QuakeCon 2002 start!
pią, 16 sierpień 2002 00:36:45 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
I rozpoczęła się największa, najbardziej antycypowana w Stanach i na świecie impreza multiplayer pod patronatem id Software. Jeśli spojrzymy na rozpiskę to znajdziemy na niej mnóstwo rozrywek jakim będą się oddawać uczestnicy. Zacznie się od barbeque, dalej początek zawodów, wystawa technologiczna ATI (sponsora), prezentacja ekipy Reaction Quake3. W piątek VIA Q3 Trickjumping Contest, darmowy lunch dla wszystkich uczestników, warsztaty Raven Software, ATI, Silicon Ice (twórcy Urban Terror), prezentacja Dooma3 i przemowa JC. W sobotę finały zawodów, także warsztaty ekipy PunkBustera - może coś się dowiemy na temat nowego PR, a wieczorem wręczenie nagród i zabawa do rana przy muzyce.
Na pewno pojawią się jakieś zdjęcia, to je czym prędzej tutaj podlinkujemy. Na stronie TSN możemy oglądać na żywo co się dzieje na QuakeCon poprzez pokaz slajdów z kamer. Możemy też posłuchać shoutcastu, czyli przekazu audio na żywo klikając tu lub tu.
Cóż a my mamy za to największy krajowy turniej q3...





StaryOrgowicz_151 | 2002-08-16 00:57:38 +0200
za cyberfight:
Qualifier 2:
Cobalt [NZ], [T2K]BusteR, raija, Ttocs, /OR*Capone/, Prometheus, ^1aK^7|^0riboflavin, INSANO519, [X]rOcKeThEaT, *69|muiy, ck.Czm
Qualifier 3:
jaBRWok, Mbatey, ort-man, ZeRo4, MrDarin, kulgan, *69|Katsu, MeathooK, rommel, Basehead, Keitaro, Bassjack
Qualifier 4:
]km[clast, god.Timmy, Krylar, Crimsonwulf, BeerJedi, ck.Fatal1ty, cTide, carde, Flashpoint, S}House{F, SG, Loosecannon
Qualifier 8:
Aim, Tora, lagwagon, vR|Nocturnal, [CCCP]kuku, mob*rigor, [AD]SubEtha, curt-=cD, Carnage, *69|Habib, *69|Daler, [AD]ProbE
Qualifier 10:
Retrace, MrStyx, cW, Socrates, recycle, *69|etc, eZecuel, *69|LoSt-CaUsE, blakjak, e4-reef, [AD]Vixen, teron
Qualifier 11:
WiggeR, [IX]riffington, chuckE, dkphenom, renegade, Peruvian-Thunder, cowboy, System, silver, o2, CableGuy, [CCCP]Ni3
Qualifier 15:
cha0ticz, gryp, Evanrude, SeaPig, Dave, ss-flopster, K9-Exodus, kvm, BS-InStIgAtOr, ParkerPoser, M19*LeXeR, Zuckuss
Qualifier 1:
Seven, *69|KungFoo, r4in, BFD, Joshvar, Muad'Dib, Sleepy, FienD, Demon, ABbazabA, |oq-^Melinko|, sysm
Qualifier 5:
VIper_VX2, ]km[odin, LeftclicK, g1|blood, Topaz, AnimeMan, DrunKenG, digital^3wanker, IronMan, [KoG]^Xero, Porky, Mega
Qualifier 6:
_-=(>T-O-P
#618389
Kain | 2002-08-16 01:34:05 +0200
1:32 - widze monitor !!! :)
#618390
Kain | 2002-08-16 01:36:04 +0200
1:34 - Boże jakieś tłuste cielsko przesłoniło obiektyw !!
#618391
StaryOrgowicz_27 | 2002-08-16 01:40:35 +0200
i.p do gtv pls !!!!!!!
#618392
Logitech|kar | 2002-08-16 01:58:00 +0200
194.251.249.221:40000
#618393
StaryOrgowicz_27 | 2002-08-16 01:58:43 +0200
thx !!!
#618394
StaryOrgowicz_15 | 2002-08-16 02:26:45 +0200
czy ktos wie o ktorej dzis sa rozgrywane jakies mecze na qcon?? i IP GTV juz mam dwa ale podobno jest wiecej :)
#618395
StaryOrgowicz_27 | 2002-08-16 03:49:16 +0200
caly czas cos fragu jest ffa jakies jebane jakby co zapaj sie tam sama polska jest :PP
#618396
StaryOrgowicz_151 | 2002-08-16 04:09:58 +0200
GTV: gtv.speakeasy.net:27970 , 194.251.249.221:40000, screen1.gamer-tv.de:27960
#618397
qwe | 2002-08-16 19:37:44 +0200
quakeCON rulezzzzzzz !!!!!!!
#618422
Zaloguj się by dodać komentarz.