszym na to przykładem może być Quake3 Defrag World Cup! Nadszedł najwyższy czas, aby najlepsi trickjumperzy z całego świata stanęli twarzą w twarz i zaczęli zmagania o tytuł mistrza świata! Do zawodów mogą zgłaszać się zarówno całe teamy, jak i pojedynczy zawodnicy. To znaczy, że każdy zawodnik może występować tylko w jednym teamie vQ3 lub CPM, bądź pojedynczo na platformie vQ3 i CPM. Quake3 Defrag World Cup jest to event organizowany wyłącznie dla użytkowników serwisu http://breakdown-hq.com. Jeśli nie posiadasz jeszcze tam konta, możesz to zrobić teraz, wypełniając krótką aplikację rejestracyjną. Rozgrywki będą się toczyć na najnowszej wersji modu - Quake 3 Defrag 1.91.08. Dokładny regulamin turnieju znajdziesz tutaj. Jeżeli potrzebujesz pomocy z tym modem polecam to howto. Zapisywać można się do 24.02.2007, godz. 19.00 (PL) na kanale iRC turnieju: #dfwc04 @ quakenet.

gorat | 2007-02-16 14:50:54 +0100

Pierwsze, co pomyślałem wchodząc tutaj prosto z Breakdown, to to, że warto, aby pojawił się news o WDFC :) I jest :>
Tylko żeby było mniej literówek... I zasady rejestracji niezbyt klarownie opisane.

RauL | 2007-02-16 14:56:03 +0100

no na stronie Break Down pisze jedynie, że rejestracja kończy się 24 lutego i jest podany kanał iRC.

gorat | 2007-02-16 16:16:23 +0100

Może rozwinę: zapisy są na breakdown-hq.com - dla zarejestrowanych są dostępne formularze zapisów.
Zapisywać się można indywidualnie na dwóch fizykach (vq3 i cpm), jak i w zespołach złożonych z gracza vq3 i cpm. Można być tylko w jednym zespole.

THRAWN | 2007-02-17 01:01:47 +0100

benek sie zapisał będzie miazga :D:D:D

Radioactive | 2007-02-17 01:41:11 +0100

hehe..ja z demonkiem w Troskliwych Misiach!!:D..w morde nazwe zem wymyslil jak nie wiem co:D..dziwi mnie jedno..czemu w newsie jest obrazek z hungarian defrag???

RauL | 2007-02-17 02:50:52 +0100

Wygoglowalem taki do newsa, nie patrzylem nawet co pisze na gorze, ale i tak ladny, co nie? :P

Radioactive | 2007-02-17 03:17:31 +0100

no ladny to moze i on jest ale hungarian!!doh..walic to...ja chce jusz skakac!!..a tu cza tyle czekac:/

RauL | 2007-02-17 11:05:54 +0100

No co, Budapeszt to piękne miasto ^^ btw. zassalem wczoraj tego Waszego defraga i SDC50. Poskakam sobie troche i potrenuje movement :)

benek | 2007-02-17 11:16:49 +0100

wez udzial :) Pograj na 1 mapce, ktora wyjdzie po pare godzin dziennie. Wyżyluj czas jak tylko sie da. Potem poczekaj na wyniki, sciagnij demko z 1 miejsca, załam sie i skasuj defraga ; >

AL|EN | 2007-02-17 11:43:36 +0100

Hahahaha - podpowiem ci Raul :D
Pierwszy będzie w3sp z sekundową przewagą nad całą resztą :-)

Radioactive | 2007-02-17 13:22:14 +0100

lol Raul zadziwiasz mnie!

btw.Ben znalazl sobie przyjaciela!!:D

Progner | 2007-02-17 14:25:38 +0100

Benuś "zaliczyłeś" go juz? :D

RauL | 2007-02-17 16:06:46 +0100

Tylko jakieś te odstępy pomiędzy belkami na duże :D na 4-5 to już wpadam do wody :/

ps. benek kupe lat :-)

srakal1ty | 2007-02-17 16:15:02 +0100

Jeśli już trenować to na dobrych polskich mapach :P. Szczególnie polecam, uważany przez świat defragowy za jeden z najlepszych mappacków: pdm01

jamster.ath.cx/defrag/download.php/pdm01.pk3

benek | 2007-02-17 16:40:33 +0100

Nawet nie wiem jak gra. Mial przedrostek IT to pomyslalem ze nie taka lama wiec sie zgodzilem : ) No jak dla mnie PRog to z Twoja para masz pierwsza trojke murowana w teamie ;) Siema Raul, trenuj trenuj trzeba pokazac co Polak potrafi ; )

RauL | 2007-02-17 17:43:21 +0100

Ja to tylko tak 4fun oczajam, no i moze zeby poprawic movement w cpma nieco. Dzieki Demon za linka, zassalem.

THRAWN | 2007-02-18 03:37:27 +0100

a bym zapomniał ... gogogo ALien i v3rb xDDD

3-sze gwarantowane :ASD

Widząc demka w3sp'a to strzał w ep. , ale lataja ploty że nie zagra :>

Progner | 2007-02-18 09:11:47 +0100

wesp wczoraj sie Dexa pytał o wspólny team (wiec nie wiem czy zrezygnował z gry :>) ale Dex mu odmówił :D a ja jestem happy :D

rono | 2007-02-18 10:52:59 +0100

wtedy byloby pograne :) a swoja droga ciekawi mnie czy viper zagra

gorat | 2007-02-18 21:22:04 +0100

Się będą wszyscy zastanawiali, co za ufts konkurencję kosi. I tyle.

benek, IT nie musi być równe iT ;-)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63