ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



QuakeCon 1v1

nie, 15 sierpień 2004 14:39:06 | Autor: d4widoV | Quake 3 Arena

Wczoraj późną porą zakończyły się rozgrywki QuakeCon 1v1. Na tę imprezę przyjechało wielu znanych na scenie czołowych, światowych graczy m.in. Cooller, LeXeR, ic-TOXIC, ic-FOX i również zwycięzca 3 wcześniejszych edycji QuakeCon - ZeRo4 ( ;) ). Patrząc na listę graczy, można sądzić, że jest bardzo dużo faworytów w tym turnieju, ale jeden może tylko wygrać. Konkurencja była bardzo duża, a mecze i wyniki ich wprost zadziwiające. Eliminacjie odbywały się poprzez rozgrywki FFA na mapie q3dm7, następnie pierwsze mecze 1v1 były rozgrywane systemem Single Elimination, kolejne rundy były rozgrywane systemem Double Elimination (wszystkie mecze grane były tylko po jednej mapie, oprócz wielkiego finału).

Co tu dużo pisać, niestety ZeRo4 nie został zwycięzcą kolejnej edycji QuakeCon'a, natomiast jego kolega z klanu czm, pokonując swojego finałowego rywala 2:0 w mapach, a jeszcze wcześniej w finale przegranych pokonując rosjanina Coollera.

Tak się przedstawia klasyfikacja QuakeCon 2004 Q3 1v1:

1st - czm - 25000$
2nd - ZeRo4 - 15000$
3rd - territory.ru|Cooller - 10000$
4th - Daler
5-6th - ]km[.serm / ic-TOXIC
7-8th - FFSmasher / chance
9-12th - Maddog / Jibo / Polarity / LeXeR

Poniżej wyniki meczów finałowych:

Wielki Finał
Druga gra: ZeRo4 czm - 5:13 ztn3tourney1
Pierwsza gra: ZeRo4 czm - 16:21 pro-q3tourney4

Finał Przegranych

czm > territory.ru|Cooller - 55:8 hub3aeroq3 (!)

Finał Wygranych

ZeRo4 > czm - 29:13 pro-q3tourney4

Inne:

Wszystkie wyniki: CyberFight
Dema: CyberFight, cached.net
Galerie z imprezy: Shrocks.com, QConpics.org, CyberFight

Gravatar

HEART | 2004-08-15 14:42:02 +0200

:D dobra robota

gr. | 2004-08-15 14:50:31 +0200

szkoda bylem za zero4 :c

Gravatar

scR | 2004-08-15 15:32:48 +0200

Nieobiektywny news

v1n5 | 2004-08-15 15:56:30 +0200

dobry news... nie wiem czego sie znowu czepiacie

forest | 2004-08-15 17:56:36 +0200

news spox ;-) czm rulezzz :)

amir | 2004-08-15 18:44:03 +0200

where is zamuz where is zamuz?

lamcia wygrala =(

move | 2004-08-15 19:27:34 +0200

" kolejne rundy były rozgrywane systemem Double Elimination (wszystkie mecze grane były tylko po jednej mapie, oprócz wielkiego finału)."

bullshit!

Finał też był jednomapowy, po prostu czm wychodzil z LB i musial 2x wygrac jednomapowy pojedynek - nie myl pojec.

Panplayer1 | 2004-08-15 19:55:28 +0200

kuler dostal kilka wychowawczych lisci po buzi od czm'a ;o

d4widoV | 2004-08-15 19:59:10 +0200

masz rację mof, pomyłkę zrobiłem, nie spostrzegłem tego, inaczej by ten news wyglądał gdybym był w zcasie trwania quakeconu, bo bym pisał wszystkie wyniki na żywo w odc i tu

fhantom | 2004-08-16 10:46:43 +0200

czm zasłużenie wygrał
wspaniale prezentuje się na każdej mapie

PeterSchiff | 2004-08-16 13:55:24 +0200

haha zarozumialec cooller dostal po tej jego ruskiej wychudzonej pizdzie: DDDDD krejzimen rox :D z4 tak samo :D

.pRzemo. | 2004-08-16 18:48:16 +0200

czm wygrał... i tak ma być :]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63