Quake3 Defrag World Cup!
pią, 16 luty 2007 13:42:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena
Scena trickjumpowa jak widzicie nadal istnieje. Nie jest to zapewne to
samo, co parę lat temu, lecz mimo wszystko nadal organizowane są cupy.
Najlepszym na to przykładem może być Quake3 Defrag World Cup! Nadszedł najwyższy czas, aby najlepsi trickjumperzy z całego świata stanęli twarzą w twarz i zaczęli zmagania o tytuł mistrza świata! Do zawodów mogą zgłaszać się zarówno całe teamy, jak i pojedynczy zawodnicy. To znaczy, że każdy zawodnik może występować tylko w jednym teamie vQ3 lub CPM, bądź pojedynczo na platformie vQ3 i CPM. Quake3 Defrag World Cup jest to event organizowany wyłącznie dla użytkowników serwisu http://breakdown-hq.com. Jeśli nie posiadasz jeszcze tam konta, możesz to zrobić teraz, wypełniając krótką aplikację rejestracyjną. Rozgrywki będą się toczyć na najnowszej wersji modu - Quake 3 Defrag 1.91.08. Dokładny regulamin turnieju znajdziesz tutaj. Jeżeli potrzebujesz pomocy z tym modem polecam to howto. Zapisywać można się do 24.02.2007, godz. 19.00 (PL) na kanale iRC turnieju: #dfwc04 @ quakenet.





gorat | 2007-02-16 14:50:54 +0100
Pierwsze, co pomyślałem wchodząc tutaj prosto z Breakdown, to to, że warto, aby pojawił się news o WDFC :) I jest :>
Tylko żeby było mniej literówek... I zasady rejestracji niezbyt klarownie opisane.
#735952
RauL | 2007-02-16 14:56:03 +0100
no na stronie Break Down pisze jedynie, że rejestracja kończy się 24 lutego i jest podany kanał iRC.
#735953
gorat | 2007-02-16 16:16:23 +0100
Może rozwinę: zapisy są na breakdown-hq.com - dla zarejestrowanych są dostępne formularze zapisów.
Zapisywać się można indywidualnie na dwóch fizykach (vq3 i cpm), jak i w zespołach złożonych z gracza vq3 i cpm. Można być tylko w jednym zespole.
#735955
THRAWN | 2007-02-17 01:01:47 +0100
benek sie zapisał będzie miazga :D:D:D
#735974
Radioactive | 2007-02-17 01:41:11 +0100
hehe..ja z demonkiem w Troskliwych Misiach!!:D..w morde nazwe zem wymyslil jak nie wiem co:D..dziwi mnie jedno..czemu w newsie jest obrazek z hungarian defrag???
#735975
RauL | 2007-02-17 02:50:52 +0100
Wygoglowalem taki do newsa, nie patrzylem nawet co pisze na gorze, ale i tak ladny, co nie? :P
#735976
Radioactive | 2007-02-17 03:17:31 +0100
no ladny to moze i on jest ale hungarian!!doh..walic to...ja chce jusz skakac!!..a tu cza tyle czekac:/
#735977
RauL | 2007-02-17 11:05:54 +0100
No co, Budapeszt to piękne miasto ^^ btw. zassalem wczoraj tego Waszego defraga i SDC50. Poskakam sobie troche i potrenuje movement :)
#735980
benek | 2007-02-17 11:16:49 +0100
wez udzial :) Pograj na 1 mapce, ktora wyjdzie po pare godzin dziennie. Wyżyluj czas jak tylko sie da. Potem poczekaj na wyniki, sciagnij demko z 1 miejsca, załam sie i skasuj defraga ; >
#735982
AL|EN | 2007-02-17 11:43:36 +0100
Hahahaha - podpowiem ci Raul :D
Pierwszy będzie w3sp z sekundową przewagą nad całą resztą :-)
#735985
Radioactive | 2007-02-17 13:22:14 +0100
lol Raul zadziwiasz mnie!
btw.Ben znalazl sobie przyjaciela!!:D
#735986
Progner | 2007-02-17 14:25:38 +0100
Benuś "zaliczyłeś" go juz? :D
#735990
RauL | 2007-02-17 16:06:46 +0100
Tylko jakieś te odstępy pomiędzy belkami na duże :D na 4-5 to już wpadam do wody :/
ps. benek kupe lat :-)
#735995
srakal1ty | 2007-02-17 16:15:02 +0100
Jeśli już trenować to na dobrych polskich mapach :P. Szczególnie polecam, uważany przez świat defragowy za jeden z najlepszych mappacków: pdm01
jamster.ath.cx/defrag/download.php/pdm01.pk3
#735998
benek | 2007-02-17 16:40:33 +0100
Nawet nie wiem jak gra. Mial przedrostek IT to pomyslalem ze nie taka lama wiec sie zgodzilem : ) No jak dla mnie PRog to z Twoja para masz pierwsza trojke murowana w teamie ;) Siema Raul, trenuj trenuj trzeba pokazac co Polak potrafi ; )
#736000
RauL | 2007-02-17 17:43:21 +0100
Ja to tylko tak 4fun oczajam, no i moze zeby poprawic movement w cpma nieco. Dzieki Demon za linka, zassalem.
#736002
THRAWN | 2007-02-18 03:37:27 +0100
a bym zapomniał ... gogogo ALien i v3rb xDDD
3-sze gwarantowane :ASD
Widząc demka w3sp'a to strzał w ep. , ale lataja ploty że nie zagra :>
#736011
Progner | 2007-02-18 09:11:47 +0100
wesp wczoraj sie Dexa pytał o wspólny team (wiec nie wiem czy zrezygnował z gry :>) ale Dex mu odmówił :D a ja jestem happy :D
#736016
rono | 2007-02-18 10:52:59 +0100
wtedy byloby pograne :) a swoja droga ciekawi mnie czy viper zagra
#736020
gorat | 2007-02-18 21:22:04 +0100
Się będą wszyscy zastanawiali, co za ufts konkurencję kosi. I tyle.
benek, IT nie musi być równe iT ;-)
#736055
Zaloguj się by dodać komentarz.