ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



QuakeCon 2002 start!

pią, 16 sierpień 2002 00:36:45 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

I rozpoczęła się największa, najbardziej antycypowana w Stanach i na świecie impreza multiplayer pod patronatem id Software. Jeśli spojrzymy na rozpiskę to znajdziemy na niej mnóstwo rozrywek jakim będą się oddawać uczestnicy. Zacznie się od barbeque, dalej początek zawodów, wystawa technologiczna ATI (sponsora), prezentacja ekipy Reaction Quake3. W piątek VIA Q3 Trickjumping Contest, darmowy lunch dla wszystkich uczestników, warsztaty Raven Software, ATI, Silicon Ice (twórcy Urban Terror), prezentacja Dooma3 i przemowa JC. W sobotę finały zawodów, także warsztaty ekipy PunkBustera - może coś się dowiemy na temat nowego PR, a wieczorem wręczenie nagród i zabawa do rana przy muzyce.

Na pewno pojawią się jakieś zdjęcia, to je czym prędzej tutaj podlinkujemy. Na stronie TSN możemy oglądać na żywo co się dzieje na QuakeCon poprzez pokaz slajdów z kamer. Możemy też posłuchać shoutcastu, czyli przekazu audio na żywo klikając tu lub tu.

Cóż a my mamy za to największy krajowy turniej q3...

Gravatar

StaryOrgowicz_151 | 2002-08-16 00:57:38 +0200

za cyberfight:

Qualifier 2:
Cobalt [NZ], [T2K]BusteR, raija, Ttocs, /OR*Capone/, Prometheus, ^1aK^7|^0riboflavin, INSANO519, [X]rOcKeThEaT, *69|muiy, ck.Czm

Qualifier 3:
jaBRWok, Mbatey, ort-man, ZeRo4, MrDarin, kulgan, *69|Katsu, MeathooK, rommel, Basehead, Keitaro, Bassjack

Qualifier 4:
]km[clast, god.Timmy, Krylar, Crimsonwulf, BeerJedi, ck.Fatal1ty, cTide, carde, Flashpoint, S}House{F, SG, Loosecannon

Qualifier 8:
Aim, Tora, lagwagon, vR|Nocturnal, [CCCP]kuku, mob*rigor, [AD]SubEtha, curt-=cD, Carnage, *69|Habib, *69|Daler, [AD]ProbE

Qualifier 10:
Retrace, MrStyx, cW, Socrates, recycle, *69|etc, eZecuel, *69|LoSt-CaUsE, blakjak, e4-reef, [AD]Vixen, teron

Qualifier 11:
WiggeR, [IX]riffington, chuckE, dkphenom, renegade, Peruvian-Thunder, cowboy, System, silver, o2, CableGuy, [CCCP]Ni3

Qualifier 15:
cha0ticz, gryp, Evanrude, SeaPig, Dave, ss-flopster, K9-Exodus, kvm, BS-InStIgAtOr, ParkerPoser, M19*LeXeR, Zuckuss

Qualifier 1:
Seven, *69|KungFoo, r4in, BFD, Joshvar, Muad'Dib, Sleepy, FienD, Demon, ABbazabA, |oq-^Melinko|, sysm

Qualifier 5:
VIper_VX2, ]km[odin, LeftclicK, g1|blood, Topaz, AnimeMan, DrunKenG, digital^3wanker, IronMan, [KoG]^Xero, Porky, Mega

Qualifier 6:
_-=(>T-O-P

Kain | 2002-08-16 01:34:05 +0200

1:32 - widze monitor !!! :)

Kain | 2002-08-16 01:36:04 +0200

1:34 - Boże jakieś tłuste cielsko przesłoniło obiektyw !!

Gravatar

StaryOrgowicz_27 | 2002-08-16 01:40:35 +0200

i.p do gtv pls !!!!!!!

Logitech|kar | 2002-08-16 01:58:00 +0200

194.251.249.221:40000

Gravatar

StaryOrgowicz_27 | 2002-08-16 01:58:43 +0200

thx !!!

Gravatar

StaryOrgowicz_15 | 2002-08-16 02:26:45 +0200

czy ktos wie o ktorej dzis sa rozgrywane jakies mecze na qcon?? i IP GTV juz mam dwa ale podobno jest wiecej :)

Gravatar

StaryOrgowicz_27 | 2002-08-16 03:49:16 +0200

caly czas cos fragu jest ffa jakies jebane jakby co zapaj sie tam sama polska jest :PP

Gravatar

StaryOrgowicz_151 | 2002-08-16 04:09:58 +0200

GTV: gtv.speakeasy.net:27970 , 194.251.249.221:40000, screen1.gamer-tv.de:27960

Gravatar

qwe | 2002-08-16 19:37:44 +0200

quakeCON rulezzzzzzz !!!!!!!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63