ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Quake3 Server Demo Center

wto, 11 marzec 2003 21:04:32 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Na ESR d1monn opisała bardzo ciekawy programik jakim niewątpliwie jest Q3SDC. Na pewno zastanawialiście się kiedyś, dlaczego Wasze dema zajmują po 6MB?! Otóż przy pomocy tego progsa możecie zmniejszyć ich wagę do powiedzmy.. 800KB! Program umożiwia nie tylko znaczne zmniejszenie wagi demka, ale również pozwala oglądać je ze wszystkich POV'ów (jak w HLTV) ! :o Jesteście pod wrażeniem? Bo ja TAK. Jednak czy te zapewnienia to prawda, czy program rzeczywiście czyni cuda?

Przekonacie się ściągając go! ;)

PS. Oczywiście nie tyczy się to nagranych już demek, ale tych, które dopiero nagracie przy pomocy programiku :)) GL!

BobeK | 2003-03-11 21:19:38 +0100

S4iek to potrafi zachecic. :Q

SAI4H | 2003-03-11 21:24:14 +0100

Przyda sie w przyszlosci (nie tylko do pracy ;D)..

BobeK | 2003-03-11 21:39:28 +0100

Rozwin, nie rozumiem.

MsT | 2003-03-11 21:55:23 +0100

... Файлы .... i wszystko jasne :D

*MR.GOD* | 2003-03-11 22:00:02 +0100

qrfa wtf napsialem komensta i niema :( oki
heh walia mnie te ptrogsy do demek wsumie mialem 3 na dysku i 1 zjebal mi q3 bo z 1.32 na 1.31 zrobil..... ehhhhhh i wogule jest jakis progs co ogladasz demko jak film??? a nie w q3?
aha w sumie mam 1gb demek swoich kto miklipa zrobi?:D

SAI4H | 2003-03-11 22:01:20 +0100

Zapomnialem, ze to dziala tylko z PR 1.32. :D

Zenith | 2003-03-11 22:07:36 +0100

nooo takie cos to ja lubie ;P
spoko program :D

BobeK | 2003-03-11 22:19:29 +0100

nabicie komentarza
:-)

Gravatar

TomB | 2003-03-11 23:06:12 +0100

nabicie komentarza
hehe dobre to jest.

Kangus | 2003-03-11 23:10:00 +0100

Moze jakas mala instrrukcja??? bo sobie poprostu wlaczylem recorda i jakos roznicy nie zauwazylem ;P a te znczki to ja tak rozumiez ze .... [ofc odpalalem q3 z tego proga ;) sa jakies komendy zeby mozna demo bylo w rozny sposob ogladac??? czy sie jakims klawichem przelancza? ;)

BobeK | 2003-03-11 23:20:50 +0100

To use the program,u need to extract the archive into ur /q3arena directory with folder names enabled.Then when u wanna use it,run q3sdc.exe instead of quake3.exe.
To record the demo,use the /sdrecord demoname.U dont need to have g_synchronousclients 1.There will be no stroke at the top of the screen,wich appears every time u record an ordinary demo.
The program creates demo file in ur current mode demos directory (the program works with any mode:OSP,RA3,Defrag..).The demo file has the .sd3 extansion instead of dm_68.
To play the demo use /sdplay demoname.U can watch the demo from POV of any player,also from a Viewcam (like in osp) and even fly around as a spectator.
sdstop - stop recording or playing of the demo
sdpause - pauses and resumes playing
sdprev [number of seconds] - jumps back for a given amount of seconds when playing demo
sdp_timescale [value] - sets a timescale only for demo playing
sdplaylist - plays a playlist of demos,wich is a .txt file with the colund of the names of the demofiles in the same folder :
demo1
demo2
demo3
..

© smol @ www.esreality.com :-)

[widze, ze niestety edytowanie nie jest doskonale i jak bylo jedne "br" dostawia sie drugie... ale lepsze to niz nic ;)]

Kangus | 2003-03-11 23:24:24 +0100

THX !!! W reszcie widze co tam pisze :D ... hmmm demka fajnie wychodza ale strasznie chacza... podczas gry tez chaczy mimo ze mam 125 fps ... ;/ hmm poprobujemy ;/

EDIT:qrde prog fajny ale ciagle mi szarpia demka.... juz podczas gry jest ok ale demka szarpia... bawilem sie sv_fps o com_max fps i nic ;/ .... moze poprostu proc 1 Ghz to juz zbyt malo dla tego proga??? Za duzo obliczen na raz??

Gravatar

focus | 2003-03-12 01:20:16 +0100

lol zajka progs, no comment na to wszyscy czekali,

Re: Kangus ja mam P2 ktore chodzi na 458mhz i mi demka nie skacza .....moze 1ghz to za duzo :) aha i nie wiem czemu caly czas mi wyskakuje komenda unknown:ui command podczas ogladania demka

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63