ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



QuakeCon 2005 - lista gier ogłoszona

sob, 09 kwiecień 2005 11:25:14 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena

Jeden z największych i najbardziej prestiżowych turniejów ogłosił wreszcie listę gier w których będzie można wziąść udział. Nas oczywiście najbardziej interesowało to czy trzecia część gwoździa kolejny raz zgromadzi rzesze swoich fanów do luksusowego Gaylord Texan Resort oraz przed ekrany monitorów. Czytając newsa na oficjalnej stronie QuakeCon.org przetarłem oczy ze zdziwienia, byłem w szoku. Nie dość że nie będzie już rozgrywek Capture The Flag w ramach trzeciej części Quake'a to również nie będziemy mogli liczyć na porządny turniej duelowy! Organizacja zafunduje nam jedynie turniej 1v1 ale tylko i wyłącznie dla pań (sic!). Uważam to za wielki błąd ekipy organizacyjnej który niestety nie zostanie naprawiony. Jak możemy przeczytać w tym temacie na oficjalnym forum rzesze graczy wyraziły swój sprzeciw względem tej jakby nie patrzeć bezsensownej decyzji. Nate Borland dyrektor odpowiadający za rozgrywki w tym roku wyraził się jasno: lista gier nie zostanie zmieniona. Mimo wszystko w mojej opinii turniej będzie ciekawy z kilku przyczyn, pozwolę sobie przedstawić tylko tą najważniejszą. Przedstawiciele id Software oficjalnie zapowiedzieli już prezentację grywalnego dema Quake 4 podczas tegorocznej, dziesiątej już edycji imprezy. Oczekiwania względem gry są ogromne - czas pokaże czy czwarta część naszej ukochanej sagi będzie warta zachodu. QuakeCon 2005 odbędzie się w Dallas w dniach od 11 do 14 sierpnia.

Lista gier:

  • DOOM 3 1v1
  • Enemy Territory 6v6
  • Ms. Quakecon Quake 3 1v1
  • Quake 2 1v1

teo | 2005-04-09 11:29:31 +0200

to jest quakecon to dlaczego są tam gry jak et i doom a nie ma q3?! głupota.

fhantom | 2005-04-09 11:35:47 +0200

zapomniałem dodać - Mav9l1ty napisze kolumnę właśnie na ten temat (na dniach)

GrimmY | 2005-04-09 11:50:27 +0200

omg to jakies zarty?:/

VipeR | 2005-04-09 11:51:35 +0200

Heh Quakecon bez Q3 - to jakis absurd!
Q2 jest a Q3 nie ma! zyzby ID na dobre chcial usmiercic Q3??!!

k3m | 2005-04-09 11:54:50 +0200

Kolejny Quakecon bedzie bez q.

fhantom | 2005-04-09 11:59:10 +0200

nie licząc turnieju dla pań
masakra :(
dobrze że Electronic Sports World Cup nie zrezygnowało z q3 bo to byłby już praktycznie koniec wielkich imprez naszej gry

MisieX | 2005-04-09 12:00:04 +0200

Zna ktos jakiegos dobrego hirurga plastycznego od zmiany płci? :D

GrimmY | 2005-04-09 12:08:56 +0200

k3moT (12:07)
dobra, czas na miriam ; /

THRAWN | 2005-04-09 12:33:55 +0200

misiexs pytaj sie Pawuja bo on juz to zrobil i jedzie do ułesa :ASD

quake 1v1 z babami... jak bedzie gtv to sie posmieje a moze , a mzoe nie :D szkoda szkoda...

gr. | 2005-04-09 12:44:06 +0200

czy Q3 powoli umiera?

Pawuj | 2005-04-09 12:58:22 +0200

thrawn milcz! mówiłem żeby nikomu nie mówić! czeka cie chłosta! :D
gr ten temat byl tyle razay poruszany, czas wszystko pokaże :D

THRAWN | 2005-04-09 13:00:21 +0200

musiał kiedys nadejsc taki dzien kiedy nie zobacyzmy na QuakeConie Zero4 czy czm... ale to co zrobili to ja odzczuwam (przepraszam tu Panie) jako policzek w stosynku do graczy areny ...ktorych nadal jest duzo.

L1ghtn1ng | 2005-04-09 13:12:38 +0200

Czy to znak aby przesiasc sie na cos innego?

Sh1eldeR | 2005-04-09 14:49:18 +0200

nie moze byc!!! Quakecon bez najnowszej czesci Quake?!?!!? Predzej uwierze, ze to "Quake 2" to literowka... dla mnie to po prostu niemozliwe. I pozbawione sensu. Q3 zawsze przyciagalo mnostwo graczy do tej calej imprezy...

blad w druku, nie pekajmy. albo dowcip, z rodzaju tych ’bardzo smiesznych’

edit: ku**a, na innych serwisach, a nawet na oficjalnej stronie quakecon lista jest ta sama - bez q3. Blad w druku jest wykluczony... Co te barany zrobily?! Bedzie malo widowyskowy, duzo gorszy i na o wiele nizszym poziomie turniej q3 dla bab, a NORMALNEGO (tak! normalnego, dla wszystkich!) nie ma. Jawna dyskryminacja... dyskryminacja LEPSZYCH! :(

THRAWN | 2005-04-09 14:51:11 +0200

prosze wykasowac ten komnet bo mi sie klikneło 2x:ASD

THRAWN | 2005-04-09 14:51:11 +0200

smiech i rozpacz...

light nikt cie nie trzyma na siłe , naprawde.

rod1c | 2005-04-09 16:16:38 +0200

prezentacja na nadchodzącej 10 jubileuszowej edycji turnieju QuakeCon bedzie gra Quake IV w trybie multiplayer wiec nienazekac bedzie !! ,ale to dopiero w wakacje

kos | 2005-04-09 20:33:20 +0200

ms q3 szkoda ze mr q3 nie ma :>

lecho | 2005-04-10 13:59:27 +0200

tak, w quake 4 pograja sobie ludzie z id zaprosza moze do tego fatality’ego i paru innych, a cala reszta bedzie sie gapic na telebimy i tyle bedzie q4 na quakeconie :>

wolf_ | 2005-04-13 00:56:51 +0200

Według mnie nie ma q3, bo odciągnęło by ludzi od obejrzenia q4. Q3 jest stare utarte, dobrze znane i lubiane ale przedewszystkim widowiskowe są pojedynki ZeRo4 czy Cooler’a i innych, wszycy gapili by sie na takie pojedynki a nie patrzyli co tam jakieś Single Pliayer w Q4 (opdobne ponoć do q2)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63