ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Quake4.owned.pl Tournament już za nami!

nie, 25 grudzień 2005 11:33:41 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Turniej duelowy organizowany przez DemoSquad.Q4 oraz Quake4.owned.pl to już przeszłość! Przypomnijmy, że do walki stanęło 16-stu zawodników, którzy zostali wybrani drogą selekcji i otrzymali zaproszenie do wzięcia udziału w turnieju. Początkowo gracze rywalizowali ze sobą w fazie grupowej. Organizatorzy podzielili ich na 4 czteroosobowe grupy. Spójrzmy, kto znalazł się, w jakiej, oraz jakie były wyniki meczów w tej fazie:

Grupa A: c-load, mess, kar, tasslehoff
- zobacz!

Grupa B: eQuador, GrumX, odi, zoom
- zobacz!

Grupa C: Cs3, scar, szaman, Xts
- zobacz!

Grupa D: Av3k, dave, lucas, matr0x
- zobacz!

** pogrubioną czcionką zostali zaznaczeni zawodnicy, którzy wyszli z grupy. Do dalszych rozgrywek awansowało 2-óch pierwszych zawodników z każdej z grup.*

Kolejną fazą rozgrywek były play-offy. Po pewnym czasie na placu boju zostało już tylko dwóch najlepszych duelowców, Av3k oraz mess. Ostateczne starcie opóźniło się jednak w czasie z powodu kłopotów z łączem messa. Gdy jednak wszystko już wróciło do normy nadszedł czas na wielki...

FINAŁ!

mess (0) : (2) Av3k

10:22 @ l4dm1
12:24 @ q4dm3

I tym oto sposobem serious.av3k zwycięża cały turniej! Gratulujemy! Na zakończenie postanowiłem porozmawiać (dosłownie i w przenośni) z samymi finalistami, aby dowiedzieć się, jakie są ich odczucia po minionym turnieju no i samym meczu finałowym.

mess:

Turniej mi się podobał. Było trochę w/o, ale nie było tak źle. Ogólnie mapki były trochę źle dobrane (po co sandstorm nie mam pojęcia, w sumie i pro doctors też się nie sprawdza jak powinno). Sam turniej jednak przebiegał w fajnej atmosferze, i chociaż finał przedłużył się o tydzień, nikt z tego powodu zbytnio nie płakał :D (chyba :)) Co do samego finału, to przed nim zdążyłem zagrać tylko kilka meczów, do tego nie wiedziałem jak Av3k gra, na poszczególnych mapach. Galang/Fleet/Phrantic - takie mapy wybraliśmy. Pierwszy mecz Fleet, nawet nie pamiętam jak przebiegał, ale avek na początku odskoczył na kilka fragów, później ja zacząłem odrabiać, ale jego rail zmiażdżył mnie po prostu :) przy remisowym wyniku zastanawiałem się, co zrobić, i podjąłem błędną decyzje :)) później jego rail pozwolił mu odskoczyć na jeszcze kilka fragów. Av3k grał bardzo rozważnie, dobrze wykorzystał zdobyta przewagę i należało się mu zwycięstwo. Ja po prostu nie mogłem ogarnąć całych 15 minut. Na galang było podobnie jak na flet, tyle ze jakieś 5min przed końcem wygrywałem dwoma fragami chyba, ale rail rail rail .... Brak koncentracji i po wszystkim :) Podsumowując: ze strony Avka doskonały rail, z mojej strony brak umiejętności koncentracji.

Av3k: tutaj mam dla Was niespodziankę! Tak jak wspominałem wcześniej, że rozmowa z finalistami przeprowadzana była dosłownie jak i w przenośni (za przenośnię uznałem formę pisaną, np. gg). Wywiad z Avki3m to nic innego jak nasza rozmowa telefoniczna zarejestrowana w pliku .wav! Sądzę, że może to być ciekawe urozmaicenie. Zapraszam więc do pobierania:

download: krótki wywiadzik z Avki3m [.wav, 2,16mb]:

Zell | 2005-12-25 11:51:56 +0100

erste! hahaha mama trzymala Ci avek kartke jak czytales swoje odp? :> najbardziej mnie rozjebalo to "yhyyymmm" ze strony raula:D sory ze tak pieje ale nie moge sie powstrzymac ;p ale i tak wporzo.pl wywiadzik :P

Mav_8217 | 2005-12-25 11:57:25 +0100

No poważnie, nie poznaję Maćka na tym nagraniu ;) Chyba sobie odpowiedzi wcześniej na kartce przygotował hihihi

Bardzo ładny news btw. Taki nietypowy, świąteczny bym powiedział ;)

RauL | 2005-12-25 12:04:33 +0100

Nie chcialem zbyt wiele czasu zajmowac Mackowi. Zadzwonilem do niego, podalem mu pytania i poprosilem, zeby mi poscil ringa jak bedzie mial gotowe to odzwonie i mi podyktuje ospowiedzi, ale ze nie chcialem mu zabierac zbyt duzo czasu, bo bylo to bezposrednio po kolacji wigilijnej (przynajmniej umnie ;) postanowilem wlaczyc poprostu nagrywanie na komorce, aby przepisac odpowiedzi pozniej, ale w trakcie rozmowy wpadlismy na pomysl, aby poprostu na spontanie zrobic z tego maly wywiadzik live ;] efekt widzicie sami zreszta ;]

coolfon | 2005-12-25 12:09:15 +0100

proponuje aby nastepny wywiad my w formacie mp3, oraz aby byl na zywo, bo takie czytanie z podzialem na role rzeczywiscie momentami brzmi smiesznie:) tyle w tym emocji:))

RauL | 2005-12-25 12:12:52 +0100

nie chcialem kompresowac tego, aby nie tracic i tak juz na slabej jakosci. pozatym sa jakies problemy z przerabianiem plikow .amr (do jakich zrzuca nagrywanie w moim k700i) => .wav => mp3.

Mav_8217 | 2005-12-25 12:24:33 +0100

Pomińmy kwestie techniczne, gj ;)

kos | 2005-12-25 12:33:55 +0100

siakieś demko?:>

zoom | 2005-12-25 12:57:09 +0100

OMG ten wywiad w wav to padaka ;-DDDD rownie sztywne jak czlonek murzyna :-S

ATi | 2005-12-25 13:23:12 +0100

lol ten wywiad w pliku dziwiekowym to smiechowy :D

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-12-25 13:40:34 +0100

fajna odskocznia od normy :) wkoncu zapachnialo orginalnoscia a nie non stop : KFC CZY MC? :D:D:D (no offenc to tez wporzo :P)

GW ;] gg av3k

sponsor avka - seRious ;]

RauL | 2005-12-25 14:25:29 +0100

sam mam niezly zrzut z tego, jak sie zaciolem 2 razy :D no i oczywiscie z "Mysle, ze Scooby nie powinien, ale jednak musi byc w czolowce" :D ale ogolnie bylo bardzo milo, no i dzieki jeszcze raz Maciek za interwiu :] GL !

aromat | 2005-12-25 14:59:32 +0100

Hehehe dobre dobre ;)
gj avek i gj mess

raZox | 2005-12-25 16:33:18 +0100

kurcze, nie moge sciagnac tego pliku :(
po kliknieciu nic sie ine dzieje
ktos ma podobny problem moze?

szłem | 2005-12-25 17:19:15 +0100

lol az z ciekawosci sciagnalem ten avi :DD czytane z kartki :D imo fajniejsze by bylo bez gotowca :D

gj raul
gratz avek

Gravatar

pro_L0rd | 2005-12-25 17:25:33 +0100

gw both
btw beka z tego niezla ;x
szczegolnei na poczatku :)

forest | 2005-12-25 18:31:18 +0100

prosze przeczytac i wypowiedziec sie w komentarzach - to dosyc wazne, dotyczy udzialu reprezentacji Polski Q3 TDM w NAtions Cupie

voodoo|norad | 2005-12-25 18:56:17 +0100

Weź mess jak mogłeś przegrać ;D

fredi | 2005-12-25 19:14:26 +0100

fajne, fajne bardzo przyjema sprawa taki tel wywiad:)
czekam na wywiad ktory bedzie podobny do debaty ;D
czyli 2 graczy no i redaktor, nawet nie koniecznie telefonicznie ale np na gg zrobic konferencje bylo by ciekawie ;D

aUroR | 2005-12-25 19:21:17 +0100

Avek twardziej :D:D Poza tym dobre yhmmm co chwila :D

bamc | 2005-12-25 23:54:23 +0100

wiec tak :D avek skromny (jak zawsze) i ładnie czyta z kartki ja tam powiem jego Pani od polskiego zeby mu 5 dala za czytanie tekstu bo to chłopak umie :D a tekst to pewno mu mama pisala :D no offence

pozdro

Gravatar

Mani | 2005-12-26 02:51:56 +0100

yhmmm jest najlepsze !! Av3k czytał z kartki ale i tak sie jąkał, peace :P

Gravatar

spectrall | 2005-12-26 07:26:54 +0100

yhmmm raula po kazdej odpowiedzi tez mnie zownowalo ;D

Gravatar

VooDoo-atix | 2005-12-26 09:32:17 +0100

czytane z kartki ale i tak slychac sporo bledow skladniowych ;gg mess ,avek
ty raul ty jadles moze jak zadawales te pytania bo cos tam slychac ze polykasz:P

RauL | 2005-12-26 10:36:45 +0100

no ze av3k czytal, to przeciez nie tajemnica :] nie jadlem, ale bylem jakies 15 min po kolacji i sie tak przezarlem, ze az mi sie na spawy zbieralo ;] oj, nie badzcie juz tacy rygorystyczni, nastepne takie wywiady bedo o niebo lepsze, ten byl na spontanie troche ;]

castor | 2005-12-26 16:18:12 +0100

niezly spontan z kartkami ; DDD

Logitech|kar | 2005-12-27 01:11:54 +0100

dobry pomysl na wywiad, szkoda tylko ze z kartki:)

soil | 2005-12-27 11:38:15 +0100

lulki :)

Herpu | 2005-12-27 11:43:07 +0100

Ale obciach :D

sYnth|Bubu | 2005-12-27 14:06:07 +0100

Kaar niech i bedzie z kartki tylko zeby nie bylo poznac : ))

Gravatar

cin | 2005-12-29 09:58:51 +0100

oj młody młlody :S na tym zdjęciu wyszedłeś jak protegowany chińczyk :SSSS

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63